Co dělat když na 1.1.1 nefunguje AnySim ?

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Odpovědět
petan_11

Co dělat když na 1.1.1 nefunguje AnySim ?

Příspěvek od petan_11 »

Mám takový poměrně zajímavý problém. Dostal se mi do ruky zablokovaný iPhone 1.1.2, který byl původně koupený jako 1.1.1 s tím, že ho dotyčný upgradnul v iTunes. po několika nepodařených pokusech s errorem (1) při restore a následném "bezdrátovém" odbloku pres safari se mi podařilo telefon dostat do stavu, kdy je v něm 1.1.1 a tady se moje snaha zatím zastavila. AnySim totiž ani v nové verzi telefon nedokáže odblokovat pro všechny operátory. Nemáte někdo nějaký fígl jak na to ? Nejde sice o můj vlastní telefon, ale kámoš, co mi ho dal abych se pokusil s ním něco udělat už zvažuje, že si koupí nový a nechce čekat. Za radu dík.

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Příspěvek od spachal »

Mne ve stejne situaci pomohlo si zase nechat preflashovat 1.1.2, shozeni na 1.1.1, jailbreak, shozeni bootloaderu, znova preflashovat na 1.1.1 a jailbreak a pak anySIM (plus potrebne mezikroky)
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

jakou verzi máš uvedenou v Settings-General-About-Modem Firmware?
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Příspěvek od spachal »

Kdo, ja? Ja mam OOB1.1.2, tohle Ti asi moc nepomuze.

A ten telefon, co jsem odblokovaval, mel baseband z fw 1.0.2 (03.14.08_G), ale je to bez problemu i s 04.01.13_G (aka fw 1.1.1).
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

ne on..AnySIM je určena pro Modem Firmware 04.01.13_G a já měl po nechtěném update na 1.1.2 a následném nahození 1.1.1- 04.02.13_G, takže jsem se taky ani po odblokování nemohl dostat do sítě..pak mi pomohl až ten BB Downgrader a následné Restore znovu tou 1.1.1., tak jestli to není i jeho případ


OT: takže načal jsem další třítisícovku příspěvkůObrázek
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

petan_11

Příspěvek od petan_11 »

no právě že tím upgradem na 1.1.2 se docílil nějak i upgrade basebandu telefonu na 04.02.13_G. Ted je to ve fazi, kdy je tam sice FW 1.1.1 ale furt i následném nahození 04.02.13_G. Poslední verze AnySim 1.2 píše, že by to měla umět, ale neumí.

petan_11

Příspěvek od petan_11 »

Co je to ten BB Downgrader ? Nemůžu nikde najít jak ho instalovat, kam a co vlastně provede.

flatliners
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 377
Registrován: úte lis 27, 2007 9:25 pm

Příspěvek od flatliners »


petan_11

Příspěvek od petan_11 »

flatliners píše:zkus tady podle toho:
http://www.hackint0sh.org/forum/showthread.php?t=18353

Dík, ale já se o to znazim z MACu a ten link je pro PC/WIN.

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

tak se podívej tady,poslední příspěvek:
http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?t=403

mně to s anySIM 1.2 taky nešlo, pokud máš teda tu 1.1.1 (04.02.13_G), tak stáhni BB Downgrader, najdeš ho v Installeru-Unlocking Tools

no a po nainstalování celý proces s nahráním 1.1.1 zopakuješ..poté budeš mít 04.01.13_G a bezproblému odblokuješ anySIM 1.1
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Příspěvek od spachal »

Ten navod se pro Mac lisi opravdu jen v drobnostech, jde bez problemu pouzit. A hlavne je funkcni. Budu jej take prekladat, az zase zbyde chvile casu.
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

petan_11

Tak a je to ....

Příspěvek od petan_11 »

Tak dík všem. Musel jsem dodrzet presny postup a cele udelat vlastne dvakrat s tim ze v polocase jsem pouzil ten BBupdater a je to v suchu.

Zrejme jsem delal chybu v tom, ze jsem spoustel anysim driv, nez jsem mel a tim padem to nefungovalo.






Úklid v sekci, přesun do archivu. Julek

Odpovědět