Garmin Fenix 3

Odpovědět
ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od ls8 »

Stejně, jako to mají hodinky od Casia. Pokud hodinky nakloníš do pozice, kdy je máš na ruce a chceš se na ně podívat, rozsvítí se. Neumím to líp vysvětlit.


Zobrazit video na http://youtu.be/smdrpGahnqE
Kód do fóra: [youtube]smdrpGahnqE[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od parmin »

Díky za odpověď! Já jsem si to tak nějak myslel ;-)
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od jeenik »

Nikdy jsem problém s výdrží neměl, ale od 6.xx jsem 2x pozoroval náhlý rapidní úbytek energie, po restartu ok. Uz to bylo popisováno i v drivejsich verzich firmware... Pak mám od 6.xx občas problém, že se mi telefon nechce s hodinkami samovolne pripojit jako obvykle kdyz mam na obojim bluetooth spusteny, musim manualne pomoci...

musashi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: ned bře 02, 2008 8:24 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od musashi »

Zajimalo by me, co si myslite o tom, zda zvladne Garmin doresit problem s presnosti GPS pomoci SW nebo je to nemozne, pze je to na urovni HW (muj nazor)?
Ptam se proto, pze se chci po nejake dobe k Fenixum vratit. Po letech chci opustit Suunto, pze mi podle poslednich kroku prijde, ze preslapuji na miste a nevi, kam dal.
A ac je na Ambit3 ta GPS opravdu spickova, za Fenixama ve vsem ostatnim prece jen zaostavaji. Takze bych dal nakonec prednost univerzalnosti a prakticnosti Fenixu za cenu mene pouzitelne GPS.
Nicmene kdyby se to Garminu povedlo vychytat, bylo by to super. A tak by me zajimalo, zda si po zkusenostech s novymi fw (ktere jsem v mezicas uz nezkousel) myslite, ze se to muze zlepsit? Ci zda se to uz nejak zlepsilo?
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od MiGR »

Myslim ze po roce uz nic neopravi. Radeji pridavaji dalsi funkce aby dali lidem zapomenout na problem s GPS. Uznavam ale ze novych funkci je opravdu mnoho. To klobouk dolu. Sam jsem zvedav co bude nastupce Ambit3 umet. Soucasne modely nic moc.

musashi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: ned bře 02, 2008 8:24 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od musashi »

Takze zrejme stejny scenar jako s Fenix i Fenix 2 ...
Pokud se po roce nikam neposunuli, bude problem asi opravdu na urovni HW a tudiz jen tezko resitelny. Kazdopadne co vim z urcitych kruhu, tak se Fenixy pry stale prodavaji skvele, takze vetsinu lidi to asi netrapi nebo to opravdu berou jako snatek z rozumu, pze nic srovnatelneho na trhu stale neni ... skoda, no :(
Jinak nad poslednimi novinkami Suunto zustava opravdu rozum stat, mi prijde ...
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od parmin »

K baterce: za 24 hodin bez aktivity -13% (ze 100% na 87%), zapnuté BT, automatické podsvícení při při alarmech/notifikacích, gestech, jas na 80%. Za den mi může přijít cca 30 - 40 notifikací. Tak to je asi normální, že?

K GPS: ani na F2, ani na F3 nemám subjektivně k přesností nejmenší výhrady. To, co hodinky vykazují, mně 100%-ně stačilo a stačí. Tím nepopírám, že Ambity měří přesněji. Ale řešit, jestli jsem náhodou na deseti kilometrech uběhl o sto nebo dvě stě metrů víc, to fakt nemusím... Takže za mě už F2 byly dost dobrý a měl jsem je rád, z F3 jsem zatím vysloveně nadšenej!
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

Petr27
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: sob črc 18, 2015 8:37 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od Petr27 »

parmin píše:Tak těch 5-6% za hodinu asi sedí...

Ještě jedna věc mi není úplně jasná - v nastavení u podsvícení je položka "Gesto". Při určitých "pohybech" ruky se potom podsvícení zapíná automaticky. Jen mi není úplně jasné při jakých pohybech a v návodu o tom nic není. Netušíte, jak to funguje? Na jakém principu?



