drsneho installer sources agregator

Moren
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 425
Registrován: pát říj 12, 2007 12:08 pm

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od Moren »

Ach jo. A ja se tak tesil, ze tam budu mit skoro vse. :(
iPhone 3Gs 32GB + HTC Tatoo (Android)

pata308

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od pata308 »

ahojte, mam maly problem a snad mi budete vediet poradit. omylom sa mi podarilo vymazat link na drsneho repo zo sources, znova som ho tam pridala ale teraz mi ho prida len ako uncategorized a ani po refreshi mi ho neukaze. kde robim chybu a co s tym mozem urobit? alebo mi pomoze len zalozit si tam nove konto?? diky moc za radu..
P.S. drsneho repo je fakt super.. sikovny to clovek .. :) ako novacik by som bola bez tohto fora a drsneho repo stratena :oops:

Moonlight
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 354
Registrován: pát pro 21, 2007 4:07 pm

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od Moonlight »

Mal som podobny problem.Moze to byt aj tym ze som registrovany menom s velym pismenom a tak som to pisal aj do instaleru(myslim adresu Drsneho sources kde je na konci moje meno)ale ked som zmenil velke pismeno na zaciatku mojho mena v adrese za male tak to nabehlo.Niesom si isty tymto riesenim na 100percent ale mozno to pomoze.
new iPad wifi 32gb
iPad wifi 3G 32gb
iPhone4 32gb
iPhone 3GS 16gb
iPhone 3G 8gb
iPhone 2g

pata308

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od pata308 »

takze ano mame na mysli ten isty agregator .. takze spravila som si nove prihlasovacie meno a ide mi to ok...a hned na to stare sa neviem nejak prihlasit.. no neva.. asi nejaka chybka...
ja v mene velke pismena nemam len cisla ...

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od drsny »

promazal jsem tady ty zmatky. kdyz je to v tematu drsneho installer sources agregator, je jasne, ze se mluvi o nem a aby nevznikaly nejake zmatky, tak pokud se hovori o drsneho pxl info tak se opet hovori o agregatoru. to je aby bylo jasne o cem se tu mluvi.

pokud nejde pridat zdroj pridat zdroj, resp. pridat jde, ale zustane jako unnamed source, muze to mit nekolik pricin:

1) chyba v adrese

a)server mi bezi na linuxu, takze velka a mala pismena nejsou to same. pokud nemas nainstalovany balicek kb2 a v nastaveni klavesnice vypnutou autokorekci, s nejvetsi pravdepodobnosti mas chybu v adrese http://drsny.net/iPhone/pxlinfo/rep.php?tvuj_nick chyba je v tom iPhone, kde ti autokorektura vnuti velke P

b) dalsi mozna chyba v adrese je, ze mas zaregistrovany ucet s nejakym velkym pismenem a v adrese mas male nebo naopak

c) mas zaregistrovany ucet s diakritikou

2) prilis velky vygenerovany xml soubor

mas v installeru zaskrtano prilis mnoho zdroju a installer uz soubor nedokaze rozparsovat. overit to muzes takto: stahni si soubor http://drsny.net/iphone/pxlinfo/rep.php?tvuj_nick (pochopitelne misto tvuj nick dopln svuj nic zadany pri registraci na pxl info) a zjisti velikost stazeneho souboru. pokud bude vetsi nez asi 2MB, je to spatne.

pro ty co chteji agregator otestovat (nemyslim nastavovani, ale funkcnost stahovani dat) jsem vytvoril jeden ucet, ktery obsahuje zakladni balicky. jeho adresa je http://drsny.net/iphone/pxlinfo/rep.php?default pokud ti bude tento link fungovat (pri pridavani pozor na velikost pismen - vsechno malym), ale tvuj, ne, je chyba mezi zidli a dotykovou obrazovkou tveho telefonu ;-)




v pripade, ze ma nekdo na pxl info ucet, ktery jiz nepouziva, napiste mi pm a ja ho smaznu

Jirka Al
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 154
Registrován: ned úno 17, 2008 10:19 pm

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od Jirka Al »

Já mám trochu problém s tím, jak se v drsneho repository pohybovat. Přihlásím se, a octnu se na stránce, kde je možnost výběru zpět, zdroje , balíčky atd. Když jdu na zdroje, tak můžu zaškrtávat zdroje které chci. Popisek vedle mi však mnoho neříká. Pokud jdu "zpět" , tak se domnívám, že jsem mimo mé přihlášení. Zde jsou zdroje krásně přehledně včetně seznamu balíčků, které to nabízí. Kliknu-li na přidat zdroj tak skočím na tu "svou" stránku se seznamem zdrojů a pak zas musím zpět, hledat atd.
Nešlo by to prosím nějak zjednodušit?

