menu po uskutecnenem hovor

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Odpovědět
profimac

menu po uskutecnenem hovor

Příspěvek od profimac »

Ahoj, prisel jsem na to, ze pokud mam zamknuty iPhone a nekdo me vola a hovor prijmu, tak po zkonceni hovoru je iPhone opet zmeceny, coz je dobre, ale pokud iPhone odemknu vzdy se otevre v telefonnim menu a ne v hlavnim menu. Dela toto take nekomu, nebo to je naschval? Mam iPhone s firmwarem 1.1.1

Diky za rady

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

Pokud máš otevřenou nějakou aplikaci třeba knihy a iPhone zamknes tak po odemčení máš knihy...to je normální.
Já mám půlku dne po odemčení tel. v telefonním menu :roll:

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

profimac

Příspěvek od profimac »

Ano toto vim, ze pokud zamknu telefon v nejakem menu, tak po odemceni opet budu tam. Jde me o to ze pokud zamknu telefon v hlavnim menu a nekdo me vola, tak po skoncenem hovoru a naslednem odemceni telefonu jsem prave v telefonnim menu a ne v hlavnim menu, coz me prijde trochu divne.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

Ono je to možná nepraktické, ale stejně s tím nic neuděláme :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

profimac

Příspěvek od profimac »

me nevadi kdyz zamknu telefon treba v sms menu a po odemceni to tam je to chapu a je to logicke, jen me nejde do hlavy pookud zamknu telefon v hlavnim menu pote me nekdo zavola a po odemceni je telefon v telefonnim menu. Neni me jasne proc to jde rovnou do telefonniho menu kdyz telefon byl zamceny v hlavnim menu. Toto dela jen kdyz nekdo vola.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

No můj názor je ten, že s paušálem který je k iPhonu hodně telefonuješ, třeba v mém případě jsem schopný v zaměstnání provolat hodinu odchozích hovorů denně takže mi tel. menu naopak vyhovuje.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

profimac

Příspěvek od profimac »

To s tebou souhlasim, ze nekomu to muze vyhovovat. To je kazdyho nazor. Ja jsem rad, ze se tak nechova pouze muj iPhone, a ze toto je normalni. :)

Odpovědět