Zarestorovanej iPhone restornout

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Odpovědět
erda

Zarestorovanej iPhone restornout

Příspěvek od erda »

Tak mam takovej problem, přemistoval sem složku aplikací do /var/root, kvůli více místa, překopírování se povedlo, ale chyba nastala při tvoření linku a staré aplikace jsem přejmenoval na Appli. Takže mi to celý krachlo. Du dát teda restore, hodím telefon do restore modu, ale itunes mi píše, že iphone nemůže bejt restornutej, že není k dispozici dostatek paměti :( .

Vidím to celkem bledě. Dát ho do restore byla ase chyba, měl sem to asi nejdřív vymazat komplet ty Appli..

Neumí někdo pomoci, např jak dostat tel. z restore?
Naposledy upravil(a) erda dne úte pro 04, 2007 1:39 pm, celkem upraveno 1 x.

erda

Příspěvek od erda »

Fuj, hodně sem se zapotil, když sem tu měl před sebou cihličku v restored modu, se kterou nešlo nic dělat.

Napadlo mi ještě nahodit nové iTunes (7.5.xxx) a podařilo se restore...

Takže, pokud Vám písou iTunes hlášku o nedostatku paměti, tak je nahraďte novým iTunes 7.5.x!!!!
Naposledy upravil(a) erda dne úte pro 04, 2007 1:41 pm, celkem upraveno 2 x.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

A zrovna ty jeden z těch zkušenějších :lol: :roll:

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

erda

Příspěvek od erda »

No právě, člověk si říká jak je vostřílenej, že jemu se s tim nic stát nemůže, ale udělal sem fakt dost zásadních chyb. Celou tu migraci složek sem dělal z terminálu v telefonu = brutál chyba číslo jedna. Protože sem si data pro ten terminál prakticky smazal z toho terminálu. Chyba číslo dvě - neměl sem ani zaplej ssh, takže přístup do adresářové struktury = 0.


:arrow: pokud hodně operujete s iPhone, nechte raději běžet ssh permanentě - šetří to dost nervy 8)

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

I mistr Tesař se někdy utne :) hlavně, že to dobře dopadlo.






Úklid v sekci, přesun do archivu. Julek

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Odpovědět