P.S. Přesto, že s tím mám drobné problémy děkuji tímto Drsnému za jeho práci a ocením jí nejen poděkováním
iPhone 4 16GB
MacBook Pro 15"

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od Julek »

to: drsný - buď na Jirku hodný je to můj kamarád :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od drsny »

2 Jirka Al: az vysetrim chvilku zkusim to nejak poresit

2 Julek: ale ja jsme prece hodnej na vsechny ;-)

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od Julek »

tak na Jirku prosím buď extra hodný


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od drsny »

tak jsem udelal maly update systemu

1) zmena vunkcnosti odkazu ? zpet v "members sekci"
po prihlaseni funguje odkaz v menu tak, ze pokud nejsi na uvodni strance "members sekce", ale na nejake jine strance dostupne po prihlaseni (treba karta zdroje, balicky atd) tak te hodi na onu uvodni stranku. pokud jsi na uvodni strance, hodi te odkaz na uvodni stranku pxlinfo

2) uprava stranky zdroje v "members sekci"
na konci radku s vypisem detailu zdroje je odkaz ?, ktery funguje tak, ze po kliknuti na nej se otrevre nove okno s detaily zdroje.
Obrázek
muzes tedy mrknout na detaily zdroje bez toho, abys opustil stranku s nastavenim zdroju.

2 Jirka Al:
myslels to nejak takhle? pripadne nejaky dalsi napad?

Apache23
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1181
Registrován: ned dub 27, 2008 1:58 am

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od Apache23 »

Myslim ze to myslel presne takto, teda mal som ten isty problem a teraz je to o moc lepsie! Vdaka... :D
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od rony »

rss zdroj zrejme neodkazuje spravne na stranku s info o balickoch.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od drsny »

dik za info, opraveno

pacholek

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od pacholek »

a tady ve sponzorech ma ilijusin pokopanej nick :))

Jirka Al
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 154
Registrován: ned úno 17, 2008 10:19 pm

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od Jirka Al »

Díky. Ano myslel jsem to takhle.
iPhone 4 16GB
MacBook Pro 15"

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od drsny »

dik pacholku, rovnez opraveno ;-)

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od mrzic »

Nic mi do toho není, ale nainstaloval jsem si z drneho pxlinfo " iPlnone.com / iPlnone.com / aMaze! (Full) 1.2.2" a po instalaci mi vyskočila hláška " cracked by xxxx" a nyní mám aMaze! v "plné" verzi. Warez je zde zakázaný, možná by to chtělo do budoucna prověřit zdroj, i když chápu, že ne všechno se dá časově stihnout.
P.S.: toto není reklama na warez, ale upozornění Drsnému, aby se jeho výborný projekt nedostal na černou listinu stránek podporující warez.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od drsny »

pxlinfo bezi automaticky, pridavat zdroje muze kazdy registrovany uzivatel a fakt je nad me casove moznosti prochazet vsechny balicky a kontrolovat zde nektery z nich neni cracknuta applikace.

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od mrzic »

Po přihlášení do source agregatoru je mi nezobrazuje menu "Novinky". To se zobrazí pouze u nepřihlášeného uživatele. Po posledních změnách s balíčky na iphone.cz mám u všech těchto balíčků zmiňovanou hlášku " neplatný ticket", "neznámí uživatel".
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od drsny »

zdroj ktery obsahuje lokalizace neni mozno pridat do agregatoru. jelikoz je tento zdroj pro kazdeho unikatni a je treba vygenerovat ticket, aby ten zdroj obsahoval balicky.

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od drsny »

opravil jsem na pxlinfo chybu, ktera zapricinila nemoznost odstranit balicek ze seznamu ulozenych bakicku

whisky96
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 980
Registrován: stř úno 13, 2008 9:47 pm

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od whisky96 »

drsny píše:[mnozstvi dat, ktere installer dokaze zpracovat je proste omezene a nejedna se o omezeni velikosti dat z jednotlivych zdroju, ale velikost dat ze vsech zdroju dohromady a tato celkova velikost je nekde na hranici 1,3MB.


myslis ze by sa dal urobit ukazovatel, ktory by mi hovoril, kolko z tych 1,3Mb uz mam pre dalsi refresh obsadenych ?

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od drsny »

zrovna vcera jsem o tom premyslel ;-) dodelam to tam

edit:
takze hotovo. informaci o velikosti generovaneho xml souboru je dostupna po prihlaseni dole na strance.

Obrázek

nandycko

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od nandycko »

ahoj drsny, ja amm prblem taky ze ked sa prihlasim na tvoju stranku tak je vsetko ok ale mam tam 133 balickou a ani jeden nejde zmazat a ani jeden nejde pridat n stalo!Neviem co to je ani mazat ani pridavat, pridava mi to len do toho refreshu...inak nic....nepozries sa nato dakujem.

whisky96
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 980
Registrován: stř úno 13, 2008 9:47 pm

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od whisky96 »

drsny píše:takze hotovo. informaci o velikosti generovaneho xml souboru je dostupna po prihlaseni dole na strance.


super, skvela praca, uz je to takmer dokonale

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od drsny »

nandycko píše:mam tam 133 balickou a ani jeden nejde zmazat a ani jeden nejde pridat n stalo!


ja jsem se na to dival a 2.7. jsem to opravil viz par postu vyse. tobe to porad jeste nejde?

nandycko

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od nandycko »

no nejde este neviem preco, ani pridat na stalo a ani zmazat.

