Android Wear

Odpovědět
odleteldekel
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 333
Registrován: sob úno 09, 2008 7:53 pm

Android Wear

Příspěvek od odleteldekel »

takže sa nam otvoril trh s dalšími hodinkami.....google nasadil vlastnú app do appstoru na komunikaciu hodiniek s iOS...sam vlastným výborne hodinky Alcatel ale prečo si nekúpit ešte lepšie...cize ak sa niekto vyzna v android hodinkach..sem s informaciami...
iPhone 6 ios 9.3.3 JB

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Android Wear

Příspěvek od rony »

Je viacnez iste, ze nebude podpora Health (Zdravi).
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

odleteldekel
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 333
Registrován: sob úno 09, 2008 7:53 pm

Re: Android Wear

Příspěvek od odleteldekel »

mna by skor zaujmalo čo sa stane ak tuto app vyhodia s appstoru??..možu tak urobiť???
iPhone 6 ios 9.3.3 JB

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: Android Wear

Příspěvek od xslide »

Tak pokud už ji teď schválili, tak asi nebude důvod ji vyhodit. To by udělali rovnou.
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Android Wear

Příspěvek od rony »

Mozu. To neznamena, ze viem aj dovody. Alebo, to neznamena, ze to urobia. Spytaj sa teda INAK. Urobia to - stiahnu tu aplikaciu?

Pozri, Withings ma appku v App store. Co znamena, ze preco by nemohol mat aj Android Wear.

Dovodom na stiahnutie by podla mna napriklad bolo to, keby aktivne odradzali od Apple Watch, pripadne kamuflovali to, vyuzivali znaky, loga, cojaviem co vsetko k tomu, aby tymto matucim vyuzivanim presviedcali ludi alebo ich miatli. To sa stavalo a kvoli tomuto sli niektore veci na zasah Apple prec.

Co ale realne mozno cakat? Nic zvlastne. Podpora bude asi taka ako ma trebars Withing. Ked sa vzdialim od telefonu, proste sa to rozpoji a naspat uz moc nespoji. Nejaka excelentna previazanost s inymi zdrojmi bude hodne slaba - takze nejake inteleigentne smerovanie notifikacii skor nie. Za to mozes ocakavat az masivne previazania so vsetkym googlovskym, takze budes moct mat trebars perfektne notifikacie gMailu. Ale len ak budes mat appku gmailu a budes ju pouzivat atd. :)

Celkovo som skeptik, vyhoda je pre vas, ktori si pred rozhodovanim chcete preberat medzi desiatkami moznosti a casto vobec nic poriadne nevybrat :) takze nakoniec budete mat nejake hodinky v plastovom puzdre zospodu, kovovym ramikom okolo cifernika, to zlepene dokopy :) (este som nevidel plne kovove Android Wear - aj najdrahsie Gear mali spodok plastovu vanicku).

Priklad: http://icdn2.digitaltrends.com/image/lg ... .jpg?ver=2

Cize chvalim moznost dokupit si androidove masinky za 100 eur. Niet nad osobnu skusenost a fakt si tym treba prejst :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Android Wear

Příspěvek od cuting »

Máte už někdo zkušenosti s posledním Android Wear na iPhoně ? Mnoho postřehů od uživatelů iPhone s versí pro iOS jsem nikde moc neviděl. Jen jsem zaznamenal, že to příliš mnoho věcí neumí, že je to poměrně dost ořezané oproti androidím telefonům. V čem ?
Údajně i notifikace chodí jen přes aplikaci a fungují například mailové účty jen ty od googlu. Už ne jiné. To se mi moc nezdá, že by to bylo až tolik ořezané a nešli tam nativní SMS, e-maily , kalendáře atd. z iOS.
 Apple hračky 

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Android Wear

Příspěvek od rony »

Teoreticky by kalendar mohla vediet - je to otazka ci je naprogramovana na to, aby si calendar nacitavala (to API umoznuje). Ak su mailove ucty obmedzene na Google, potom zrejme aj ostatne sluzby su len googlovske?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Android Wear

Příspěvek od cuting »

