Garmin Fenix 3

Odpovědět
MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od MiGR »

Offtopic: jak nekdo muze bezet 50km s takovou pace? Gratuluji...

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od ls8 »

Jizerská 50 naklikaná v mapě: 47.5km: http://mapy.cz/s/l7D6

Záznam ze Suunto A3Run (bohužel ne můj :)): http://www.movescount.com/moves/move75692209
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od parmin »

Tak k té vzdálenosti na mapě - začíná a končí Ti to až na úplném konci stadionu, ve skutečnosti byl start i cíl o pár metrů více směrem k Bedřichovu, takže minimálně tady může nějaký ten metr chybět, dál jsem se nedíval.

K záznamu Suunto A3 Run - 47,7 km, tedy o 700 metrů méně, než moje Fenix 2. Při přiblížení je vidět, jak se záznam celou dobu krásně drží cest, takže asi hodně přesný výsledek. A to je asi také to, co většinu majitelů F3 štve - že hodinky za cca poloviční cenu zaznamenávají prakticky dokonale, zatímco snad nejdražší zařízení svého druhu na trhu v porovnání přesnosti celkem jasně prohrává...

Ale i tak - F3 jsou pro mě krásný a ty další funkce super, takže já bych jim to odpustil :good:
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Garmin Fenix 3

Příspěvek od Jadro »

OT: Parmin je blazen (v dobrem). Vidim na Strave jeho vykony a jeden lepsi nez druhy, Jizerska 50 klobouk dolu.

F3 se mi moc libi, designove je to nadhera... Ale znamenalo by to pro me dat pryc Sigmu na kolo (byla by pak asi zbytecna) a ta presnost je presne to, co me od toho odrazuje... Takze asi zustanu u te Sigmy :-)

musashi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: ned bře 02, 2008 8:24 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od musashi »

Osobne myslim, ze pokud delas aktivity s vyssi prumernou rychlosti (rekneme na 4km/hod), tak je ta presnost vcelku pouzitelna.
Pro turistiku apod. je to na prd ... a asi se na tom nic nezmeni.
Septanda rika, ze v pulce rijna by tu mely byt Suunto Traverse s cenou nekde kolem 12k.
Pak by asi nebyl duvod zustavat u Garminu :)
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od MiGR »

No nevim. F3 je podle mne funkcne jina liga nez ST. Jestli jsem to pochopil spravne tak ST bude mit oproti Ambitu jen pocitani kroku. Rad se ale presvedcim o opaku.

musashi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: ned bře 02, 2008 8:24 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od musashi »

Pocitani kroku a vibrace, minimalne. Treba toho ale bude vic. To prvni je mi sumak, to druhe byl podle me nejvetsi nedostatek Ambitu, ktery mi proti Fenixum chybel ...
Ano, papirove je Fenix sice jina liga, v praxi to zase az takovy slagr neni ... chytre funkce jsou super, ale jejich funkcnost na Androidu je dost tristni. Hodinky neustale ztraci spojeni, takze se na ne ve vysledku stejne spolehnout neda, tedy jako by tam ani nebyly.
Na iPhonu to bylo o neco lepsi, to je pravda, takze vina mozna nepada uplne na Garmin developery ... nicmene to zakaznika ve vysledku nezajima.
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od jeenik »

mám Fenixe 3 pár týdnů, ale s iPhonem jsem spojení zatím ještě neztratil (krom běžného dosahu bluetooth technologie)
OT: jak může někdo mít x zařízení od Apple a k tomu si pořídí telefon android? :pardon:

musashi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: ned bře 02, 2008 8:24 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od musashi »

OT:
Strelil jsem pred 2 tydny iPhone 6, v ramci zvedavosti naskocil na Galaxy S6 s tim, ze az bude dostupny 6s, tak se zase vratim ;)
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od ls8 »

Zrovna ztrácení BT signálu je věc, se kterou jsem měl na F3 mnohem lepší zkušenost než u Suunta. U Garminu je totiž BT spojení na úrovni iOS, podobně jako jsou spárovaná třeba sluchátka nebo handsfree. Komunikace hodinek s telefonem (počasí, kalendář, nejsem si jistý, jestli i notifikace) funguje i bez běžící aplikace od Garminu. Naproti tomu u Suunta tu komunikaci řídí právě ta aplikace, a musí stále běžet (stačí samozřejmě na pozadí). Jenomže známe chování iOS, v momentě, kdy mu dojde paměť, tak aplikaci sestřelí a komunikace se rozpojí.

