Software do iPhone

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Moren
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 425
Registrován: pát říj 12, 2007 12:08 pm

Software do iPhone

Příspěvek od Moren »

Muzete mi nekdo doporucit nejake MUST HAVE programy do iPhonu?

Neco na spravu kontaktu, adresar, ukolovnik a tak?

Gounes
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 175
Registrován: pát říj 12, 2007 12:18 pm

Příspěvek od Gounes »

MOJE aplikace ::

Intaller --- aplikace slouzi ke stahovani , intalovani a odinstalovani dalsich aplikaci do telefonu primo z telefonu pomoci WIFI nebo Edge

Services --- spravce zarizeni v telefonu typu EDGE , Bluethoth , WIFI

iSwitcher --- dovoluje zmenit vzhled telefonu do jeste krasnejsi podoby , osobne ted vyuzivam tematko Iphone REmastered

Obrázek

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Příspěvek od j.v. »

summerboard, rsbt, customize, services, installer, nes, lights off, wedict,...
je toho hodne ale sofistikovanejsi aplikace zatim nejsou. Zkuste si prohlednout repozitare jestli neco zajimaveho nenajdete

Moren
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 425
Registrován: pát říj 12, 2007 12:08 pm

Příspěvek od Moren »

jj, taky jsem tam uz hromadu nahazel, ale skutecne mi chybi aplikace na kontakty a ukolovnik s alarmem. :(

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Příspěvek od j.v. »

No, já používám pro kontakty telefonní seznam (dá se tam toho nastavit spousta) a nestěžuju si.
Co se úkolovníku týče, pokud je potřeba jen v přibližný čas (den) nechat zazvonit budík tak to celkem řeší kalendář (resp. "dá se to použít")

Moren
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 425
Registrován: pát říj 12, 2007 12:08 pm

Příspěvek od Moren »

Jsem trochu zhyckanej Palmem a tak nemuzu dvakrat iPhone chvalit. :( Proste chybi tomu otevreni pro programatory, aby mohli udelat poradny soft.

Kdyz mam v kontaktech napriklad 500 a vice kontaktu a hledam konkretniho cloveka z nejake firmy kde mam kontaktu tak 20 a nepamatuji si jak se ten clovek jmenoval, mam proste smulu. :( Zadne vyhledavani tam neni. Zobrazeni podle firem taky ne.

Jsem taky zvyklej si udelat nejakou rychlou poznamku s alarmem kdy mam neco odpoledne udelat. Na iPhone to sice pres kalendar udelam, ale ze by to bylo nejak zvlast rychle to neni.

Takhle muzu pokracovat dal u asi deseti denne pouzivanych veci na palmu iPhone pohori.

Internet a emaily jsou naopak zase fantasticke, ale ty zase tak moc nevyuziji. Takze ho asi prodam, pokud Apple neotevre system pro programatory, neni iPhone pro narocneho uzivatele smartphonu optimalni. :(

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Příspěvek od j.v. »

Inu... Napadá mě trochu špičatá odpověď ve stylu "Pokud chcete pořádný komunikátor/manažerský telefon, neměl jste si kupovat iPhone" (bez urážky ;))

On totiž iPhone je v prvé řadě jednoduchá hračka pro masy, protože je šitý na míru běžným uživatelům. Spousta lidí si toho ale v záchvatu nadšení nevšimne a až po určité době používání zjistí že jim iPhone nesedí, chybí mu některé důležité funkce, nebo se něco nedá nastavit. Je to daň za jednoduchost a uživatelskou přítulnost. (Já si třeba iPhone koupil kvůli iPodu a internetu, telefon beru jen jako takový bonus :))

Moren
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 425
Registrován: pát říj 12, 2007 12:08 pm

Příspěvek od Moren »

Ja si iPhone nekupoval pro denni pouzivani. Ale na hrani. Na denni uzivani mam porad Treo680. Uvazoval jsem jestli na iPhone neprejit, ale nyni uz vim to co bylo receno. Skutecne se jedna o TELEFON pro masy, nikoli o smartphone v pravem slova smyslu. Takze, za levno zakoupil, otestoval a prodam. :) A muzu pockat, jestli Apple nejaky smartphone nevytahne. :)

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Příspěvek od j.v. »

Možná příjde se znovuoživeným Newtonem, ale to jsou prozatím jen fámy. Osobně ale moc nevěřím tomu že Apple někdy začne vyrábět smartphony nebo PDA tak jak je známe dnes ;)

Moren
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 425
Registrován: pát říj 12, 2007 12:08 pm

Příspěvek od Moren »

Maji na to. IPhone je zajimavy pocin. Osobne, kdyby ho otevreli pro programatory, brzy se stane favoritem. Takhle je to ale normalni telefon s funkcemi pro web, email, video a hudbu. Tot vse.