Já to tam nemám :shock: je to možné? FW mám teď 6 něco

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od jeenik »

S tím GPS je prý problém v tom, že nepoužili drazší SIRF čip, ale nějaký levnější... Zřejmě není tak odladěný algoritmus jak interpretovat přijatý signál.

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Garmin Fenix 3

Příspěvek od parmin »

Petr27: musis mit "Rezim" na "Automaticky", pak se to tam objevi
Obrázek
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od iTukan »

Automatický režim je dobře rozdělený. :)
Dá se rozsvícení nastavovat zvlášť pro tlačítka, alarmy a gesto. Vždy vypnuto/zapnuto/po západu slunce. :good:
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Garmin Fenix 3

Příspěvek od Jadro »

Vcera v sest jsem mel zapas (hraju stolni tenis), na ktery Fenixy nenosim. Sundal jsem je a dal do kapsy u bundy. Ted rano koukam, ze dobu zapasu mi to vyhodnotilo jako spanek. A v noci to nic nenacetlo. Chtel jsem to rucne prehodit (coz delam bezne, kdyz automatika selze), ale vubec to nejde. Nejde zmenit ani jeden z tech casu. Nejaky napad? Pripadne zkusenost?
Edit: tak ted koukam, ze je to jeste podivnejsi :-) Zapas jsem hral vcera 18:00 - 20:30. Noc tam normalne je s datumem 22.1. Ten zapas se nacetl do dnesniho dne, tedy 23.1. v 18:00 - 20:30, coz teprve bude :-o WTF :-) ?

Petr27
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: sob črc 18, 2015 8:37 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od Petr27 »

Parmin: Super, díky :) ale moc to gesto nefunguje. Nezapíná se to třeba při běhu?

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od iTukan »

Ne, funguje i v normálním režimu. Mám nastaveno při pohledu na hodinky od soumraku do úsvitu a fuguje na 99%.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

musashi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: ned bře 02, 2008 8:24 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od musashi »

Chtel jsem se zeptat ... poridil jsem nove Fenix 3 Silver/Grey a zarazi me, ze na GC u kazde aktivity s temito hodinkami vidim jako zdroj Unknown.
Kdyz jsem mel predtim Fenix 3 Gray nebo Sapphire, identifikovalo je to korektne.
Nemate nekdo podobny problem?
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"

balvan
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: ned říj 18, 2015 8:27 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od balvan »

Ahojte
Mozno tiez rozmyslam nad kupov. Chcem sa opytat ci ma vyznam kupovat sapphir verziu alebo staci klasika?
Pokukoval som aj po suunto traverse (trosku skarede) a aj po casio WSD F10 ale tie vraj nemaju GPS
dakujem

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od jeenik »

Asi staci klasika, spis se poskrabe kov okolo skla...

balvan
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: ned říj 18, 2015 8:27 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od balvan »

a este otazocka ohladom navigacie
To som pochopil ze hodinky su nemapove ale niekde na kratkom videu som videl akusi sipku. ta sipka ukazuje na miesto kde som si vytvoril v basecamp (vzdusnou ciarou) alebo ukazuje sipku na odbocke a upozorni ze mam odbocit? hadam ma chapete? )))

pckiller
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 132
Registrován: stř čer 03, 2009 6:51 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od pckiller »

Presne ako napísal kolega, poškriabe sa ti kov okolo skla /vlastná skúsenosť/. Ja som si síce kúpil sapphire verziu, ale iba preto že som chcel kovový remienok, a kombinácia gray + kovový remienok bola drahšia ako verzia sapphire.
iPad 4 3G 16 GB White FW 10.3.3 Telekom SK
iPhone XS Max 64 GB Silver FW 13.3 JB Orange SK
iPhone 6S plus 128 GB Space gray FW 12.4 JB Orange SK
ATV 2 FW 5.0 (5.1.1) JB
MacBook Pro 15" Unibody Mid 2012

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od ls8 »

balvan píše:a este otazocka ohladom navigacie...


