Garmin Fenix 3

Odpovědět
Honzam
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 131
Registrován: stř říj 15, 2008 7:54 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od Honzam »

S iOS9 beta funguje v pohode...nezaznamenal jsem zadny problem

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od iTukan »

Asi poslední dotaz... komunikují hodinky v češtině (ne že by to bylo nutné)? Podle návodu to tak vypadá...
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od ls8 »

Jo, češtinu mají, poslední update softwaru 4.0 přidává mraky nových funkcí, přímo z hodinek jde například odmítnout hovor, ale přesnost GPS stále beze změny. Jsem rád, že jsem se jich (i přes docela značnou finanční ztrátu) nakonec zbavil...
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od iTukan »

Četl jsem tuhle diskuzi, ale na moje využití takovou přesnost nepotřebuji. Díky za info.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Petr27
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: sob črc 18, 2015 8:37 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od Petr27 »

ls8 píše:Jo, češtinu mají, poslední update softwaru 4.0 přidává mraky nových funkcí, přímo z hodinek jde například odmítnout hovor, ale přesnost GPS stále beze změny. Jsem rád, že jsem se jich (i přes docela značnou finanční ztrátu) nakonec zbavil...


Prosím tě, jde na fenix 3 naplánovat ta trasa, jak jsi psal u těchto hodinek Suunto Ambit3? Že bych chtěl např. 10km za 47min, aby mi to ukazovalo, jak si vedu? Jestli jsem před nebo za? Nebo ví to někdo jiný? Byl by někdo ochotný, kdo se v těchto hodinkách vyzná, dát mi na sebe email? 82 stránek manuálu je dobrých, ale je to tam docela zjednodušené :oops:

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od ls8 »

http://static.garmincdn.com/pumac/fenix3_OM_EN.pdf
Strana 6

Using Virtual Partner®
Your Virtual Partner is a training tool designed to help you meet your goals.
1 HoldUP.
2 Select Settings > Apps.
3 Select an activity. Virtual Partner is not available for all activities.
4 Select Data Screens > Virtual Partner > Status > On.
5 Select Set Pace or Set Speed.
6 Enter a value.
7 Begin your activity.
8 Select UP or DOWN to scroll to the Virtual Partner screen and see who is leading.

Případně komplexnější funkce Training Target hned o odstavec pod tím.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Petr27
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: sob črc 18, 2015 8:37 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od Petr27 »

Ten odstavec pod tím je přesně ono :Yahoo!: a vypadá to velice dobře, snad zítra vyzkouším :)

Edit: Tak k velké nelibosti budu muset hodinky asi vrátit :cry: snad by mi to mělo ještě vyjít ve 14 denní lhůtě. Dnes mě mile překvapily, když mi 11km běh změřily úplně super a to i částečně v lese, kde není ani cesta na mapě :) ale chtěl jsem vyzkoušet ten trénink, jak dám přijmout, tak vyskočí nápis Garmin a hodinky se restartují :evil: včera to šlo, dnes na 5 pokusů nic. Nesetkal se s tím někdo? Nebo mohl by to někdo teď vyzkoušet, jestli ho ten trénink pustí? Pokud by to někdo zkoušel, dejte mi prosím co nejdříve vědět, ať to můžu začít řešit. Volba vzdálenost a čas

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od ls8 »

Náhodné restarty jsou jedna z věcí, na které si lidi často stěžují. Můžu se zeptat na prvních 5 znaků z výrobního čísla, jaká série se teď prodává?
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Petr27
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: sob črc 18, 2015 8:37 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od Petr27 »

Ale to není náhodné, to je pokaždé, když chci dát tento trénink a je zajímavé, že včera mi to nedělalo :x ID číslo je 39032 ale toto by možná mohl vyřešit další FW, né? Rozhodl jsem se, že je zatím vracet nebudu. Funkce závodit s minulým výkonem jde v pohodě, tak to je skoro to samé. Při nejhorším vyreklamuji.