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Příspěvek od j.v. »

Mají, ale jestli na něčem opravdu pracují - toť otázka (ale neosekaný OS X na pda nebo umpc platformě, nejlépe s ovládáním ve stylu iPhonu, to bych si líbit nechal)

Apple aspoň zavedl repozitář webových aplikací a dodává (bude dodávat) pro ně SDK. Online řešení sice nejsou ideální pro práci v prostředí kde se nedá pořipojit k internetu, ale možná to naznačuje kroky budoucí (tj. Repozitáře online/nativních aplikací spravovaných Apple; jen se trochu bojím že takové programy budou zpoplatněné a k SDK se dostane jen pár vyvolených)

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

Nebudu tu tvrdit jako vytížený manager jsem :), ale když jsem se rozhodl iPhone koupit věděl jsem že to budu já kdo se bude muset telefonu přizpůsobit, proto mi nevadí složitější ukládání připomínek atd, atd... to co jsem opravdu ocenil je výdrž baterie, hodně volám a např. N95 mi vydržela při mém soustavném telefonování 1/3 dne. iPhone v pohodě celí den a opravdu ho používám, emaily, smsky, internet, nebustále připojené BT HF. A do toho mi občas hraje něco příjemného. Z mé strany naprostá spokojenost, zřejmě jsem zapadl do škatulky "amerického" uživatele :).

ducoo

Opravit iPhona

Příspěvek od ducoo »

zdravim vsechny nadsence nakousleho jablka .... iPhona uz jsem si poridil je to pecka nejvetssi... ale ted bych mohl doslova rist ze je to pecka protoze jsem si nestastnou ci spise vlastni blbosti vymazal software .... na iTunes se mi objevila nabidka pro instalaci noveho softwaru do iPhona ja jsem to privital a dal jsem download atak iTunes software stahla ale nemohla nainstalovat do phona .... hlasi mi to ze nemam dostatek pameti .... ale nevim co tim mysleji .... jestli nekdo netusi co bych s tim mohl udelat tak prosim o pomoc diky ..

alexxx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 287
Registrován: sob říj 13, 2007 6:04 pm

Příspěvek od alexxx »

dobrý den potřeboval bych poradit nějaký program jak nahrát do iphonu aplikace mám FW 1.1.1 ale s jailbreak no ale programy jako iBricker a takhle nefungují nemohli byste mi napsat nějaký stručný postup jsem zatím lama na tohle. Jo mimochodem mám Okna tak jen programy pro ně. Mockrát děkuju

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Příspěvek od j.v. »

Ducoo: jakou verzi firmwaru máte? Zkoušel jste před tím SHIFT restore (tedy zmáčknout shift+restore tlačítko a vybrat aktualizacu ručně)?

Alexxx: možná Apptap installer, windows platforma má zatím v "one click" řešeních mezery

szoustal
Host
Host
Příspěvky: 135
Registrován: úte říj 16, 2007 5:43 am

Příspěvek od szoustal »

Gounes píše:MOJE aplikace ::

Intaller --- aplikace slouzi ke stahovani , intalovani a odinstalovani dalsich aplikaci do telefonu primo z telefonu pomoci WIFI nebo Edge

Services --- spravce zarizeni v telefonu typu EDGE , Bluethoth , WIFI

iSwitcher --- dovoluje zmenit vzhled telefonu do jeste krasnejsi podoby , osobne ted vyuzivam tematko Iphone REmastered

Obrázek


Ahoj, dnes mi příjde iPhone a jsem nadšenej z tvého témátka. Je to moc obtížné to tam dostat? Tam se to všechno instaluje přes internet,nebo je i jiná možnost. Rád bych si ho co nejvíce přizpůsobil obrazu svému, ale nenašel jsem zatím nějaké stránky, kde by to bylo polopaticky vysvětleno jak postupovat. Rád bych uvítal i návod, jak nastavit připojení na net pro T-Mobile.
Díky za případnou pomoc

Gounes
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 175
Registrován: pát říj 12, 2007 12:18 pm

Příspěvek od Gounes »

Takze v prve rade si nainstaluj INSTALLER pak se pripoj do WIFI site ja mam svou malou domaci pro potreby Iphona :lol: a nech si stahnout a nainstalovat Iswitcher , popripade dalsi tematka do neho , spust Iswitcher a jen zvolis ktere tema chces a hotovo.
Jinak v soucasne dobe je spousta nadhernych temat , ktere zmeni komplet telefon vcetne ikonky pro nabijeni baterky a klavesnice
Namatkou treba

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

a mnoho a mnoho dalsich 8)

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Příspěvek od j.v. »

Pro úplnost ještě uvedu aplikace Summerboard (témata springboardu) a Customize (zvuky, pořadí ikon...).