Suunto Traverse nejsou nástupce Ambit3. Jde o jinou řadu hodinek, má jít o obecně outdoorové hodinky s GPS, ne o tréninkový sporttester typu Ambit3. Některé funkce (třeba plavecké) tam tedy proti Ambit3 můžou zcela chybět. O nástupci Ambit3 se zatím nic neví, údajně mají být až v roce 2016 a dokonce se už nemají jmenovat "Ambit".
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od parmin »

Ohledně notifikací a vůbec propojení F3 a iP je poměrně dost napsáno v této recenzi:
http://skyrunning.cz/2015/05/21/garmin-fenix3-hodinky-pro-kazdy-den/

OT: Do přečtení té recenze jsem chtěl verzi Gray, po přečtení jsem trochu změnil pohled na věc. Dneska bych kupoval Silver + černý řemínek.

Obrázek
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

musashi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: ned bře 02, 2008 8:24 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od musashi »

ls8 píše:Zrovna ztrácení BT signálu je věc, se kterou jsem měl na F3 mnohem lepší zkušenost než u Suunta. U Garminu je totiž BT spojení na úrovni iOS, podobně jako jsou spárovaná třeba sluchátka nebo handsfree. Komunikace hodinek s telefonem (počasí, kalendář, nejsem si jistý, jestli i notifikace) funguje i bez běžící aplikace od Garminu. Naproti tomu u Suunta tu komunikaci řídí právě ta aplikace, a musí stále běžet (stačí samozřejmě na pozadí). Jenomže známe chování iOS, v momentě, kdy mu dojde paměť, tak aplikaci sestřelí a komunikace se rozpojí.

Suunto Traverse nejsou nástupce Ambit3. Jde o jinou řadu hodinek, má jít o obecně outdoorové hodinky s GPS, ne o tréninkový sporttester typu Ambit3. Některé funkce (třeba plavecké) tam tedy proti Ambit3 můžou zcela chybět. O nástupci Ambit3 se zatím nic neví, údajně mají být až v roce 2016 a dokonce se už nemají jmenovat "Ambit".


Ve všem souhlas, na iOS se Garmin choval výrazně lépe než Suunto. Na Androidu stejný dojem nemám.
Jinak spekulaci ohledně nástupce Ambit jsem registroval taky, já tu řeším Traverse primárně proto, že je to (hypoteticky) z pohledu MÝCH preferencí ideální zařízení. Ovšem to asi ukáže až praktická zkušenost.
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od MiGR »

Musim uznat ze paradni recenze. Hned bych bezel do obchodu. A3 mi ale vicemene staci.

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od parmin »

To mne F2 taky vicemene staci. Ale vis jak? ;-)
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od MiGR »

Je mi to jasne. Je tezke odolat. Clovek by si asi mel udelat radost hned a ne porad na neco cekat.

ssslnieckooo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 163
Registrován: úte zář 30, 2014 4:40 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od ssslnieckooo »

Tiež budem OT a tiež som prešla na Galaxy S6 a zase ja som nespozorovala rozdiel v odpájaní oproti iPhone. Je to na rovnakej úrovni. Ešte by som povedala, že sa synchronizujú rýchlejšie, ako na iPhone.
Ja sa venujem fitness, občas turistike a začala som príležitostne behávať, len tak light zatiaľ a som veľmi spokojná s F3. Nemám problém ani so signálom, dokonca sa mi GPS chytá značne rýchlejšie ako na predošlých Suuntách Ambit S2. Za mňa spokojnosť a tiež spokojnosť, že som ich vymenila za AW :D

Ja som zase na tom opačne, mám silver verziu a stále sa mi páči viac grey :D
Apple MBP with TouchBar 15" 2016  Apple iMac 27" 2013  iPhone X 64 GB Silver  iPad Pro 12,9 Gold Wi-Fi  iPad mini 4 16 GB Gold  Apple Pencil  Apple Watch Nike + 42 mm

musashi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: ned bře 02, 2008 8:24 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od musashi »