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od iTukan »

Tak jsou doma... Fenix 3 v provedení sapphire. :oops: Pokud to někoho zajímá, tak prvních 5 čísel výrobky je 46403.
Zatím se seznamuji a nastavuji. Časem se ukáže, jak se sžijeme.
Díky všem, za odpovědi na mé dotazy.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Petr27
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: sob črc 18, 2015 8:37 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od Petr27 »

Tak dej potom vědět, jak se ti s nimi daří 8)

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od MiGR »

Většinu odpovědí naleznete na Garmin foru zde https://forums.garmin.com/forumdisplay.php?492-fenix-3. Včetně těch restartu.

Jen tam prosím nechoďte ti kdo jsou spokojeni, jinak přestanete být.

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od iTukan »

Poradíte mi něco s podobnými funkcemi (nemusí jich být tolik) a vizáží, ovšem na dámskou ruku partnerky? Fenix 3 josu už moc velké...
Po tom co viděla Fenixe, prohlásila o Cogitech, že je to šméčko.... :-D
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od MiGR »

No nekomu ukazat F3 Saphire tak to bude tezky. Vsechno je pak obluda. Co vívoactive?

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od iTukan »

Dobrý typ, prokozultuji... Ale už slyším.. "nejsou kulaté..." :-D

Dotaz k Fenix 3:
- s jakým kalendářem se aktualizuje kalendář v hodinkách?
- jak ho donutím okamžitě zaktualizovat?
Včera se mi to nepodařilo, dnes se z ničeho nic bez zásahu objevily události, ale opět jednorázově, neprojevují se změny v kalendáři nebo spíš nevím kde data pro kalendář bere, jelikož mám několik kalendářů v google apps, které se mi synchronizují s telefonem. V iPhone jsem ani do včerejška tyto kalendáře neměl nastavené v nativním kalendáři, používám Calendars 5. Po tom co jsem včera nastavil zobrazování v nativním kalendáři iPhone, se mi tam dnes zobrazily údaje. To je trochu dlouho, ne?
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od mrzic »

Viděl jsem na dámské ruce Polary, ale ty jsou hranaté
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

Petr27
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: sob črc 18, 2015 8:37 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od Petr27 »

MiGR píše:Většinu odpovědí naleznete na Garmin foru zde https://forums.garmin.com/forumdisplay.php?492-fenix-3. Včetně těch restartu.

Jen tam prosím nechoďte ti kdo jsou spokojeni, jinak přestanete být.



Tak aspoň, že je to SW a ne chyba hodinek, tak to snad zlepší další verze :%) i když teda jedou dobře, samá chyba. S kalendářem moc neporadím, já hodinky používám s Samsung Note 3 a používám ho s tím, co je v telefonu. Když chci hned zaktualizovat, když mám hodinky přes BT, tak najedu na appku v mobilu a hned se to aktualizuje. Já mám spíš problém s počasím, které se mi nechce chytnou a píše to, že čeká na spojení. Automatická aktualizace přes Wifi do pc funguje podle mě, jenom když uděláš nějakou aktivitu, jinak tam asi není žádná perioda, že by se to aktualizovalo třeba 1x za hodinu.

ssslnieckooo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 163
Registrován: úte zář 30, 2014 4:40 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od ssslnieckooo »

Ja som baba, mám vivoactive a teda nikdy viac. Pre šport ako tak len na behanie, aj to tam dokopy nič nenastavíš, niečo ako fitness nehrozí. Mám teraz AW, ale práve kvôli športu mi chýba nejaký profesionálny sporttester a pokukujem po Fenixoch, len váham kvôli týmto problémom tu... Ak sa jej zdajú moc veľké, tak radšej by som išla do polaru, alebo nejako fitness náramku, ale fakt za seba vivoactive neodporúčam. Aj vzhľadovo je to katastrofa, ja svoju kúpu veľmi ľutujem.
Apple MBP with TouchBar 15" 2016  Apple iMac 27" 2013  iPhone X 64 GB Silver  iPad Pro 12,9 Gold Wi-Fi  iPad mini 4 16 GB Gold  Apple Pencil  Apple Watch Nike + 42 mm

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od ls8 »

