Hodinky podporující iOS

Odpovědět
admin
Administrator
Administrator
Příspěvky: 216
Registrován: čtv říj 11, 2007 3:16 pm

Hodinky podporující iOS

Příspěvek od admin »

Ahoj,

objevují se požadavky na prostor pro diskuzi i o produktech které nejsou přímo od applu ale které jsou vhodný pro Apple.

Zde tedy můžete diskutovat například o oblíbených Pebble hodinkách a dalších produktech podporujících iOS.

odleteldekel
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 333
Registrován: sob úno 09, 2008 7:53 pm

Re: Hodinky podporující iOS

Příspěvek od odleteldekel »

iPhone 6 ios 9.3.3 JB

PATLEN
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: pát říj 17, 2008 8:49 pm

Re: Hodinky podporující iOS

Příspěvek od PATLEN »

No Kairos... to je trošku jiný level cenou, to si radši počkám na iwatch. Alcatel, je celkem zajímavá volba, ale ještě se neprodávají a pebble hodinky, tam mě odrazuje ten displej na bázi ipapíru. Chápu, že to má dobrou výdrž, ale já bych radši barvy.
Každopádně, jelikož hledám a vybírám hodinky pro můj ip6 64gb, rád bych získal informace od uživatelů, co už hodinky mají a které jsou momentálně na trhu v prodeji. Díky moc.

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Hodinky podporující iOS

Příspěvek od sharkee »

čekám na takové, které mi ukáži, kdo volá, kdo píše
když jedu na kole, chci vědět, kdo to je, abych věděl, jestli mohu/nemohu hovor odmítnout
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

admin
Administrator
Administrator
Příspěvky: 216
Registrován: čtv říj 11, 2007 3:16 pm

Re: Hodinky podporující iOS

Příspěvek od admin »

RE sharkee: tak na toto jsou idelni pebble hodinky https://getpebble.com diky cernobilemu displeji maji perfektni viditelnost na slunicku a maji docela silny vybracni moturek takze ti zadny hovor neutece

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Hodinky podporující iOS

Příspěvek od sharkee »

ale neukazuje mi kdo vola, coz je to oc tu bezi
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

admin
Administrator
Administrator
Příspěvky: 216
Registrován: čtv říj 11, 2007 3:16 pm

Re: Hodinky podporující iOS

Příspěvek od admin »

Podle me to ukazuje jmeno pokud ho mas v seznamu.

viz video

Zobrazit video na http://youtu.be/8OVWj-KJqHc
Kód do fóra: [youtube]8OVWj-KJqHc[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov

vecer to jeste vyzkousim na mych hodinkach a dam vedet.

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Hodinky podporující iOS

Příspěvek od sharkee »

Aha, to jsem nevěděl. Nicméně jsou to snad nejskaredsi hodinky. Navíc chci kulatý design.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Petr_at
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: ned čer 28, 2009 12:53 pm

Re: Hodinky podporující iOS

Příspěvek od Petr_at »

Mám od vánoc Cookoo 2 a docela to stačí. Ukazují jméno, když někdo volá, když přijde SMS tak je vidět i kousek textu. Jde zapnout buď zvuk s vibrováním, nebo jen vibrování. Za tu cenu jsem s nima spokojený.

mato36
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: pát led 25, 2008 8:03 pm

Re: Hodinky podporující iOS

Příspěvek od mato36 »

http://kairostband.com/ Kairos zacal robit predobjednavky nam novy remienok. Nevyzerá zle za cenu 199 US dolarov.

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Hodinky podporující iOS

Příspěvek od cuting »

Kairos jsou určitě zajímavé, ale co mne vysloveně odrazuje, je ta děsivá tloušťka. To bych na ruce opravdu nesnesl. Počkám na něco více decentního... :)
 Apple hračky 

mato36
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: pát led 25, 2008 8:03 pm

Re: Hodinky podporující iOS

Příspěvek od mato36 »

Spravili remienok a tak mozes mat hodinky ake chces :D nie iba od nich.

carlooser
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 183
Registrován: stř zář 16, 2009 8:02 am

Re: Hodinky podporující iOS

Příspěvek od carlooser »

sharkee píše:čekám na takové, které mi ukáži, kdo volá, kdo píše
když jedu na kole, chci vědět, kdo to je, abych věděl, jestli mohu/nemohu hovor odmítnout

Suunto Ambit3. FitBit Charge HR (monitor srdečního tepu 24/7) umí jen volání, zprávy ne. FitBit Surge umí i volání a zprávy.
___________
iPhone 4 16GB, MacBook Pro (+8GB & SSD), newiPad, GameCenter Nick: carlooser

PiiiRKO
Host
Host
Příspěvky: 122
Registrován: stř pro 04, 2013 4:12 pm

Re: Hodinky podporující iOS

Příspěvek od PiiiRKO »

Pěkné hodinky, které opravdu i vypadají jako hodinky jsou Citizen Proximity. Jsou eco drive, takže se nabíjejí solárně a propojují se s iOS od iP 5 výše. Notifikace se provádí vibracemi hodinek a nasměrováním vteřinové ručičky :)

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Hodinky podporující iOS

Příspěvek od cuting »

Ano, takto nějak si představuji "chytré hodinky" . Žádné nesmysly v podobě všelijakých funkcí a app , jen jednoduché notifikace, dlouhá výdrž, pěkný design.
Ne, nekoupím si je, ale hodně se přibližují mým představám o "chytrých hodinkách".
Podobnou cestou jdou nyní i mnozí švýcarští výrobci, kteří údajně doplňují i prúhledný display pod sklíčkem pro zobrazení informací. Uvidíme. Ale tato cesta se mě osobně líbí daleko více, než Apple Watch připomínající barevné digitálky.

