Software do iPhone

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
ducoo

Příspěvek od ducoo »

me uz to fakt nebavi ten mobil jsem se tesil ze ho budu pouzivat ale ted ho mam ve skrini a vubec nic nenadelam. Jestli ho nekdo chce a umi so to odblokovat tak mu ho prodam : 11 000 - 10 000

szoustal
Host
Host
Příspěvky: 135
Registrován: úte říj 16, 2007 5:43 am

Příspěvek od szoustal »

Zdravím,
ptám se zkušenějších. Existuje něco, čím bych zrušil na ploše systémové ikony, které vůbec nepoužívám abych tam měl to co si nainstaluji? Případně něco, čím je zmenším, aby tam nebylo 4x4 ikony, ale například 5x5 ikon.

alexxx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 287
Registrován: sob říj 13, 2007 6:04 pm

Příspěvek od alexxx »

To pokud vim tak nejde jinak by se mi to taky hodilo. Pocasi je mi treba k nicemu. Ale existuje aplikace na vytvoreni virtalni ploch. Ted nevim jak se jmenuje ale podivam se...

mitchelka

Příspěvek od mitchelka »

No mozna si o me budete mysle ze jsem uplna hlupacka, ale jsem zena tak to me omlouva. Jak prosim dostanu do iphonu mp3- musim mit nejaky progam v Pc ( nejde to pres comandera ?) a jaktoze mi nejde prehravat soubory ze stareho mobilu pres bluetooth do iphonu ?? A kdyz mam ten adresar instaler kde se daji stahnout aplikace, tak tam jsou vsechny aplikace, nebo existuji i adresy kde najdu dalsi ?? Ja se omlouvam, ale fak zatim neni moc lidi kteri by mi poradili a v Aj taky nejsem zrovna nejlepsi. Predem dekuji vsem ochotnikum a hlavne mi moc nenadavejte :oops: Dekuji

mitchelka

Příspěvek od mitchelka »

A jeste mi to nabizi aktualizaci Instaleru - to se muze ??? Nezablokuje se mi to ??? :oops:

alexxx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 287
Registrován: sob říj 13, 2007 6:04 pm

Příspěvek od alexxx »

Pisu z iphonu tak jen ve zkratce. Mp3 a filmy pres itunes 7.3 a vyssi no bt je jen pro HF odesilat a primat soubory nejde

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Příspěvek od j.v. »

mitchelka píše:No mozna si o me budete mysle ze jsem uplna hlupacka, ale jsem zena tak to me omlouva. Jak prosim dostanu do iphonu mp3- musim mit nejaky progam v Pc ( nejde to pres comandera ?) a jaktoze mi nejde prehravat soubory ze stareho mobilu pres bluetooth do iphonu ?? A kdyz mam ten adresar instaler kde se daji stahnout aplikace, tak tam jsou vsechny aplikace, nebo existuji i adresy kde najdu dalsi ?? Ja se omlouvam, ale fak zatim neni moc lidi kteri by mi poradili a v Aj taky nejsem zrovna nejlepsi. Predem dekuji vsem ochotnikum a hlavne mi moc nenadavejte :oops: Dekuji


Doporučuju iTunes 7.4.x, jsou o něco vychytanější než 7.3 a žádný problém s nimi nemám. (iTunes je také jediná možnost jak provádět synchronizaci s pc a nahrávat do iPhonu hudbu)

Do iPhonu se dá nabourat jedině skrze iPHUC (např iBrickr, vyžaduej pouze usb kabel) nebo SSH (což je složitější, chce to nějaké instalování na pc i iPhonu a také privátní wi-fi síť)

BT je jen pro handsfree sluchátko.

Update Installeru by neměl napáchat žádné škody.

Installer obsahuje většinu aplikací, nicméně alternativou je iBrickr (který má v repozitáři i některé starší věci)
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD

mitchelka

Příspěvek od mitchelka »

Jeste mam jeden skromny dotaz. Mam naistalovene iTunes. Kde prosim vypnu akutalizaci ??? Mam Pc na netu jsem nasla navod pouze jak to udelat na Mecu. Prosim prosim najde se nejaka dobra duse :oops:

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Příspěvek od j.v. »

edit >preferences >general > check for updates automatically

pro sync a update iPhonu jsou kolonky na stránce která se objeví v iTunes po připojení telefonu k pc
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD

szoustal
Host
Host
Příspěvky: 135
Registrován: úte říj 16, 2007 5:43 am

Příspěvek od szoustal »

Gounes píše:Takze v prve rade si nainstaluj INSTALLER pak se pripoj do WIFI site ja mam svou malou domaci pro potreby Iphona :lol: a nech si stahnout a nainstalovat Iswitcher , popripade dalsi tematka do neho , spust Iswitcher a jen zvolis ktere tema chces a hotovo.


Tak iSwtcher jsem nainstaloval, ale je tam asi max. deset tématek. Jak tam stahuješ ty další?
Díky

mitchelka

Příspěvek od mitchelka »

mam v iphonu instaler ale v nem nemam iswitcher - jak ho nainstaluji??

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Příspěvek od j.v. »

Pohledejte na googlu domovskou stránku iSwitcheru, někde tam bude návod jak přidat tento repozitář do Installeru
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD

mitchelka

Příspěvek od mitchelka »

dekuji

szoustal
Host
Host
Příspěvky: 135
Registrován: úte říj 16, 2007 5:43 am

Příspěvek od szoustal »

Já jsem to nainstaloval přes iBrick.

mitchelka

Příspěvek od mitchelka »

TAk a mam po iPhonu, nevim co a jak, ale nejde mi nastartovat, vubec !!!!!!!!!!!! Kdyz ho pripojim do iTunes tak se nahlasi a muzu do nej nahravat. Verzi mi to hlasi porad tu starou- takze myslim ze se to nemohlo upgradnout - neporadite prosim co s tim muze byt :( :(

mitchelka

Příspěvek od mitchelka »

tak problem je zazehnan-iphonek oziven:)

t48

Příspěvek od t48 »

szoustal píše:Zdravím,
ptám se zkušenějších. Existuje něco, čím bych zrušil na ploše systémové ikony, které vůbec nepoužívám abych tam měl to co si nainstaluji? Případně něco, čím je zmenším, aby tam nebylo 4x4 ikony, ale například 5x5 ikon.


no zkus si nainstalovat customize a summer board v instalech v customize pak muzes menit v rSBT menim jak ikony v dcku tak i ikony dale

Nosac

Příspěvek od Nosac »

ahoj všem, mam otázku, existuje nejaky souborovy manager, ktery by umel otevrit treba do nahledu world apod???

děkuju

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Příspěvek od j.v. »

manažer) mobilefinder nebo squid
prohližeč) iPhone by měl umět zobrazit doc, xls, a pdf soubory, ale nejsem si jistý jestli to nefunguje jen z emailu. Jako nativní app jsem zatím viděl jen txt editor, pdf viewer, a prohlížeč obrázků (jména si přesně nepamatuju, ale bude to nejspíš něco ze série Mobile***)
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD

Nosac

Příspěvek od Nosac »

dekuji vse co pisete jsem zkusil ale ani jeden neumi soubor otevrit

Odpovědět