A co Suunto Ambit3 Sport nebo Run? V bílé vypadají dobře, taky je plánuju pro manželku.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od iTukan »

ssslnieckooo:
Myslel jsem, že vivoactive bude SW hodně podobný Fenix, i když trochu ořezaný, ale to je tak moc? Trochu jsi mě vystrašila... Musím si je někde prohlédnout naživo a vyzkoušet.

ls8:
Díky za další typy. Tyhle Suunta jsou obojí jen o 1mm menší než Fenix, to už bych asi vzal raději ten Fenix.

ad kalendáře...
Dnes se mi data natáhly celkem v pohodě. Jen pořád nevím kde omezit jaké kalendáře (mám jich více). Např. narozeninový se dává jako celodenní událost a zabírá místo. Jelikož hodinky zobrazí jen první dvě události než se musí listovat, tak nic jiného nevidím, musím listovat...


EDIT:
Vyšel update FW na 4.2

Changes made from version 4.00 to 4.20:
    Fixed a potential issue with the 'Set a Target' Training option.
    Fixed an issue with displaying smart notifications while sleeping.
    Fixed an issue with customization of data fields on 'Lap Alert' and 'Rest Screen' data screens
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

ssslnieckooo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 163
Registrován: úte zář 30, 2014 4:40 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od ssslnieckooo »

Neviem presne ako sú na tom fenix, ale určite podstatne lepšie, ako vivoactive. Tam máš v základe športy ako outdoor-indoor behanie, chodenie, plávanie a golf. Ja sa často venujem fitness aktivitám a vždy musím mať zapnutý len indoor behanie režim a nemám tam teda tie veci, ktoré by som potrebovala a chcela vidieť. Mne teda chýbajú športové režimy. Nie som si teraz úplne istá, ale myslím, že režim behania nenastavíš rsp. neprispôsobíš tak, ako pri iných hodinkách, proste strašne osekané funkcie. Ale ja nie som primárny bežec, tak aby som tu netrepala hovadiny. Možno sú na behanie ako stvorené, treba posnoriť po nete. No ja ako som ich najprv chcela, tak mi teraz stoja, proste sa mi výzorovo až zhnusili. To už tie suuntá sa mi páčia aj funkčne oveľa viac. Inak našla som obšírnu recenziu na vivoactive: http://www.dcrainmaker.com/2015/04/garm ... eview.html
Držím palce pri výbere :)
Apple MBP with TouchBar 15" 2016  Apple iMac 27" 2013  iPhone X 64 GB Silver  iPad Pro 12,9 Gold Wi-Fi  iPad mini 4 16 GB Gold  Apple Pencil  Apple Watch Nike + 42 mm

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od iTukan »

Díky za odpověď i odkaz na recenzi.
Já ja ko hlavní jejich využití vidím (alespoň myslím jak to dopadne) smartwatch, tedy notifikace z iPhone, kolo, koloběžka, chůze. Na nějaké fitnes funkce až takové požadavky nebudou.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

ssslnieckooo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 163
Registrován: úte zář 30, 2014 4:40 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od ssslnieckooo »

Tak to sa treba radšej poobzerať po iných hodinkách, to aj moje AW vedia lepšie ako vivoactive. Ešte k tým notifikáciám, fungovali tak na 90%, no často sa mi hodinky od iPhonu odpájali, neraz som ich musela reštartovať, aby sa znovu spárovali. S AW sa mi to nestalo ešte ani raz. To sú moje skúsenosti s nimi. A za tie peniaze, sa dajú kúpiť určite kvalitnejšie testery, držím palce pri správnom výbere :)
Apple MBP with TouchBar 15" 2016  Apple iMac 27" 2013  iPhone X 64 GB Silver  iPad Pro 12,9 Gold Wi-Fi  iPad mini 4 16 GB Gold  Apple Pencil  Apple Watch Nike + 42 mm

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od MiGR »

iTukan: pokud jde o notifikace tak Ambit nebrat. Jak pise ssslnieckooo, na DCR najdes recenze na vsechny vyznamne sporttestery.