Ano, hodinky jsou nemapové. Nicméně dá se do nich dostat připravená trasa s pokyny, kdy, kde a kam odbočit. Trasa tohoto typu se v terminologii Garminu nazývá Course. Course sice můžeš vytvořit přímo na Garmin Connect, taková trasa ale postrádá navigační prvky. Proto je potřeba trasu připravit jinde, doporučuji http://www.ridewithgps.com nebo http://www.plotaroute.com. Na obou těchto webových službách máš možnost naklikat si libovolnou trasu, nacvakat si tam požadované pokyny pro navigaci, obě služby ti většinu odboček označí a pokyny připraví automaticky. Hotovou trasu pak uložíš jako soubor TCX (to je důležité, pouze tento formát souboru lze pak použít). TCX soubor naimportuješ do Garmin Training Center nebo Garmin Basecamp a přes USB pošleš do hodinek. Bezdrátově nebo přes Garmin Connect to bohužel nejde.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

balvan
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: ned říj 18, 2015 8:27 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od balvan »

tak teraz uz ozaj neviem
:O
Dako som sa dal ovplyvnit a na predajni mi predavac vobec neodporucal hodinky fenix a vobec znacku garmin ale suunto ambit 3 nepal edition ci co
GArminy su vraj kazove a navigacia v terene a navigovanie podla zvolenej trasy je na pendrek (((
keby nebolo tu suunto aspon take skarede

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Garmin Fenix 3

Příspěvek od parmin »

Petr27 píše:Parmin: Super, díky :) ale moc to gesto nefunguje. Nezapíná se to třeba při běhu?


Pokud máš ruce podél těla - tedy při chůzi. běhu, jízdě na lyžích... a zvedneš ruku před sebe, aby ses podíval kolik je hodin, tak to funguje jak píše iTukan opravdu na 99%. Pokud řídím, mám ruce na klávesnici... tak už to samozřejmě tak dobře nefunguje, ten pohyb ruky není takový.

musashi píše:Chtel jsem se zeptat ... poridil jsem nove Fenix 3 Silver/Grey a zarazi me, ze na GC u kazde aktivity s temito hodinkami vidim jako zdroj Unknown.
Kdyz jsem mel predtim Fenix 3 Gray nebo Sapphire, identifikovalo je to korektne.
Nemate nekdo podobny problem?


Mám stejný problém, ale ještě podivnější je, že jen u některých aktivit :-(
Mám fenix Silver

Obrázek

balvan píše:a este otazocka ohladom navigacie
To som pochopil ze hodinky su nemapove ale niekde na kratkom videu som videl akusi sipku. ta sipka ukazuje na miesto kde som si vytvoril v basecamp (vzdusnou ciarou) alebo ukazuje sipku na odbocke a upozorni ze mam odbocit? hadam ma chapete? )))


to co píše ls8 je super, ale trochu přípravy to zabere. jinak ale úplně stačí jen nahrát jakoukoliv trasu a držet šipku na čáře.

no a k doporučení prodavače - je to jako diskuse Android versus iOS, Windows versus OSX a tak bych mohl pokračovat... ideální je osobní zkušenost, jinak záleží jen na Tobě, komu chceš věřit 8)
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od ls8 »

Kdybych vybíral dneska, asi bych počkal i na zkušenosti uživatelů Suunto Ambit3 Vertical, který odstraňuje dvě zásadní nevýhody předhchozích modelů - přidává vibrační upozornění, a odstraňuje ten nádor pod hodinkami, který sice svým umístěním výrazně zlepšuje příjem GPS, ale moc estetický tedy není... Do obchodů by měl dorazit během pár dnů. Teprve se ukáže, jestli přesun GPS antény do těla hodinek nezhoršil kvalitu příjmu.

https://www.insportline.cz/13614/sporto ... ertical-hr

P.S. Minulý víkend jsem si do hodinek nenahrál trasu pro navigaci, právě proto, že je s tím u Garminu docela práce, a vymstilo se mi to. Minul jsem ve sněhu odbočku a než jsem si to uvědomil, prodloužil jsem si běh proti plánu o víc jak 10km :)
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

musashi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: ned bře 02, 2008 8:24 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od musashi »

Nejsem si uplne jisty, zda by Vertical byla lepsi volba.
Z pohledu presnosti GPS nejspise ano, z pohledu sporttesteru mozna take, ale z pohledu kazdodennich funkci a chytrych funkci, jsou Verticaly stale jen Ambit3 (proti Peakum o neco ochuzene a neco obohacene), takze toho stale prilis neumi :(
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od ls8 »

Asi máš pravdu, když se dívám na rozdíly proti minulým modelům, tak jsou to vlastně A3Sport s doplněnými vibracemi.