Huul

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od Huul »

tak nevim nevim ,, hazi to chybu jen me??? nebo se nemuze prihlasit na pxl info nikdo :(

headlong
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 276
Registrován: sob úno 16, 2008 3:38 pm

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od headlong »

Mně to jde bez problémů.
Obrázek
Mám iPhone 8. V rodině ještě další tři iPhone :-)

pacholek

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od pacholek »

ano jde to, problem je na tve strane

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od drsny »

Huul píše:tak nevim nevim ,, hazi to chybu jen me??? nebo se nemuze prihlasit na pxl info nikdo :(


zadavas uzivatelske jemno s velkym H? pokud mas v hesle nejaka velka pismena zadavas je spravne? u me na webu na velikosti pismen zalezi. hlasis se skutecne na pxlinfo? (http://drsny.net/iphone/pxlinfo/) nezkousis to treba na http://drsny.net/ ? protoze tam se ti prihlasit nepodari.

Huul

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od Huul »

v tom nebyl problem,,,, me nevyskocil ani formular na prihlaseni ,,
hazelo to nejakou chybu ,,, ale uz to bezi ,,, takze jako bych nic nerekl :mrgreen:

Krampy
Host
Host
Příspěvky: 38
Registrován: úte bře 25, 2008 12:56 am

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od Krampy »

tjo, tak mam zase problem...

kdyz si vlozim balicek, kterej chci mit po refreshi v Instaleru, at uz na jeden refresh nebo na stalo, tak se mi proste v Instaleru neobjevi ... uz mi z toho hrabe, zvlast, kdyz jeste pred par dny to bezelo vpohode ... Poradi nekdo?

diky, za kazdou radu

headlong
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 276
Registrován: sob úno 16, 2008 3:38 pm

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od headlong »

Ahoj drsny!

Mohl bys sem pro nás laiky napsat pár svých myšlenek, co se týče Tvého pxl agregátoru vs. FW 2.0 ? Jak to vlastně bude dál? Mně neznalému se teď nabízí několik možností: bez problémů bude fungovat agregátor současně pro stahování aplikací na oba firmwary, nebo se to rozdělí na 2 samostatné agregátory, nebo během krátké doby všichni přejdou na FW 2.0 a tím pádem stávající agregátor zanikne sám, nebo se bude používat pouze AppStore...

Také by mě zajímal Tvůj pohled na FW 2.0. Už jsi na něj přešel? Plánuješ to v nejbližší době? Nebo zůstáváš na 1.1.4? A proč? Ptám se z toho důvodu, že např. mně se do přechodu zatím nechce, dokud to nebude 100% odzkoušené a bez závad. Ale hlavně by mi chyběly potřebné aplikace, fixy a patche ke všemu možnému, kterými má stávající telefon prošpikovaný. Chvíli to potrvá, než bude tohle všechno na světě a odzkoušené...

Tož zatím! 8)
Obrázek
Mám iPhone 8. V rodině ještě další tři iPhone :-)

caesar
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 777
Registrován: pon úno 11, 2008 5:37 pm

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od caesar »

připojuji se k prvni casti dotazu. Bude nejak zaclenen FW2 resp. Installer 4 a jeho omacka do tveho uzasneho agregatoru?

Alex-alex
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 624
Registrován: úte dub 01, 2008 3:36 pm

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od Alex-alex »

Tak za drsneho odpovim ja :), delam neco jako drsneho agregator, ale pro FW 2. Zatim pouze Cydia, ale planuju i Installer 4.

P.S.: Snad se drsny neurazi, nebo to bude fakt ostre drsny :).

Wexter

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od Wexter »

prosim te mohl by jsi do toho tveho infoservisu pro iphony pridat i branu pro tmobile? Asi od vcerejska maji taky sma zdarma. Diky moc za vsechny tmobajlisty!

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od drsny »

omlouvam se, ze jsem ted nejakou dobu nereagoval. potreboval jsem poresit nejake soukrome veci. tento vikend jsem nastudoval jak funguje novy installer a upravil jsem nas repozitar na adrese http://repo.iphone.cz/, tak aby fungoval pro obe verze installeru. vice o tom pisu tady. v nejblizsim volnem case se vrhnu na doplneni agregatoru tak aby byl schopen pracovat korektne s balicky pro novy installer. nejaka prace s tim bude, ale princip je mi jasny takze je to jen o tom udelat si cas a nakodovat to

2 Wexter: jsi malinko mimo temu, muj infoservis se probira tady, ale kazdopadne az bude cas, pokusim se to dodelat.

creck
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 180
Registrován: úte srp 26, 2008 6:59 pm

Re: drsneho installer sources agregator

Příspěvek od creck »

nevim proc ,ale kdyz pridam do instaleru ten default , tak mi porad iphone vypsuje ,,Error unable to decode source at - tu adresu s tim default, samozrejme ze mou zaregistrovanou se souborem 2,4mb to nebere taky , jestli muzete nekdo poradit dekuji

iphone 3g, 2.1 cestina z iph0ne.sk

Odpovědět