Na Android verzi aplikace se mi proti iOS verzi libi, ze se u ni da definovat defaultni prehravac a z hodinek pak lze ovladat i treba Spotify.
Snad to v iOS verzi nejak planuji dodelat ...
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od jeenik »

Mě se také více líbí šedivá, ta stříbrná mě přijde taková "laciná", každý má jiný vkus :-)

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od ls8 »

Měl jsi ty stříbrné v/na ruce? Na živo vypadají o 100% líp než na fotkách.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

musashi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: ned bře 02, 2008 8:24 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od musashi »

OT
Kdybyste mel nahodou nekdo v planu F3 Sapphire Performance a chteli byste neco usetrit, tak pisnete. Ja svoje poslu do sveta a treba bychom nasli spolecnou rec :)
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od jeenik »

zase pár chybiček vychytáno - beta 4.64:
http://www8.garmin.com/support/download ... 4#Instruct

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od MiGR »

Jak funguje znovu navazani BT spojeni? Rony v jinem threadu pise ze AW to maji uplne super a ze se o to nemusi starat. Jak je to u F3. Take bezobsluzne? Ja mam zkusenost jen s A3 a tam je to dost blbe a clovek musi Movescount aplikaci znovu aktivovat...

musashi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: ned bře 02, 2008 8:24 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od musashi »

Na iPhonu tahle komunikace fungovala skvele. Jak uz tu nekdo psal, bezi to na urovni OS a ne na urovni aplikace jako u Suunto. Takze naprosto bez problemu.
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od parmin »

Takže když si třeba odskočím v práci o patro níž, spojení se mi rozpadne, tak po návratu se zpátky automaticky spáruje a notifikace atd. jedou dál?
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od MiGR »

Jo to je to co mne presne zajima.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od ls8 »

Ano, u F3 to přesně tak funguje. U F3 se mi snad nikdy nestalo, že by se spojení rozpadlo, nebo že by se samo opět nenavázalo při návratu zpět do dosahu telefonu. Ohledně notifikací jsem měl jediný problém, někdy se mi nezobrazovaly notifikace z nativního emailového klienta v iPhonu, vyřešila to Outlook.app.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

musashi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: ned bře 02, 2008 8:24 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od musashi »

Podepisuji se pod tuto zkusenost. Odesel jsem od hodinek, hodinky zavibruji, ze jsou odpojene ... prijdu zpet, hodinky zavibruji, ze jsou pripojene.
Makalo to bezproblemove a nebylo treba nic resit.
Tahle zkusenost tedy pochazi z iOS. U Androidu to bylo neco jineho, ale muze to jit na vrub konretni verzi ROM od urciteho vyrobce.
Ja osobne uz ale Fenixum udelal papa, takze uz nezjistim, zda se s tim v nejakem updatu nejak poprali ...
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"

Petr27
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: sob črc 18, 2015 8:37 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od Petr27 »

No mé zkušenosti z Androidem jsou takové, že ze začátku to bylo v pohodě, stačilo zapnout BT na mobilu a vše už bylo. Teď musím na hodinkách pokaždé, když vypnu BT dát párovat, to mi napíše, že jsem připojen, pak dát Synch. otevřít aplikaci v telefonu a až tam to napíše, že je synch. provedena, tak mi teprve chodí Notifikace, jinak ani ránu :sorry: ale nevím, jestli to je hodinkami, spíš to bude aplikací, protože si tam na to hodně lidí stěžuje, že po aktualizaci GC se to špatně propojuje.

Teroo
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: sob zář 19, 2015 5:24 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od Teroo »

Neviete ludia poradit ako donutit hodinky zobrazit aj udeje o pocasi? neustale len zobrazuje ce caka na udaje. Nejak to BT asi dobre nefunguje alebo inak neviem

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od iTukan »

Musíš mít v iphone pro aplikaci connect povoleno používání polohových služeb.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Teroo
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: sob zář 19, 2015 5:24 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od Teroo »

zabudol som poznamenat, ze mam android . .