V poslední době se dost rozjíždí nabídka aplikací a widgetů pro Garminy. Můžu už tedy mít na 920XT widget s časy až ve třech dalších časových pásmech, widget s časy východu a západu slunce a měsíce, widget se statistikami baterie, už mi chybí jen nějaký jednoduchý a přehledný widget s předpovědí počasí à la Fenix3.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

musashi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: ned bře 02, 2008 8:24 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od musashi »

Dotaz na zkusenejsi k Fenix 3 ...
Nevite nekdo, zda se da pro Indoor Run nejak nakalibrovat delka kroku?
Dost se mi to 'predbiha', takze tema hodnotama pak sice muzu oslnovat, ale k realite maji hodne daleko.
Diky za pripadnou radu!
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"

cleo.25.gr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 243
Registrován: úte led 21, 2014 12:53 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od cleo.25.gr »

V aplikácii connect sa o dá nastaviť v tvojom profile
iPhone X

musashi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: ned bře 02, 2008 8:24 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od musashi »

Jenze tam se to podle vseho (tak jak jsem to z popisu pochopil) pouze pro chuzi.
Tj. predpokladam, ze se tato upravena delka pouziva pro vypocet vzdalenosti, kterou clovek ujde za den ...
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"

cleo.25.gr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 243
Registrován: úte led 21, 2014 12:53 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od cleo.25.gr »

Ja som krok neprestavoval, ale mám pocit ze to je pre všetky aplikácie ktoré nepoužívajú GPS
iPhone X

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od Jadro »

Jak vam ted funguje synchronizace? Ja mam hrozne problemy. Hodinky jsou pripojene, ale vubec neukazuji upozorneni. Data se do App Garmin Connect taky nedostavaji...

cleo.25.gr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 243
Registrován: úte led 21, 2014 12:53 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od cleo.25.gr »

No ja odkedy som prešiel na 9.3 tak sa nedá pripojiť vôbec.
iPhone X

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od Jadro »

No u me to vypada, ze to je posledni aktualizaci App GC

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od iTukan »

Pokud jsem si všiml, má dnes odpoledne/navečer Garmin problém se servery...

EDIT:
Současný stav -
"Sorry, our site is temporarily down for maintenance.
Please check back soon."
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od Jadro »

Aha, dik za info. Me to porad pise, ze maji problem ukazat cast meho obsahu. Tak z toho me to nenapadlo :-)

musashi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: ned bře 02, 2008 8:24 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od musashi »

Pokud vím, tak synchronizace na 9.3 nefunguje vůbec. U mě to bylo stejné, vracel jsem se kvůli tomu zpět na 9.2 ...
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od parmin »

tím 9.3 myslíš verzi čeho? na hodinkách mám poslední verzi sw 6.50, v ip 3.3.0.8 a synchronizace mně funguje
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

musashi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: ned bře 02, 2008 8:24 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od musashi »

Myslel jsem verzi iOS.
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od parmin »

jo taaaak, no tak tu ja mam 8.4 + JB ;-)
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od iTukan »

musashi píše:Pokud vím, tak synchronizace na 9.3 nefunguje vůbec. U mě to bylo stejné, vracel jsem se kvůli tomu zpět na 9.2 ...

Mám iOS 9.3 a synchronizace funguje bez problému. ;)
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

cleo.25.gr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 243
Registrován: úte led 21, 2014 12:53 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od cleo.25.gr »

No neviem ako to robíš ale mne to pri parovani nájde fenix 3 ale keď dám spárovať tak ako keby sa kontrolka BT zbláznila začne blikať ( pripojovat a odpojovat fenix 3) a po chvíľke výpise ze sparovanie je neúspešne a ze to mám skúsiť ešte raz, no a to sa opakuje dookola
iPhone X

Odpovědět