Poptávka instalace TurboSIM v BRNĚ

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Odpovědět
-pao-

Poptávka instalace TurboSIM v BRNĚ

Příspěvek od -pao- »

//spachal: puvodni nazev 'TurboSIM nainstalovaní BRNO'

Ne, že by se mi nechtělo trávit dlouhé hodiny laborováním s celým procesem použití TurboSIM, ale znáte to - času je pomálu. To se vážně nenajde někdo, ideálně v Brně, kdo si na TurboSIM přirazí nějaké ty stokoruny (třeba tak pět?) a dodá mi komplexní řešení?

Ne že bych iPhone měl, ale chci, protože se mi líbí a můžu ho mít v té (bohužel) poslední verzi prakticky ihned. Nevadí mi dát peníze za TurboSIM, popřípadě za pomoc s rozchozením.

Takže vážení - nabídka byla učiněna - poptávka existuje. Najde se někdo? :wink:

-pao-

:-( Sakra...

Příspěvek od -pao- »

... omlouvám se. Chtěl jsem to dát do fóra "Pouziva tady nekdo Turbo Sim?", ale uklepl jsem se a založil nové. Nešlo by to moovnout, abych tu nedělal bordel? Děkuji případnému moderátorovi.

makovice
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 335
Registrován: sob pro 01, 2007 1:15 pm

Příspěvek od makovice »

Hele kdyz ho do ty doby sezenu a povede se mi to, tak jsem ochoten to provest ;) Ale bez zkusenosti tezko :D S MacBookem laboruju uz rok tak by to melo jit ;) Jinak ted mi prisla TurboSIM, tak uz jenom iPhone ;)

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Příspěvek od Paly »

makovice: Kolko stala TurboSIM a odkial ste ju objednali? Dakujem

-pao-

Příspěvek od -pao- »

> makovice : Děkuji, děkuji, děkuji velký TurboSIM guru. :D

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Příspěvek od spachal »

Navod v EN je k dispozici. iPhone mam, pokud nekdo chce, poslete mi TurboSIM a ja to zkusim a vratim naprogramovanou, oob1.1.2 mam ;). Popripade navod prelozim. Kartu samozrejme vratim, stoji okolo 1.700Kc.
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

Odpovědět