iPhone a TurboSIM

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Zamčeno
Novi

iPhone a TurboSIM

Příspěvek od Novi »

Ahoj všem..mám tak trochu nejasno v tom, jak se dá odblokovat iPhone fw 1.1.2. Někdo tvrdí, že za pomoci TurboSIM ho odblokuji kompletně a půjde mi tedy i telefonovat..? Někde jsem zas slyšel, že ne. Tak nevím, co si mám myslet..? Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost, aby jste mi mohli poradit? Další, co by mne zajímalo je, zda je lepší zakoupit iPhone v US nebo v UK? Je v tom nějaký rozdíl vůbec? Díky moc za odpovědi :wink:

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Příspěvek od spachal »

iPhone koupeny s fw 1.1.2 (tj. OOB1.1.2) se stale odblokovat prakticky neda. TurboSIM pouze nasimuluje to ze "je v telefonu" karta od AT&T, takze se da pouzit i pro telefonovani (takze sice o odblokovani nejde, pouzivat ale iPhone jako telefon jde). TurboSIM je za a) draha a za b) ted nedostatkova ;) ..
Dalsi metoda je hw uprava, pry hodne slozita a docela nebezpecna. Vzhledem k tomu, ze se o ni moc nemluvi, nebude to asi zrovna vhodne reseni.
Mimochodem, problem odlokovani neni ve firmware (ten se da relativne jednoduse menit), ale ve verzi bootloaderu, coz je rutina pro obsluhu baseband casti telefonu (komunikacni cast).

Zda koupit iPhone v US nebo v Anglii je dle meho nazoru burt, z Anglie bude asi o neco drazsi. Novy stejne odblokovat nepujde, dokud se nenajde reseni jak na to (snad uz brzy).

//zamceno, pokracujte prosim zde: viewtopic.php?t=356





Úklid v sekci, přesun do archivu. Julek
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

Zamčeno