Garmin Fenix 3

Odpovědět
nunasjiri
Host
Host
Příspěvky: 87
Registrován: pát črc 29, 2016 2:28 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od nunasjiri »

Dotaz: a na cem by jsi tu trasu vytvarel?

jan.vrkoc
Host
Host
Příspěvky: 30
Registrován: pát zář 19, 2014 7:30 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od jan.vrkoc »

Ipad pro s tužkou... Vždy to šlo takovou fintou, ale byla nějaká větší aktualizace web garmin connect a import co jsem používal zrušili.... Nechce se mi na každý víkend na hory tahat notebook :(

Odesláno z mého SM-N910F pomocí Tapatalk

nunasjiri
Host
Host
Příspěvky: 87
Registrován: pát črc 29, 2016 2:28 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od nunasjiri »

Jako import v connectu zrusili a na notesu to jde?

jan.vrkoc
Host
Host
Příspěvky: 30
Registrován: pát zář 19, 2014 7:30 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od jan.vrkoc »

Tam to dělám kabelem přímo do složky NEW


Honza

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od MiGR »


parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od parmin »

iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od MiGR »

Pekna kopie F5 originalu. Porad mi je divne ze original analog cifernik je tak krasne vyhlazeny a vsechny ostatni vcetne od Garminu ne. Prijde mi ze nelze v runtime udelat rozumny antialias. Leda vsechny pozice rucicek mit jako bitmapy.

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od Jadro »

Jedine co je skoda je, ze mizi vterinova rucicka. Jinak super

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od MiGR »

To je omezeni Garmin sdk.

miroslavpriesol
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 238
Registrován: čtv črc 29, 2010 9:14 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od miroslavpriesol »

Zdravím, chci se jen zeptat jestli nevíte, zda software z garmin 5 bude i na Garmin 3? Zdá se mi z fotek, že na garmin 5 je to vnitřní prostředí přepracované a docela se mi líbí, tak jestli to bude i na Fenixe 3 nebo bude nutnost si pořídit 5? Díky
Iphone 7 silver 256

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od MiGR »

To je nerealne. Hardware F3 je uz tak hranici svych moznosti. Navic Garmin by byl proti sobe. Ale take by se mi to libilo.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od ls8 »

Kdyby někoho náhodou napadlo uvažovat o koupi pětek: https://forums.garmin.com/showthread.ph ... S-Accuracy :ROFL:
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od MiGR »


pheek
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pát dub 21, 2017 6:05 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od pheek »

Dobrý den,
mohu mít pár dotazů? Teď používám AW2 a iPhone6S, zvažuji GF3,

- jak přesně notifikace na hodinkách fungují? Když přijde SMS, tak se na hodinkách notifikace ukáže (na nějakou dobu), zavibrují, případně vydají zvuk (dá se zvuk vypnout?) a potom ukáží jen nějakým znakem na watchface ,že je tam nějaká notifikace? Dá se ta notifikace zpětně přečíst, když na ni nezareaguji? Dá se přečíst (případně odpovědět) i obsah SMS, mailu, atd...?

- při používání AW2 pro sport se dá do AW2 nahrát hudba a připojit sluchátka. Takže vyběhnu bez telefonu, což mi vyhovuje. Umí toto i GF3?

- když si v Connect vytvořím workout/plan, dá se spustit na hodinkách, a jsem potom vyzván hlasovými povely (pokud hodinky umí připojit BT sluchátka) ? Umí to případně nativně a nebo je potřeba použít nějakou aplikaci třetí strany, jako je třeba Strava? Používám na AW2 Nike Run +, a ten mi hezky kecá do workoutu, který mám naplánovaný (špatné je, že sebou v tomto případě musím mít telefon, workout nejde spustit na hodinkách, ale musím na telefonu, potom se rozjede aplikace i na hodinkách a dá se ovládat).

Moc děkuji za tvůj čas. Prošel jsem pár hodinek a funkčnost notifikací byla žalostná, řekl bych že to bylo vždy 50 na 50 zda to přijde. Mám práci při které potřebuji mít přehled nad voláním, mailem a sms, ale chci mít komfort to mít na ruce a nemít zapnuté zvonění a vibrace na telefonu, tak jak to teď funguje s AW2.

Petr.

nunasjiri
Host
Host
Příspěvky: 87
Registrován: pát črc 29, 2016 2:28 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od nunasjiri »

Sms prijde, hodiny zavibruji, bez zasahu si muzes precist zpravu, nebo si ji precist pozdeji, zvuk nevim, mam vibrace, odpovedi jsem nezkoumal. Hudbe, hlasitost a dalsi skladby jde, bet founu nikoliv. Plan si netvorim, takze nevim.

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od MiGR »

Odpovidat na notifikace nelze. Dale zalezi na watchface jestli notifikace indikuje ci nikoliv.

Hudbu do hodinek dostat nelze je tam malo mista. Prehravani hudby v iPhone lze pouze ovladat.

Workout se v hodinkach zobrazi a je mozne jej odstartovat a dostavat povely formou zvukoveho ci vibracniho signalu. Nikoliv vsak pres BT nebo formou hlasovych povelu.

Evly
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: úte dub 18, 2017 2:23 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od Evly »

Prosím Vás rychlodotaz- jde na F3 v nějakém nastavení dát do času dvojtečka??? Muž je zvyklý na suunta a teď zvažuje garminy, ale bez dvojtecky 22:05 se mu to nelíbí, přitom v některých recenzích jsem ji na fotkách zahlédla

Kaunaz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 252
Registrován: pát bře 07, 2008 3:49 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od Kaunaz »

Dvojtečka jde nastavit v základním digitálním vzhledu hodinek.

Obrázek

Evly
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: úte dub 18, 2017 2:23 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od Evly »

Moc děkuji, už jsou objednané :-)
Naposledy upravil(a) mike-biker dne čtv dub 27, 2017 1:59 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Necitovat poslední příspěvek!

doubrava5
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: stř lis 22, 2017 8:08 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od doubrava5 »

Petr27 píše:Napíšeš mi návod, co jsi smazal? Hodinky mi taky nejdou spárovat :o

Edit: Poradí někdo, kde je problém? Při párování opíšu číslo, aplikace v mobilu napíše postup takto: ověřeno, připojeno, registrace zařízení byla zkontrolována a vyžadování identifikačního souboru zařízení se nezdařilo a na tom to vždy ztroskotá



Ahoj, chtěl jsem se zeptat jestli by mě někdo nějaké řešení na tento problém. Dělá mi to úplně to samé. Dík

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od MiGR »

Cetl jsem ze je to problem nekde mezi GC a iOS11. Snad to Garmin nebo Apple opravi.

Odpovědět