Jediné, co mne zajímá, jak fungují notifikace na hodinkách s AW . Konkrétně maily , SMS, zmeškané hovory, kalendáře, připomínky atd. Ale ne ty od Google, ale nativní z iPhonu.
Žádné další aplikace ,GPS, hry a další fičury mne neberou. Dcerce bych možná koupil ty LG, vypadají pěkně, ale v naší rodině nic jiného, než Apple nenajdete. A nechtěl bych pak řešit nějaké problémy. Najde se tu někdo, kdo už má nějaké hodinky s AW a může poreferovat zkušenosti ?
 Apple hračky 

stZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 297
Registrován: stř úno 06, 2008 12:25 am

Re: Android Wear

Příspěvek od stZ »

Ahoj, tak zatim zkusenost za nekolik dni s LG URBANE. Mel jsem je nekolik mesicu s Note 4 a chovaji se pod ios uplne stejne. Zpravy, whats up, viber ok. Mail ok, ale u integrovane ios aplikace jsem mel problemy, ze mi vetsina mailu dosla az pri otevreni aplikace v tel, dal jsem si gmail a vse je ok a je to sranda, jelikoz v gmailu mam treba 15 odznaku a v internim mailu ios treba jen 7 a vse se docte, az pri otevreni...nejakej sotek. ios kalendar byl taky divnej, tak jsem dal ten od google, stejne ho pouzivam a vse ok. Mel jsem par let android a jeste trosku tapu v nastavenich, tak si myslim, ze se daji vyladit ty maily a kalendar urcite v nastaveni. Jinak hovory to samozrejme ukazuje. Jen me stve, ze jsem nenasel nejakou app na ciferniky, tedy jednu jo, ale nic moc...tak se clovek musi spokojit se zakladnima cifernikama, ktere jsou skoro stejne nejlepsi :) snad se neco casem objevi, na android jsou jich stovky... Pokud neco nekdo potrebujete zjistit, rad vyzkousim.

Jinak vse ostatni v hodinkach funguje, pocasi, fit, tep, vyhledavani atd..
12 Max

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Android Wear

Příspěvek od rony »

notifikacia vrni naraz na hodinach aj iphone alebo to je ako u Apple Watch?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

stZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 297
Registrován: stř úno 06, 2008 12:25 am

Re: Android Wear

Příspěvek od stZ »

Jen na hodinkach, tel jen ukaze notifikaci na zamcene obrazovce, pokud to mam nastavene.
12 Max

Killingman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 229
Registrován: stř úno 13, 2008 7:36 am

Re: Android Wear

Příspěvek od Killingman »

Tak jo, tak se mi dostali do ruky Huawei Watch...
První postřehy:

Emaily jen Google (ať dělám co dělám, vnitřní aplikaci mail jsem do nich nedostal).

Občas se debilně odpojí a je nutný restartovat AndroidWear aplikaci v iPhone.

Odpovědět na SMS nelze, jen si ji přečíst. Stejně tak na ostatní oznámení.
Přijmout hovor nebo ho odmítnout samozřejmě lze. Nefungují ale fotky lidí, zobrazí se jen jméno toho kdo volá (píše SMS).

Hodinky neumějí ovládat spoušť fotoaparátu, o nějakém přeposílání obrazu z iPhone si nechte jen zdát.

Počasí asi ok, ale to moc nepoužívám. Stejně tak facebook a další chujoviny - nemám, nevím.

Ciferníky vyjma těch default měnit nelze - našel jsem si aplikaci na android (Watchmaker), dokonce i hezké repo kde jsou ciferníky. Spáruju hodiny s android telefonem, nahraju ciferníky, ale už je jinak než hard resetem nespojím s iPhone, tím pádem přijdu zase o ciferníky...

Co se týká vzhledu tak subjektivně paráda. Rychlost systému ucházející, ještě mi nezalagovaly.

Pokud je někdo chytřejší než já (například ty emaily z icloud, exchange a seznamu by se mi fakt hodily)

EDIT: Tak oznámení z nativní aplikace mail vyřešeno, měl jsem vyplné notifikace na iPhone (ale stále platí, že na email neodpovíte, odpovědět diktováním lze pouze na gmail) - viz:

In your iPhone's setting, go to Notifications, scroll down to find "Mail", click. First, enable the notification, then if you have setup multiple mail accounts, you can see them in the list, click each one that you want to have notifications, make them enabled.
And then, in your "Android Wear" app, go to setting, ensure "Email Cards" is not "Blcok other emal app cards".
Then I hope you can start to enjoy.
iPhone 6s gold and iPad AIR2 gold and MacBook Pro 13" early 2015 :-)

Když už musím mít mobil, tak ať je to iPhone...

Odpovědět