Petr27
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: sob črc 18, 2015 8:37 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od Petr27 »

Já teda nemůžu nějak pořádně rozchodit ty notifikace na Fenix :( email mi na hodinky přijde skoro pokaždé, volání je vesměs taky vždy, zprávy z Viber občas nepřijdou, ale klasická sms se mi neukázala ještě vůbec :x jo a když Vám někdo volá, tak když dáte na hodinkách odmítnutí, zavěsí to nebo jenom vypnou zvuk?

pckiller
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 132
Registrován: stř čer 03, 2009 6:51 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od pckiller »

V prvom rade musíš mať notifikácie povolené v hláseniach, plus v kolonke "zobraziť v centre hlásení" musíš mať v posledných položkách aspoň "1". Nemôžeš tam mať ako som mal pri správach aj ja, nastavené že "žiadne posledné položky". Vtedy to nefungovalo ani mne. Alebo poviem to inak, všetko čo je zobrazené v hláseniach, tzn. keď stiahnem hornú lištu, musí byť /malo by byť/ aj na hodinkách.
Ešte ma napadlo, že ak nemáš, tak si updatni fw na 4.2, pri 4.0 to blbo aj mne. Ale blbli mi všetky notifikácie, nie len správy. Po dnešnom update je to ok.
Zdvihnutie/položenie hovoru, prichádzajúci hovor aj reálne zdvihne resp. položí, dokonca keď hovor položíš, je tam aj možnosť zavolať späť, a mobil aj teda reálne volá nazad.
iPad 4 3G 16 GB White FW 10.3.3 Telekom SK
iPhone XS Max 64 GB Silver FW 13.3 JB Orange SK
iPhone 6S plus 128 GB Space gray FW 12.4 JB Orange SK
ATV 2 FW 5.0 (5.1.1) JB
MacBook Pro 15" Unibody Mid 2012

Petr27
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: sob črc 18, 2015 8:37 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od Petr27 »

A to kde nastavím? V aplikaci v tel. jsem si tam právě přidal Viber a pak i zprávy a ty stále nic. Dělá mi to od začátku, takže už i před verzí 4.0. Ale je fakt, že teď už mám odmítnutí česky, předtím to bylo anglicky.

PS: Včera zase 11km běh stejný, jako předtím a změřeno úplně stejně, takže za mě super :beer: po aktualizaci se už ani nerestartují. Akorát mě překvapilo, že když jsem si dal vzdálenost a čas, tak je vypnutá GPS, to tak má být? Nakonec jsem to nezkoušel, protože jsem chtěl měřit přes GPS

pckiller
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 132
Registrován: stř čer 03, 2009 6:51 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od pckiller »

Ahoj, mal som na mysli samozrejme nastavenie v mobile. Nastavnia->Hlásenia a tam si to ponastavuješ...
iPad 4 3G 16 GB White FW 10.3.3 Telekom SK
iPhone XS Max 64 GB Silver FW 13.3 JB Orange SK
iPhone 6S plus 128 GB Space gray FW 12.4 JB Orange SK
ATV 2 FW 5.0 (5.1.1) JB
MacBook Pro 15" Unibody Mid 2012

ssslnieckooo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 163
Registrován: úte zář 30, 2014 4:40 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od ssslnieckooo »

Vážne uvažujem o fénixoch... Tak sa chcem spýtať. Oplatí sa ich vymeniť za AW? Síce som si tu prelúskala celé vlákno, ale aj kopu videí a zahraničných recenzií, no stále som na vážkach. Venujem sa hlavne fitness, som príležitostný bežec a plavec, v zime primárne lyžujem. AW sú super, ale nenahradia mi 100%tný športtester. Používate ich niekto aj na iné aktivity ako len na beh? Rada by som si prečítala skúsenosti aj z testovanie iných športov ako je beh. A áno, moje vivoactive idú preč, tie mi nespomínajte :D
Apple MBP with TouchBar 15" 2016  Apple iMac 27" 2013  iPhone X 64 GB Silver  iPad Pro 12,9 Gold Wi-Fi  iPad mini 4 16 GB Gold  Apple Pencil  Apple Watch Nike + 42 mm

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od MiGR »

Fenix2 umel vsechny sporty. Bohuzel na web Garminu se vetsina syncovala jako Other. Coz byl opruz. F3 je myslim na tom podobne a navic 3rd party sporty nemaji moznost ulozeni dat do GC. Majitele F3 ti urcite napisi vice.

