AKTIVACE FW 1.0.2 Problem

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Odpovědět
Martas06

AKTIVACE FW 1.0.2 Problem

Příspěvek od Martas06 »

Uz jem zkousel snad vsechno,ted jsem stahnul a podel navodu spustil wiNstaller abych iPhone AKTIVOVAL....telefon se jen prepne do RESTORE modu(z nej se da nastesti pomoci iBricker a cerv. obrazovky "vyskocit") a zadna aktivace neprobehne....uz jsem zoufaly a nevim co s tim,poradte prosim.
Navod je zde:
http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?t=11 a zda se to byt jednoduche...¨

STEP 2 - ACTIVATE & JAILBREAK 1.0.2 (I prefer to do this with wiNstaller since it's quicker and always works!)

a. Run wiNstallerGUI.exe (Make sure iTunes is running)
b. Click on "Activate" (Should take about 30 seconds)

Now your iPhone should be activated and jailbroken!


bohuzel u me to nechodi.

Obrázek

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

Jakou máš verzi modem firmware ?

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Martas06

Re: iPhone

Příspěvek od Martas06 »

Julek píše:Jakou máš verzi modem firmware ?

No tu spravnou ktera k FW 1.0.2 patri 03.14.08_G je to ono?
Snad mi ji RESTORE neprepsalo...delal jsem to podle navodu a odkazu...vnutit si Apple jejich 1.1.2 bych si nenechal.

Jiank po prvnim pokusu o aktivaci wiNstaller hlasil chybu iTunesMobileDevice.dll knihovny...mel jsem v jeho adreasri verzi 7.5 se kterou nepracuje.Z adresare iBricker jsem teeyx nakopiroval 7.3.85.0 a pak uz to slo,jenze aktivace neprobehla...zustane to v recovery ze ktereho pres iBrickeru a prepnuti na cerv. screen s trojuh.vylezu zase na akt. obrazovku.
zajimavy jen jze v tom navosdu zodkazu sem na forum,se pise uze iTunes musi bezet...jakmile dam activate tak ho to hned shodi...nemuze to byt problem? treba ze to vubec nesnasi posledni verzi 7.5 sa ne jen dll. knihovnu.

Martas06

Příspěvek od Martas06 »

Kdyz chi aktivovat pomoci PACAY__by_brasuco_ hazi to tuhle chybu..viz. Screen:
Obrázek

Firmware mam iPhone1,1_1.0.2_1C28_Restore.ipsw

Screen:
Obrázek

Jsem z toho fakt jelen...delal jsem vse podle nejlepsiho navodu co snad je a stejne se nemuzu hnout z mista (zatracena aktivace!!!)

Nepomohlo by udelat znova RESTORE???

NIKDO NEVI V CEM JE POTIZ?
:roll: :roll: :roll: Nerad bych zase u pocitace stravil noc a rano mel oci jak kralik...asi se na to vykaslu a pujdu spat

flatliners
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 377
Registrován: úte lis 27, 2007 9:25 pm

Příspěvek od flatliners »

co zkusit povýšit fw na 1.1.1 a aktivovat přes wifi?třeba to pomůže...

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »


Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

alexxx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 287
Registrován: sob říj 13, 2007 6:04 pm

Příspěvek od alexxx »

Tak ten wiNstallerGUI.exe mi taky nefungoval tak jsou použil PACAY a všechno proběhlo v pohodě... Ale tak v dnešní době bude jednodušší upgradovat na 1.1.1 a provést hack přes wifi... to je opravdu už velmi jednoduché 8)

Martas06

Příspěvek od Martas06 »

alexxx píše:Tak ten wiNstallerGUI.exe mi taky nefungoval tak jsou použil PACAY a všechno proběhlo v pohodě... Ale tak v dnešní době bude jednodušší upgradovat na 1.1.1 a provést hack přes wifi... to je opravdu už velmi jednoduché 8)

o.K dekuji vam,ja hjeste neco prubnu a kdyz tak upgraduji na verzi 1.1.1 a o vikendu dam aktivaci a unlock v nejake kavarne s WiFi do kupy....myslite ze to vyjde?
Ten FW 1.1.1 nahraji tedy formou RESTORE pres iTunes?? nezkonim tim neco?

