P: iPhone 4 16GB, jako nový

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Zamčeno
Pospec CZ
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 314
Registrován: stř bře 09, 2011 5:05 pm

P: iPhone 4 16GB, jako nový

Příspěvek od Pospec CZ »

Prodám iPhone 4 kupovaný 1.10.2010 u O2. Přední a zadní strana je ve 100% stavu bez jediného škrábance (telefon byl většinu času chráněn fóliemi, následně pouzdrem). Boční kovový rámeček má drobné oděrky od běžného používání. Telefonu nefunguje uspávací (power) tlačítko. To ovšem nijak neomezuje funkčnost telefonu. (Telefon lze uzamknout současným stisknutím tlačítek + a -, viz. https://www.youtube.com/watch?v=e98eMVxYN9w ). Používám to takhle již skoro dva roky a skutečně to není problém. Telefon lze zapnout připojením k nabiječce/PC, takže se nemusíte bát, že se vypne a už se nezapne. V telefonu je nejnovější dostupná (pro iPhone 4) verze operačního systému (tj. 7.1.2) a je proveden Jailbreak (lze jej odstranit, v tom případě ovšem nebude fungovat uzamykání pomocí tlačítek hlasitosti). Telefon jsem jednou úspěšně reklamoval, od té doby se neukázal žádný jiný problém. Telefon samozřejmě není blokovaný na žádného operátora. PC 17 395,- Kč
Součástí je USB originální Apple USB kabel (30-pin dock -> USB) a 5W napájecí adaptér, který ovšem není původní (ten jsem někde ztratil) - funguje ovšem spolehlivě, nabijím přes něj už asi rok a půl. Sluchátka jsem ztratil, takže nejsou součástí. Originální krabičku samozřejmě mám.
Zdarma přidám koženkové pouzdru typu Flip zn. Celly Wally, PC 320,- Kč. Kupované letos v dubnu, jsou na něm oděrky od běžného používání, nic zásadního.
Osobně bych preferoval osobní předání v Brně (po domluvě možná i Blansko), ať si můžete telefon prohlédnout. Není ovšem problém poslat poštou.

Cena 3700,- Kč + případná pošta

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
(omlouvám se, že fotky jsou jen olinkované z bazoše)

Více fotografií (a ve větším rozlišení) na požádání.
Naposledy upravil(a) iTukan dne pát lis 14, 2014 5:40 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: lock

Zamčeno