Odblokování sim Spěchá prosím

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Odpovědět
Sedy

Odblokování sim Spěchá prosím

Příspěvek od Sedy »

Mám asi 3 hodiny novej iphone(1.1.1) kterej byl normálně odblokovanej a omylem jsem si ho už stačil bloknout, myslím simku. Můžete mi prosím někdo poradit jak zase odblokovat pouze sim?? děkuji

erda

Příspěvek od erda »

Těžko, když nevíme jak si ho zamknul. :roll:

Sedy

...

Příspěvek od Sedy »

erda píše:Těžko, když nevíme jak si ho zamknul. :roll:

Chtěl jsem nainstalovat aplikaci na stažení čísel ze sim a místo toho jsem spustil AnySIM nejspíš pro verzi 1.0.2 no a najednou mi nejde volat nic..

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Příspěvek od j.v. »

Reflash basebandu (modemu) by to měl vyřešit, na hledání přesného návodu ale nemám čas - podívejte se kdyžtak sem: http://www.hackint0sh.org/forum/forumdisplay.php?f=136
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD

Sedy

....

Příspěvek od Sedy »

mohl by mi to prosím někdo vysvětlit ten reflash?

Vileda

Příspěvek od Vileda »

nejdriv zkus dat reset v general settings me to jednou v podobnem pripade pomohlo, jestli to nepujde tak doporucuju vlezt do Unlocking Tools a zpustit The Virginizer kterej by mel baseband spravit.

Sedy

Příspěvek od Sedy »

Vileda píše:nejdriv zkus dat reset v general settings me to jednou v podobnem pripade pomohlo, jestli to nepujde tak doporucuju vlezt do Unlocking Tools a zpustit The Virginizer kterej by mel baseband spravit.
A co udělá ten Virginizer? nesmaže mi to všechno??

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Sedy

Příspěvek od Julek »

Sedy Sedy... :) máš doma nefunkční telefon a místo toho aby jsi se snažil ho rozchodit řešíš zda ti všechno v tel. zůstane 8) . Musíš si vybrat :wink:
"Zapaňovač" tvému iPhonu neublíží neboj, pouze ho uvede do původního nastavení + původní verze která je možná odemknout.
Naposledy upravil(a) Julek dne pon pro 03, 2007 8:04 pm, celkem upraveno 1 x.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Sedy

Re: Sedy

Příspěvek od Sedy »

[quote="Julek"]Sedy Sedy... :) máš doma nefunkční telefon a místo toho aby jsi se snažil ho rozchodit řešíš zda ti všechno v tel. zůstane 8) . Musíš si vybrat :wink:[/quot] Dobře beru tu funkčnost :) ale bude to fungovat?

Vileda

Příspěvek od Vileda »

zkus to a uvidis:)ja to jeste pouzivat nemusel ale prevazne kdyz uz neco v tech aplikacich je tak to funguje.:)

Dawid

Sim

Příspěvek od Dawid »

Zdravim,hned na začátku se mi napíše,že:No SIM card installed.....Insert an unlocked and valid SIM to activate iPhone......a volání na nouzovou linku....Takže se ptam co stalo? :oops: Díííky mooc

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

Z toho co píšeš není poznat vůbec nic, buď přesnější !

Jakou máš ver. ? Měl jsi iPhone odblokovaný ? Nebo jen jsi ho vyndal nový z krabice ? Co jsi přesně udělal že to máš zablokované ?

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Dawid

Příspěvek od Dawid »

iPhone už byl odblokovaný.....sim T-mobile frčela v pořádku..zkoušel jsem nahrat jiný firmware....a ted mi to hlasí i v případě přítomnosti sim karty,že karta není nainstalovaná No SIM card installed!!!A vubec se přes to nedostanu do hlavní nabídky....

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Příspěvek od spachal_tmp »

Hm, klasicky nechteny update na 1.1.2 :| .. S tim jsem se trapil asi pet hodin u kamaradova iPhone, ne ze by to bylo uplne k nicemu, hodne jsem se toho naucil ;), ale on ten navod nakonec neni tezkej ..

Tento navod JE funkcni a prekvapive i relativne rychly a pohodovy:
* http://www.hackint0sh.org/forum/showpos ... ostcount=1

Kdyz to shrnu, jedna se o tohle
- downgrade z 1.1.2 na 1.1.1
- jailbreak
- downgrade basebandu na nizsi verzi pomoci BB Downgraderu
- znova reflash 1.1.1
- unlock pomoci anySIM

Dawid

Příspěvek od Dawid »

Nějak mi to podle tohoto návodu nejde :cry: ...chjoo...newím co dělat!!!

Dawid

Příspěvek od Dawid »

Neni nahodou někdo,kdo by mi poradil z okolí Brna,s odblokovaním..za nějakou finanční odměnu...jsem jinak bezradnej :wink:

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

úplně samý postup jsem dělal několikrát na svém iPhone a jednou na kolegovém, takže klidně bych ti to tam hodil, vím dobře, jaké to je být ze začátku bezradný :roll: Samozřejmě bych za to nic nechtěl, bydlím asi 60km od Brna, tak pokud si s tím opravdu nebudeš vědět rady a nikdo se ti neozve, tak se můžem domluvit
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

Dawid

Příspěvek od Dawid »

To bylo super...Akorát k iPhonu nemám At T kartu...ale ta nebude potřeba,ne!...A jakou dobu ti to asi může zabrat,ne že by mě šlo o čas,ale jenom jestli se stačí zastavit na otočku!!!?

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

pokud už byl odblokovaný (dle tvých minulých příspěvků jsem pochopil, že byl), tak samozřejmě ta karta nebude potřeba. jak dlouho? asi hodinu-hodinu až půl
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

Dawid

Příspěvek od Dawid »

Jj...odblokovaný byl...S kartou T-mobile jsem normalně fungoval,psal sms,volal....ale pak jsem nainstaloval iTunes....a asi jsem instaloval jiný firmware...a ted se nedostanu dál než na Call emergency...

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

tak to by nebyl problém, řešil jsem úplně to samé (mohl jsi v iTunes dát jen update nebo restore) :wink: a dokonce několikrát, takže přímo tento návod už umím skoro zpaměti. :)
Tak mi dej pak vědět, a kdyžtak to nějak naplánujem
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

Dawid

Příspěvek od Dawid »

Jo a prosim Tě,je možný,že když jsem v iPhonu tu simku,že se zablokovala,,,protože mi ted nejede ani v jiném telefonu...Vložit Sim!!!!! ??

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

tak to je divné a nestalo se mi to..po nechtěném update na 1.1.2, když jsem několik hodin nevěděl, co mám s iPhonem dělat, tak jsem si vytáhl SIM (taky T-Mobile) a hodil do náhradního telefonu a naprosto bezproblémů
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

Dawid

Příspěvek od Dawid »

No nevadí...KDyž by Ti to nevadilo,tak bych si uložil tvoje icq,a podrobněji se kdyžtak domluvíme přímo tam! :wink:

Dawid

Příspěvek od Dawid »

No nevadí...KDyž by Ti to nevadilo,tak bych si uložil tvoje icq,a podrobněji se kdyžtak domluvíme přímo tam! :wink:

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

jasně, ozvi se :wink:

můžem zkusit to vyřešit přímo přes icq, a když to nepůjde, tak se domluvíme na tom odbloku osobně









Úklid v sekci, přesun do archivu. Julek
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

Odpovědět