@témata v Installeru) Nejsou tam zdaleka všechny, spousta dalších je na internetu (např. modmyiphone.com) a dají se nainstalovat jen skrze iBrickr nebo SSH (což je o něco komlikovanější než tapnutí na tlačítko v Installeru)
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD

szoustal
Host
Host
Příspěvky: 135
Registrován: úte říj 16, 2007 5:43 am

Příspěvek od szoustal »

Díky moc
před chvílí mi dorazil, je nádhernej. Máte tam i nastaven internet přes naše operátory, nebo jen jedete přes wifi?
a když jo,tak jak nastavit. Mám T-mobile

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Příspěvek od j.v. »

Pokud možno přes wi-fi (free hotspot je ve větších městech skoro na každém rohu), GPRS/EDGE je placené (a ani ho nepoužím/používat nehodlám, protože mám předplacenou sim kartu)
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD

szoustal
Host
Host
Příspěvky: 135
Registrován: úte říj 16, 2007 5:43 am

Příspěvek od szoustal »

tak se mi to nepovedlo. podařilo se mi pouze opět zablokovat tento přístroj a nebýt návodu Gounese na odblokaci, tak bych měl akorát pěkné těžítko. Díky. Je to úplně jiný způsob instalace, který dělá mně, odkojenému už pár let Windows mobile, problémy. Ten dotykový display je boží, z toho by si měli vzít všichni příklad. Ovšem instalace a jejich princip nechápu. iSwtcher jsem stáhl do Pc, ale jak ho dostat do iPhonu, to nevím. Omlouvá mě snad to, že ho mám teprve od včerejšího odpoledne. Pokud to někdo dokáže popsat princip instalace víceméně polopaticky, budu nesmírně vděčen a myslím, že né jen já.

ducoo

Příspěvek od ducoo »

j.v. : diky moc za odpoved no jsem na tom spatne .mam verzi 1.1.1 ted nainstalovanou. mohl byste mi prosim poslat podrobnejssi postup pri odblokovani ? dekuji moc

ducoo

Příspěvek od ducoo »

j.v : ano to jsem zkousel ale pri tom okenku kde je napsano ze nemam dostatek nejake pameti tak se mi neobjevilo okenko s restore atak .

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Příspěvek od j.v. »

doporucuju projit si forum hackint0sh.org - nekde jsem tam podobny problem videl..

co se postupu odblokovani 1.1.1 tyce, ja ho delat nehodlam takze o nem ani moc nevim. Opet muzu jen odkazat na hackint0sh.

Co se downgradu tyce takovy navod je tam take
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD

ducoo

Příspěvek od ducoo »

j.v : ok diky moc ale ja uz se rozhodl apple iPhone je opravdu vychytany telefon je to novinka ktera stoji zato vyzkouset ale po aktualizaci na firmware 1.1.1 jsem ztratil zajem pouzivat tento telefon .... mozna budu uvazovat az bude telefon na 100% funkcni v CR diky moc vsem za informace ... hodlam ho prodat je porad v 1.1.1 cena je 13 500 ,- kdo ho chce a dokaze si ho sam odblokovat tak ho prodam .... pripadny zajem prosim kontaktujte 775 42 42 88 nebo ducoo@seznam.cz ( pri rychlem jednani cena : 13 000 )

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Příspěvek od j.v. »

V situaci kdy je na spadnutí one-click řešení pro jailbreak, aktivaci, a unlock 1.1.1 (nehledě na to že složitější postup už je funkční a ověřený několik dní) mi prodej přijde jako docela hloupé rozhodnutí...
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD

szoustal
Host
Host
Příspěvky: 135
Registrován: úte říj 16, 2007 5:43 am

Příspěvek od szoustal »

Tak já ho taky aktualizoval na 1.1.1 a myslel,že je to v pytli. Pak jsem to tu pročetl downgradoval zpět na 1.0.2 a podle zde uvedených pokynů odblokoval. Takže neztrácej hlavu.

