RESET/TOVARNI NASTAVENI iPhone

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Odpovědět
Martas06

RESET/TOVARNI NASTAVENI iPhone

Příspěvek od Martas06 »

Zdravim.V ndeli 9.12.2007 budu mit od jisteho cloveka na inzerat(osobni odber) za 15k.
Pristroj bude odblokovany a s ceskou lokalizaci (kterou mi da i na CD)

Chci se zeptat jak se u iPhone provafi TOVARNI NASTAVENI / MASTER RESET a co vse se pri nem smaze.

Jde mi o to zda se po nem smaze cestina ale predevsim jestli se take nezrusi ono odblokovani.

Predem diky za reakce.

erda

Příspěvek od erda »

Restore v iTunes zruší úplně vše co popisuješ.

Martas06

Příspěvek od Martas06 »

Diky moc.Takze reset tedy neprovadet protoze jinak se zrusi i unlock,chapu to spravne?
Je u iPhone take neco jako u telefonu ci PDA tzn. SOFT a HARD RESET ci je jenom jeden?

Kdybych to ale nahodou prece jen udelal odblokovani FW 1.1.1 neni podle navodu zde snad problem ne?

Jeste dotazek,hjelioz je dostupna verze FW 1.1.2 ktera nejde bez TURBO SIM unlocknout,nemuze se stat ze by iPhone pri dostupnem Wi-Fi ci pri pripojeni/synch. s PC pres iTunes sam aktualizaci nahral?
Popripade napiste co presne v menu nastaveni iPhone a iTunes deaktivovat a by to nehledalo/neprovadelo aktualizace,diky.

Co se tyka aplikaci pro iPhone od tretich stran,jake ty programy presne jsou?,pry to jsou jen WEB Apps je to pravda,nebo jsou podobne tem z PDA/Smartphonu a vybere si kazdy(Utility,Spravce Souboru,Slovniky,Hry atd.)
Jen me to zajima jinak je nepotrebuji...smarthone (Nokii N70)jsem mel a potencial ktery nabizel jsem nevyuzil...ta fura aplikaci mi byla k nicemu,prakticky jsem vyuzival jen hudbu,filmy a fotky+obcas mapy.

Merlin_CZ
Host
Host
Příspěvky: 48
Registrován: úte pro 04, 2007 8:23 am

Příspěvek od Merlin_CZ »

no tam ani tak nejde o FW 1.1.2 ale o bootloader.
Pokud koupíte 1.1.1 (tzv. z krabice) a upgradujete na 1.1.2 tak to odbloknout půjde.
pokud je ale 1.1.2 uz z dodávky tak nepůjde.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

Soft reset na iPhonu pouze tel. restartuje. Nevím nic o tvrdém resetu tel. Ono tohle stejně potřebovat nebudete , protože iPhone je velmi stabilní zařízení.

Restore jak je napsáno výše tel. kompletně obnoví.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

captainVax

Příspěvek od captainVax »

takze po resetu !!!(tzn. ne po restore)!!! tak mi ajfoun zustane jak pred tim,akorat se znovu nacte mac os x.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

Po restertu ti najede iPhone normálně, odblokovaný, nainstalované app, atd.
Je to klasický restart jako u každého jiného zařízení ( tel., PDA, MDA )

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Příspěvek od spachal »

Jen pro informaci, pokud se nekomu nahodou nepodari zrusit cely baseband (ale i takovi sikulove se ocividne najdou ;) ..), tak i v pripade ze se telefon nahodou updatuje na fw 1.1.2 vcetne noveho bl (ci jine 'katastrofy'), jde telefon zase shodit na 1.1.1, jailbreaknout a odblokovat. Takze zadny strach :)

Proste a kratce, pokud to neni oob1.1.2 verze, temer vzdy se da telefon uvest do pouzitelneho stavu :) ..
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

Martas06

Re: iPhone

Příspěvek od Martas06 »

Julek píše:Soft reset na iPhonu pouze tel. restartuje. Nevím nic o tvrdém resetu tel. Ono tohle stejně potřebovat nebudete , protože iPhone je velmi stabilní zařízení.

Restore jak je napsáno výše tel. kompletně obnoví.


Jasne jak se dela RESET a co je to RESTORE pres iTunes vim :wink: :wink:
Ja se jen bojim pouzit volbu Nastaveni/Obecne/Resetovat/ Vymazat vsechen obsah a nastaveni.
Predpokladam ze to smaze vse a i to co souvisi s unlockem (anySIM+GUI je dohrana aplikace ne?)a installer je to tak? nebo se vycisti jen pamet pro MP3,Video, proste Multimedia.

EDIT:
Takze jsem pouzil tuto volbu Nastaveni/Obecne/Resetovat/ Vymazat vsechen obsah a nastaveni. a v telefonu se smaze uplneč vse krome installvanych aplikaci a v mem pripade anySIM a ceske lokalizace....vymaze se jen uzivatelska pamet na ukladani Medii,kontaktu kalendare apod.
POTVRZUJI TEDY ZE TIMTO RESETEM se telefon zpet nezablokuje.

Odpovědět