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

unlock 1.1.1 je brnkačka, restore 1.1.1 link na původní fw s chybou je tu na fóru několikrát a pak je to otázka několika minutek.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Martas06

Příspěvek od Martas06 »

Dobre ten link co jsi tedy daval je O.K. :?: :wink:

Porad jen nevim proc PACAY hlasi "System nenalezl soubor...." viz. screen.Dam krk na to ze chybejici soubor je ve FW z tohoto navodu: http://iphone.czweb.org/
on ten asi 90MB FW soubor se ulozi s priponou .ipsw a pak jej WinRAR normalne rozbali(na PC jsem ho mel a pak smazal....protoze iTunes jej nechtel na R vzit,potrebuje svuj format ktery se rozbalit nicim neda)

iBricker pri zahajeni odblokovani nejdriv FW stahne a pak hlasi ze extrahuje soubory...samozrejme ze nedela nic asi bug.
Zatim ten FW downl. a zkusim jeste posledni pokus...pak upgraduji na FW 1.1.1

Poprosim mohl by jsi dat link na co nejlepsi a nejsrozumitelnejsi navod na Aktivaci a Unlock FW 1.1.1 ? zacinam v tech prispevcich mit hojkej..
Pripojeni WiFi je nutne jen k odblokovani nebo i aktivaci? Dik.

Martas06

Příspěvek od Martas06 »

Za chvili budu mit stazene soubory FW rozbalim je a zkusim udelat aktivaci podle tohoto navodu:

http://www.hacktheiphone.com/74/iphone_ ... ws_74.html
http://www.hacktheiphone.com/74/iphone_ ... ws_74.html

Jako na potvoru je dneska pripojeni liny jako prase :x :x :x

EDIT:
Takze bohuzel...zadny postup ani ten co jsem zkousel pred chvili nefunguje a iPhone je stale NEAKTIVOVANY.
mam skusit jeste jednou RESTORE FW 1.0.2 nez se mi stahne ta 1.1.1 ???


EDIT 2:

ma nekdo podobny jako ja popripade jej vyresil


EDIT 3:
Povedlo se mi najit pres google co znamena ta chybova hlaska v PACAY

http://www.hacktheiphone.com/73/iphone_ ... tions.html

#3. I get this error message at Step 17: "Problem starting AFC: -402653150."

If restoring your phone has no effect, or you are unable to restore your phone due to a secondary error ("iTunes could not connect to the iPhone "iPhone" because an uknown error ocurred (0xE8000022).") then uninstall iTunes and reinstall. Then restart the iPhone and try again.


Nejdriv preinstaluji iTunes(budu muset stejnou vdrzi 7.5 se starsimi to pri pokusu o restore hlasi nedostatek pameti na WinXP) a potom kdyz to nepomuze udelam znovu RESTORE...Vidim to ale na ten druhy pripad,ostatne wiNstaller iPhone pri pokusu o aktivaci do RESTORE MODU sam prepnul,no to bych se z toho fakt pos...
(Hlavne ze je to aspon tak...bal jsem se ze vygooglim neco ve smyslu ze uz foun nepujde nikdy odblokovat/aktivovat)

PRISAHAM ZE JESTLI SE MI iPHONE POVEDE ZPROVOZNIT?MAZU VESKERE VECI SOUVISEJICI S PATCHOVANIM,HACKOVANIM apod.
BUDU HO PROSTE POUZIVAT JAKO NORMALNI UZIVATLE A NEBUDU SE DO NEJ HRABAT,TO MI ZA TY MUKLA FAKT NESTOJI!!!!!!!!!!!!

Hmm...takze RESTORE jsem udelal dokonce dvakrat a situace stale stejna,upgraduji na FW 1.1.1,jinou moznost nemam.







Úklid v sekci, přesun do archivu. Julek

Odpovědět