Hodinky k ovládání Runtastic

Odpovědět
Johny4
Host
Host
Příspěvky: 84
Registrován: sob říj 31, 2009 1:44 pm

Hodinky k ovládání Runtastic

Příspěvek od Johny4 »

Zdravím, rád bych si pořídil nějaké hodinky, kterými bych mohl ovládat aplikací Runtastic.
iPhone bych měl v kapse a na hodinkách si odstartoval aktivitu (běh) a zároveň bych na displayi viděl základní údaje jako např čas, tempo, vzdálenost, případně informací o tepu (mám hrudní snímač od Polaru). Moje cenová představa je cca 3k.
Vím, že teď se dělá hrozně moc chytrých hodinek, které se umějí spárovat přes Bluetooth s iPhonem, ale nezjistil jsem, jestli do nich jdou doinstalovát aplikce, které by pak tímto způsobem komunikovaly s iPhonem.
Dosavadní situace, kdy mám iPhone buď v ruce, nebo připevněný pomocí bandu na ruce mi nevyhovuje z důvodu průběžného sledování probíhající aktivity.
iPhone 3G -> iPhone 4 -> iPhone 5 -> iPhone 5c -> iPhone 6 -> iPhone 7 -> iPhone Xr
iPad 2 -> iPad 2018
Apple TV 4K
iPod Classic 120GB

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: Hodinky k ovládání Runtastic

Příspěvek od parmin »

Myslím, že nic takového nenajdeš. Hodinky, které by uměly spustit a zastavit jednu konkrétní aplikaci ("Runtastic") a k tomu ještě zobrazovat informace z této aplikaci asi neexistují.
Podle mě by pro tebe bylo řešením koupit si nějaké běžecké hodinky s GPS, které by po ukončení aktivity umožňovaly synchronizaci aktivit do Runtasticu (nebo jiné aplikace...)
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

ananas
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 249
Registrován: čtv črc 29, 2010 11:17 am

Re: Hodinky k ovládání Runtastic

Příspěvek od ananas »

Ked mas iphone, tak to asi splnuju len apple watch. Ale tie nie su za 3k.

miroslavpriesol
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 238
Registrován: čtv črc 29, 2010 9:14 am

Re: Hodinky k ovládání Runtastic

Příspěvek od miroslavpriesol »

Apple watch nebude dobre, reseni na tuto aplikaci, zkousel jsem si a bohuzel neni odladena na 100 % ale je to asi jedine reseni ;-) Jinak apple watch se daji dnes, uz sehnat za 5000 kc a s tim, ze tam maji sportovni aktivity dobre udelane ;-)
Iphone 7 silver 256

Odpovědět