Tady je i zajímavé video těch Citizen.


Zobrazit video na http://youtu.be/uAq1j1dvJYI
Kód do fóra: [youtube]uAq1j1dvJYI[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov
 Apple hračky 

PiiiRKO
Host
Host
Příspěvky: 122
Registrován: stř pro 04, 2013 4:12 pm

Re: Hodinky podporující iOS

Příspěvek od PiiiRKO »

Já Citizen Proximity mám v zelené barvě a dnes už je i updatovaná ta appka, která je ve videu, takže hodinky ukazují daleko víc notifikací i třeba z fb twitteru a tak :)

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Hodinky podporující iOS

Příspěvek od cuting »

Věřím, že je teď ta app už dál, na tom videu si hraje s iPhone 4S . Jak říkám, takto si představuji "chytré hodinky" . Ale počkám, s čím vyjdou švýcaři. Toto řešení s notifikacemi vteřinovou ručičkou není až tak ideální, moc se mi to nelíbí. Jestli budou ty notifikace na nějakém průhledném displayi pod sklíčkem, třeba i jen jednobarevném, s informacemi o volajícím, případně s náhledem zprávy, události v kalendáři, e-mailu apod. . a budou velmi dobře zpracované, podobně zajímavě, jako tyto Citizen a nebo ještě lépe, s maximální výdrží a v designu, za který by se člověk nemusel stydět, tak pak už by stáli za úvahu. Uvidím. Není kam spěchat, alespoň já osobně běžně nenosím hodinky vůbec žádné, ale když už si vezmu někam do společnosti a nebo na jednání své oblíbené Longines Anniversary, tak se nemám za co stydět. Švýcaři se určitě v dohledné době předvedou.:)
 Apple hračky 

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Hodinky podporující iOS

Příspěvek od mike-biker »

Zajímavé řešení. Já bych dal přednost klasickým ručičkovým hodinkám s OLED displejem a notifikacemi - stav baterie telefonu a hodinek, SMS a Call notifikace. Přijmutí, odmítnutí hovoru.
Nepředpokládám, že budu potřebovat psát na hodinkách SMS, tweety, či komunikovat na FB, nebo nedej Bože koukat na net a maily. :D
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Hodinky podporující iOS

Příspěvek od sharkee »

To by stačilo i mě, tedy plus krokoměr
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19652
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Hodinky podporující iOS

Příspěvek od rony »

no vidite a mne by stacila pridana komplikacia (dalsi minicifernik), kde by jeho poloha ukazala, co sa deje v internetoch :) plus pripadne cislo podobne ako sa ukazuju datumy.

ale ked uz farebna obrazovka, tak konecne zacat tomu hovorit osobny pocitac :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

krwell
Host
Host
Příspěvky: 54
Registrován: stř kvě 06, 2015 8:23 pm

Re: Hodinky podporující iOS

Příspěvek od krwell »

Ahoj, během příštího týdne bych měl dostat novej iphone 6 plus. Přecházím z androida, takže kromě SW, budu řešit taky HW, hlavně příslušenství a tak. Jsem teď zvyklý, že s mým Samsung Galaxy S5 používám Gear Fity, a jsem už na ně hodně zvyklej. Nepředpokládám, že půjdou připojit k iphonu, takže řeším jejich náhradu. Jsem mi primárně o krokoměr a notifikace. Viděl jsem v iSetos několik různých hodinek/náramků, které komunikují s ios, ale předpokládám, že existují i další, které třeba zrovna na prodejně neměli. Chtěl bych se tímto zeptat zkušenějších uživatelů, zda by mi mohli doporučit něco na způsob Gear Fitů pro ios. Koukal jsem na CooKoo, ale 1,5 cm mi přijde celkem hodně na hodinky, takže ty jsem zamítl z důvodů rozměru. Koukal jsem i na ebay, kde kupuju docela často věci a je jich tam hromada, ale nejsem si úplně jistej, že i když tam je kompatibila napsaná, tak že to bude fungovat. Děkuju

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19652
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Hodinky podporující iOS

Příspěvek od rony »

/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Hodinky podporující iOS

Příspěvek od Jadro »


krwell
Host
Host
Příspěvky: 54
Registrován: stř kvě 06, 2015 8:23 pm

Re: Hodinky podporující iOS

Příspěvek od krwell »

Děkuju mockrát. Máte někdo zkušenosti s těma Garminama VivoSmart ? vzhledově se mi docela líbí ale musim najít nějaký video těch notifikací, jak to vypadá v reálu. ale zatim to jsou favoriti :)

Aparat
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 256
Registrován: stř srp 19, 2009 2:32 pm

Re: Hodinky podporující iOS

Příspěvek od Aparat »

Vypadaj hrozně..

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Hodinky podporující iOS

Příspěvek od mike-biker »

Tohle je pořádek, jen ta cena je mastnější. :D
Hyetis Redline.
Ale zase se nemusí nikdo stydět si je vzít na ruku.


Obrázek

edit: link na web, nech nemusite hladat a cena, nech nemusite premyslat, co je to cena $ 3,700 (rony)
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Odpovědět