HELP VYMAZANIE Kalendára!

Odpovědět
adodva
Host
Host
Příspěvky: 21
Registrován: pát črc 25, 2008 1:48 pm

HELP VYMAZANIE Kalendára!

Příspěvek od adodva »

Čaute všetci akurát som si z iPod touch firmware 2.1 nechtiec vymazal z root/applications aplikáciu Kalendár. Mohol by niekto z Vás niekde na net uploadnut celý zložku "MobileCal" z root/applications. Moc mi tým pomôžete nechce sa mi preinštalovť celý firmware. Zkopírovať to môžete či už z iPhonu alebo iPod touch firmware 2.1. Dúfam že sa tu nájde nejaká dobrá duša ktorá mi pomôže???

ygy
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1802
Registrován: stř srp 06, 2008 12:04 am

Re: HELP VYMAZANIE Kalendára!

Příspěvek od ygy »

ked das restore tak tam kalendar budes mat :wink:

adodva
Host
Host
Příspěvky: 21
Registrován: pát črc 25, 2008 1:48 pm

Re: HELP VYMAZANIE Kalendára!

Příspěvek od adodva »

RESTORE je predsa preinštalovanie softveru, tým prídem o všetky úpravy čo som si robil, zmena ikoniek, walpaperov a jelibreak. Je to dosť zdlhave a nechce sa mi s tým 100 krat prplat nakoľko o chvílu očakávam nový firmware 2.2. Pre mna je jedine riešenie skopirovanie zmienovanej zlozky naspat a sam to nemám odkiaľ skopírovať preto potrebujem aby mi to niekto uploadnul niekde na server.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: HELP VYMAZANIE Kalendára!

Příspěvek od Beavers »

Pokud pro to chceš něco dobrého udělat, dej si tu práci a veškeré obrazovky nastavení iP a aplikací si ofoť (screenshots), pak si je stáhni a někde ulož v PC. Můžeš to rozšířit i o vlastní poznámky a návody, jak jsi co dělal, instaloval, nastavoval a vůbec o všech fíglech, které jsi prováděl. Já to právě tak dělám a ušetří mi to spoustu práce.

adodva
Host
Host
Příspěvky: 21
Registrován: pát črc 25, 2008 1:48 pm

Re: HELP VYMAZANIE Kalendára!

Příspěvek od adodva »

To mi nikto nepomôže. Veď potrebujem len od jedného z Vás aby skopíroval z root/applications/MobileCal celý súbor aplikácie Kalendár. Vopred ďakujem dobrej duši ktorá to pre mňa spraví.

Vacil
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 324
Registrován: sob led 12, 2008 1:58 pm

Re: HELP VYMAZANIE Kalendára!

Příspěvek od Vacil »

iPhone 2G 16 Gb 3.1.2 US (24/4/08), prodán :-(
iPhone 4 32 Gb from Vodafone

F!X3R

Re: HELP VYMAZANIE Kalendára!

Příspěvek od F!X3R »

stiahny si bossprefs z cydie otvor ho daj hide icons a tam odfajkny kalendar nevimažeš ho iba ho skireš ked ho budeš chciet naspať urob to iste..

Odpovědět