iPhone -> iPod Touch

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Zamčeno
Nero

iPhone -> iPod Touch

Příspěvek od Nero »

Ahoj všem!
Pečlivě každý den projíždím téměř všechna témata související s odblokováním OOB 1.1.2 a netrpělivě očekávám, až někdo příjde s nějakou potěšující novinkou... Hledal jsem i na zahraničních forech, ale zatím se zdá, že tuhle hru na kočku a myš Apple zatím vede. Můj iPhone OOB 1.1.2 spí v krabici už téměř 14 dní a je mi z toho smutno. Četl jsem si několikrát návod na odblokování alespoň do "iPod Touch" modu, ale obávám se, že to dalece překračuje moje IT schopnosti. Proto prosím o pomoc. Najde se nějaká dobrá duše v Praze, která by mi můj iPhone zprovoznila alespoň coby Ipod Touch? Pokud by to s tím softwareovým odblokováním vypadalo stejně bledě, asi bych koupil TurboSim. Ostatně, jak jsem dnes vyčetl z fóra, bez tohoto "ipod Touch stavu" to údajně stejně nepůjde :(

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Příspěvek od spachal_tmp »

Ahoj, sice asi prakticky nepomuzu (ani nejsem z Praglu), ale nemyslim si ze by postup byl nejak moc slozity, popsal jsem jej snad dostatecne podrobne :)..
Jinak, ani cela 'procedura' se zprovoznenim TurboSIM neni zrovna uplne trivialni (ale ani nemozne slozita), kdyz se alespon neco 'naucis' pri 'iPod Touch procedure', bude se Ti to jen a jen hodit :)

//uzamceno, pokracujte prosim v diskuzi zde: http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?p=2902#2902

Zamčeno