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od iTukan »

Android neznam, ale odpoved bude stejna. Zajisti, aby aplikace mohla pouzit polohove sluzby. Zobrazene pocasi je zavisle na poloze, bez ni se nezobrazi.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

pckiller
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 132
Registrován: stř čer 03, 2009 6:51 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od pckiller »

Teroo píše:Neviete ludia poradit ako donutit hodinky zobrazit aj udeje o pocasi? neustale len zobrazuje ce caka na udaje. Nejak to BT asi dobre nefunguje alebo inak neviem


Ahoj, mne vždy zaberie toto:
Otvorím si na hodinkách aplikácie a vyberiem napr. cezpoľný beh, počkám až nabehne gps signál, tzn. "zozelenie" ten kruh čo ukazuje silu signálu. Potom aplikáciu vypnem, prepnem počasie a po chvíľke mi nabehnú údaje o počasí. Samozrejme Garmin-connect musí bežať.
iPad 4 3G 16 GB White FW 10.3.3 Telekom SK
iPhone XS Max 64 GB Silver FW 13.3 JB Orange SK
iPhone 6S plus 128 GB Space gray FW 12.4 JB Orange SK
ATV 2 FW 5.0 (5.1.1) JB
MacBook Pro 15" Unibody Mid 2012

Teroo
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: sob zář 19, 2015 5:24 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od Teroo »

nakoľko odporúčali dať aj novú oficiálnu rom tak som ju dal. Teraz aplikácia garmin connect stále chce spárovať sa S hodinkami A skončí to tak že požaduje sa identifikačný súbor zariadenia. A tam sa to len točí neustále. odkedy je Android 5 tak mám len problémy S ním. hlavne S bluetooth. ale nová rom pomohla S počasím napr ale zase niečo iné. samozrejme S mobilom je zariadenie sparovane V pohode ale čo chce garmin connect neviem.

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od iTukan »

Zkus nějaké androidí fórum. ;)
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

musashi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 447
Registrován: ned bře 02, 2008 8:24 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od musashi »

Teroo píše:nakoľko odporúčali dať aj novú oficiálnu rom tak som ju dal. Teraz aplikácia garmin connect stále chce spárovať sa S hodinkami A skončí to tak že požaduje sa identifikačný súbor zariadenia. A tam sa to len točí neustále. odkedy je Android 5 tak mám len problémy S ním. hlavne S bluetooth. ale nová rom pomohla S počasím napr ale zase niečo iné. samozrejme S mobilom je zariadenie sparovane V pohode ale čo chce garmin connect neviem.


Na Garmin foru se tohle resilo editaci jednoho XML souboru v hodinkach.
Je tam presne popsano, ve kterem souboru kterou cast smazat, pak to funguje.
Sam jsem resil stejny problem, kdyz jsem jeste Fenixe mel ...
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"

Teroo
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: sob zář 19, 2015 5:24 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od Teroo »

ano presne tak, ten subor upravit. Uz som to nastudoval, ale presne ten retazec v tom xml subore neviem najst, Musi byt uplne rovnaky,? mozno nieco take tam je ale riadim sa podla toho ze by tam mal byt presne taky isty riadok ktory treba vymazat.


EDIT:

takze som vymazal riadok ktory ako jedine vyhovoval tomu ktory treba zmazat. Na prvy krat vsetko ok ale dokedy neviem :) ale zatial pohoda, dakujem za rady :)

Petr27
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: sob črc 18, 2015 8:37 pm

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od Petr27 »

Napíšeš mi návod, co jsi smazal? Hodinky mi taky nejdou spárovat :o

Edit: Poradí někdo, kde je problém? Při párování opíšu číslo, aplikace v mobilu napíše postup takto: ověřeno, připojeno, registrace zařízení byla zkontrolována a vyžadování identifikačního souboru zařízení se nezdařilo a na tom to vždy ztroskotá

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od sharkee »

Funguje spolehlivě záznam i při chůzi ve městě, v přírodě?
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: Garmin Fenix 3

Příspěvek od jeenik »

Na chůzi to moc ideální není, spíše na rychlejší aktivity - běh, jízda na kole atd. Při chůzi je záznam často klikatý, obvzláště když není moc výhled na oblohu. Je otázka zda je to použitým GPS čipem, nebo neodladěným softwarem pro tento čip. Takže na rekreační sport dostačuje.

Odpovědět