ducoo

Příspěvek od ducoo »

j.v a spol : diky kluci za rady ale ja jsem asi fakt neschopnej nebo ten muj iTunes nejak nefunguje jak ma neni tady nekdo z prahy kterej by mi to dokazal odblokovat? diky

ducoo

Příspěvek od ducoo »

nazdar hosi na youtube uz je video navod jak odblokovat iPhone s firmware 1.1.1 na 1.0.2 .... pro ty kteri neumi moc anglicky a tak je to tam pekne nahrany rekne vsechno co je dulezite !!! myslim si ze na iMacu to pude lip odblokovat nez na windows ....

szoustal
Host
Host
Příspěvky: 135
Registrován: úte říj 16, 2007 5:43 am

Příspěvek od szoustal »

Možná hloupý dotaz, ale jak do iPhone dostanete video. Musí to být v nějakém určitém formátu. Do iTunes žádné svoje video nedostanu.

Bodl99
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 269
Registrován: úte říj 16, 2007 12:26 pm

Příspěvek od Bodl99 »

jo musí to být formát mp4. A zde najdeš dobrej konvektor určenej přímo pro iphone. Přes ten převedeš video a pak ho nahraješ do itunes a přes ten pak dál do iphonu

szoustal
Host
Host
Příspěvky: 135
Registrován: úte říj 16, 2007 5:43 am

Příspěvek od szoustal »

Díky, přišel jsem na to. Dal jsem to konvertovat v clone mobile a tam byla možnost pro iPod a tak jsem to udělal a jelo to. Ten tvůj, přímo pro iPhone, bude ale lepší.
Mám ještě jeden dotaz. Jde dostat nějak obaly alb do iTunes bez aktivace účtu? Když zadám, přiřadit obal, vyskočí hláška,že nemám účet. Když bych se chtěl zaregistrovat, česká republika tam není.

Bodl99
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 269
Registrován: úte říj 16, 2007 12:26 pm

Příspěvek od Bodl99 »

Tak sám jsem po tom pátra protože se dnes dočkam nového počítače s windows (do teď mam jenom llinux, takže nemůžu nic zkoušet). Naše jsem návod po chvilce hledání na této stránce de je návod. A je česky, ale jak říkám zatim jsem to nevizkoušel nemam jak.

szoustal
Host
Host
Příspěvky: 135
Registrován: úte říj 16, 2007 5:43 am

Příspěvek od szoustal »

To jsem zkoušel, ale:
1, neměl jsem tam nikde ikonu Quick links
2 v metodě placení nebyla možnost None

Pravděpodobně to v Apple již vychytali. Návod je asi rok starej.

:(

Bodl99
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 269
Registrován: úte říj 16, 2007 12:26 pm

Příspěvek od Bodl99 »

Tak si zkus ještě projít tyhle stránky je tam nazačátku návod jak se zaregistrovat (je novější, ale je to ten samý systém co v tom starym návodu tak nevim) a jsou tam i jiný návody na itunes tak zkus a uvidíš. já budu zkoušet až večer.

ducoo

Příspěvek od ducoo »

uz jste nekdo zkousel odblokovani iPhone? me se neobjei ten zlutej trojuhelnik ale obrazej ze mam pripojit iPhone do iTUnes vadi to?

szoustal
Host
Host
Příspěvky: 135
Registrován: úte říj 16, 2007 5:43 am

Příspěvek od szoustal »

Bodl99 píše:Tak si zkus ještě projít tyhle stránky je tam nazačátku návod jak se zaregistrovat (je novější, ale je to ten samý systém co v tom starym návodu tak nevim) a jsou tam i jiný návody na itunes tak zkus a uvidíš. já budu zkoušet až večer.


Tak jsem to zkusil a povedlo se. Už mám obaly. Super :D

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Příspěvek od j.v. »

ducoo píše:uz jste nekdo zkousel odblokovani iPhone? me se neobjei ten zlutej trojuhelnik ale obrazej ze mam pripojit iPhone do iTUnes vadi to?


V podstatě nevadí - jen to znamená že máte fw1.1.1, tedy aktivace a jailbreak bude ve vašem případě o něco složitější (= déle trvající a z více kroků se sestávající)
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD

ducoo

Příspěvek od ducoo »

a nevite kdo by mi to odblokoval ???jsem z prahy

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Příspěvek od j.v. »

Nevím, já jsem z druhého konce republiky...

Kdyžtak si přečtěte některý z návodů co se tu povaluje na fóru; snad vám to dá náhled na to co musíte prozprovoznění udělat...
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD

Odpovědět