PS: videl jsem display Vivoactive na zivo a byl to otres. Ovladani jsem take nedal na poprve.

Petr27
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: sob črc 18, 2015 8:37 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od Petr27 »

Já je používám i na cvičení, ale jenom s hrudním pásem. Takže na displeji mám nastavené dvě políčka a to aktuální tep. frekvence a průměrná tep. frekvence a dále se hodí čas, jak dlouho aktivita trvala. Po dokončení se to hodí do GC. Ta tepovka je dobrá věc, abych si hlídal tepmo a moc dlouho neodpočíval 8) je to úplně o něčem jiném , když si hlídám, aby mi tep nespadl pod 135, pak se nemůžu 2 dny hýbat :D jinak používám hlavně na běh, tam jsem moc spokojený, měří super a občas plavání. Bazény to měří úplně super a zajímalo by mě, jak je to s lyžování, co to bude dělat :) pokud máš možnost běhat jinde, než ve městě, třeba jako já (pole a podél vody), tak měří super

musashi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: ned bře 02, 2008 8:24 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od musashi »

Dnes jsem F3 poridil a zatim spise zklamani.
Nejvic me asi stve, ze nejdou nadefinovat zadne vlastni aktivity? Delam vsechno mozne a treba v Ambit3 mam nekolik aktivit (florbal, squash, badminton, plavani, horske kolo, behani atd.) ... v F3 jsem nenasel zadnou moznost, jak si treba badminton pridat.
Pochopil jsem spravne, ze to nelze nebo jsem to jen prehledl?
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"

Petr27
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: sob črc 18, 2015 8:37 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od Petr27 »

Tak plavání a běh tam je už dané od začátku. Novou aktivitu přidáváš nastavení, aplikace, přidat novou, ale to asi víš, nevím přesně, co od té aktivity očekáváš. Pokud si dáš třeba florbal a bude to venku, tak ti to změří určitě vzdálenost, spálené kalorie, dobu regenerace a pokud budeš používat tepák, tak i frekvence.

musashi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: ned bře 02, 2008 8:24 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od musashi »

Tak nevím proč, ale Fenix mě nebaví.
Kdybyste náhodou někdo chtěl prakticky nové hodinky a lepší cenou, tak se ozvěte :)
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"

Riddick
Host
Host
Příspěvky: 20
Registrován: sob dub 23, 2011 7:58 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od Riddick »

@musashi@
Aká je tvoja predstava o cene?Mal by som záujem.
Obrázek iPhone6 Plus 64GB iOS 8

MacBook Pro13 Retina 2,4GHz Core i5

musashi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: ned bře 02, 2008 8:24 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od musashi »

Odeslal jsem SZ.
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od MiGR »

Co te nebavilo? Vzdyt F3 umi oproti A3 snad vsechno.

musashi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: ned bře 02, 2008 8:24 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od musashi »

Těžko říct, asi pocitová záležitost?
Napadá mě analogie Android vs iOS. Android toho umí více, ale stejně raději používám iOS.
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"

ssslnieckooo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 163
Registrován: úte zář 30, 2014 4:40 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od ssslnieckooo »

Prepáčte, nechcem byť OT, ale potrebujem sa len opýtať, čo všetko treba spraviť pred predajom hodiniek? Predávm tie vivoactive a nechcem, aby s tým mal dotyčný nejaké problémy. Stačí ich zresetovať? Netreba nič robiť na webovej stránke? Vďaka za odpovede. Inak budem zrejme kupovať fénixy, tak sa neskôr podelím o svoje skúsenosti z mojich aktivít :)
Apple MBP with TouchBar 15" 2016  Apple iMac 27" 2013  iPhone X 64 GB Silver  iPad Pro 12,9 Gold Wi-Fi  iPad mini 4 16 GB Gold  Apple Pencil  Apple Watch Nike + 42 mm

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1525
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od pegas »

Dlouhodobé zkušenosti s nejhezčími sportovními hodinkami Garmin Fenix 3 z rungo.cz http://rungo.idnes.cz/dlouhodobe-zkusen ... behani_Pil

Odpovědět