1.0.2. -> 1.1.X Prosím o radu !

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Odpovědět
iPhoner

1.0.2. -> 1.1.X Prosím o radu !

Příspěvek od iPhoner »

Zdravím. Předem bych chtěl poděkovat všem, kdo se tu o lidi jako jsem já stará a dokáží poradit. :) Již nějakou dobu mám iPhone, který jsem dostal od známého z USA. Nejprve jsem měl uplně původní verzi FW, pak jsem ji nedopatřením (ale úspěšně :D ) updatnul na 1.0.2 a teď, když už vyšla další, rád bych se na něco zeptal - jak mohu jakožto uživatel fw 1.0.2 updatovat nejjednodušeji na 1.1.2 (jde to, nebo musím jít přez verzi 1.1.1). Telefon NEmám odemčený přez anySim (alespoň myslím) a chci se vyhnout zbytečným problémům. Děkuji za jakoukoli radu.

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Příspěvek od Paly »

Skus najprv pohladat na fore, je to tu vsetko napr. tu http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?t=73 alebo potom toto http://iphone.cz/?text=249-unlocked-1-1 ... sim-1-2-1u :wink:

iPhoner

Příspěvek od iPhoner »

Díky. :wink: Forum jsem prohledával a nejen tady. Jde mi o to, že mám v tom všem zmatek. Řekl bych, že co iPhone, to obraz jeho majitele (všechny aplikace a testování), takže asi nepůjde 2 telefony odemknout jedním a tím samým způsobem :D . Hlavně teď nevím, kde začít - mám updatovat přez iTunes (to mi nabízí jen 1.1.2) - to asi ne. Kde bych sehnal 1.1.1 ? A pokud bych ho sehnal, mám ho instalovat (to mi také příjde divné, protože jsem zas někde četl něco o zablokování...).

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

Jak tu píše PALY projdi si fórum 99% odpovědí zde najdeš...

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

iPhoner

Příspěvek od iPhoner »

Jak jsem psal výše. :wink:

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

Jsi mě předběhl :)
Není to tak že co iPhone to originál :) Najdi si odkazy na stažení té správné verze 1.1.1 je tu link, to lze velmi jednoduše odblokovat přes Wi-Fi. Obecně platí že update z 1.1.1 na 1.1.2 lze provést teď už celkem bez problému. Pokud někdo koupí nový tel. 1.1.2 tak ten je zatím v háji ( mimo Turbo Sim ). Udělej si pořádné kafe a směle do toho :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

iPhoner

Příspěvek od iPhoner »

No snad už mám někde 1.1.1 i připravenej. :) Akorát se bojím podle toho co jsem četl, že pokud to nainstaluju na to, co teď mám, tak se telefon zablokuje uplně, protože nový fw pozná, že ten starý je odblokován jinak, než má být... (Zní to hrozně, co ? :D )

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

Ne je to normální updatem budeš mít iPhone zablokovaný, proto musíš udělat unlock...až budeš zkušenější zjistíš že se Apple brání zuby nehty...marně :twisted:

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

iPhoner

Příspěvek od iPhoner »

Děkuji za radu. Musím tedy ještě sehnat 1.1.1 a pak se to snad odvážim vyzkoušet. :)

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Příspěvek od Paly »

iPhoner: niekde na fore najdes aj verziu 1.1.1, skus pohladat

flatliners
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 377
Registrován: úte lis 27, 2007 9:25 pm

Příspěvek od flatliners »

já se trápil od pátka odpoledne a uspěl sem až včera ráno (1.0.2-1.1.1).trvalo mi hrozně dlouho zprovoznit WinSCP,pak sem uspěl až se třetím návodem na jailbreak který sem našel na netu.ale myslím že teď když už sem si to oťukal,zvládnul bych update tak do půl hoďky(pokud vše půjde jak má :lol: )
takže to vyzkoušej a hlavně neztrácej hlavu(jako občas já,chce to :) chce jenom se to naučit :wink:klidně ti poradim když budeš potřebovat(a já vědět) sem na icq






Úklid v sekci, přesun do archivu. Julek

Odpovědět