new I phone Z USA (prosim o radu jak postupovat pri odblk.)

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Odpovědět
Vladan

new I phone Z USA (prosim o radu jak postupovat pri odblk.)

Příspěvek od Vladan »

//spachal: puvodni nazev 'new I phone Z USA (prosim o radu jak postupovat)'

hledam nekoho kdo my pomuze muj i phone odblokovat...zkousel jsem podle navodu ktery jsem nasel tady ve foru.
podarilo se mi preinstalovat 1.1.1 ...ale nejak to zamrzlo , vzdy kdy ho pripojim k pocitaci otevre se i tune ... v i phonu je na jen ikona i tun + kabel...
dal jsem se nedostal
vzdy kdyz znovu I phone zapnu objebis jak prvni jabko a pak hned ikona i tune a kabel...

fakt nevim jak dal

muzem nekdo pomoci prosim

highwayking

Příspěvek od highwayking »

Očekávám iPhone asi do týdne a předpokládám stejný problém. Takže se k tomuto dotazu připojuji!

(Nicméně já to zatím chápu tak, že soft. odblokování nových iPhonů s verzí fw 1.1.2 možné není, a nezbývá v tuto chvíli nic jiného než čekat... Mělo by to snad už být každým dnem doufám...)

Vladan

Příspěvek od Vladan »

tak se mi podarilo nejak preinstalovat 1.1.1 dokonce mam na display v iphonu zmemkouli a dostanu si do telefoniho menu....nastavil jsme vsechno jak v navodu receno broke jail ..... dokonce mam i wifi ale vzdy kdyz to pres i phonu odeslu tak my to rekne ze safari nemuze najit server http://www.jailbreakme.com


takze zase nic (radoval jsem se predcasne)))) najde se nekdo kdo muze pomoci

Moren
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 425
Registrován: pát říj 12, 2007 12:08 pm

Příspěvek od Moren »

Ja to vcera zkousel a v pohode jsem ho aktivoval. Takze z toho mam ted iPod Touch. :) Alespon ze mi funguje YouTube, takze se da obcas zkouknout zajimave videjko. Ale telefon to zatim neni. Pouzil jsem jailbreak 1.1.2. Postupoval jsem presne podle navodu. Downgrade na 1.1.1, vytvoreni kontaktu na jaibreak, connect pres Wi-fi na jailbreak a download Installera, nainstalovani Opt ci jak se to jmenuje, update na 1.1.2 a pak jailbreak. Takze funguje.
Kamos tvrdi, ze prej uz odblokoval i nejnovejsi iPhony s 1.1.2, ale na firmware 1.0.2 a prej to nepujde dat na novejsi. Tak do toho se mi zatim moc nechce.

Vladan

aktualni navodek

Příspěvek od Vladan »

nazdarek not tak kluci dostal jsem se mnohem dal az po anySim 1.2 ktery by mnel telefon odblokavat .... ale anysim rika ze ten to fone nejde odblokovat ...ale jde dal jsem ho kamosovi (bude mne to stat 100 franu svycarskych)...myslim ze se to vyplati...jelikoz uz jsem stravil spoustu casu a nemam cas to delat vsechno znova...kluci na zahranicnich forech uz to zmakli ale musi te pozorne cist jinak to muze te delat znovu a znovu ale jednou se to povede...chce to dobre nervy a hodne casu tady nejcerstvejsi navodek

http://www.jesusphone.eu/informationen/ ... 1_112.html
preju hodne uspechu a dam vedet az dostanu odblokovany fonek...

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Příspěvek od spachal »

Nevim zda rozumim puvodnimu dotazu, ale pokud se jedna o opravdu novy telefon z US, koupeny po vice jak ~44. tydnu, odblokovat nejde, snazite se zbytecne ..
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

Vladan

Příspěvek od Vladan »

tak zejtra by mnel bej muj odblokovanej tak si myslim ze asi jde ( ja ho koupi pred tydnem) no kdyz trosku posurfujete po netu a ovladate cizi jazyk tak zjistite ze i Phone koupeny v USA ty 1.1.2 jde odblokat ...odblokovat nejdou nove I phony ktere jsou na export do evropy ..... to ja vycet na netu a dokonce to uz par lidi zvladlo jsou na to navody na netu ale potrbujete nervy a dost casu protozne na poprve to urcite neklapne.... urcite to stoji za zkousku

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Příspěvek od spachal »

OK, hadat se nebudu, ale asi by se o tom treba na hackint0sh uz prinejmensim diskutovalo :)) ..
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Příspěvek od j.v. »

Imho hoax...
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD

Vladan

Příspěvek od Vladan »

I phone 1.1.2 z Usa odblokovan funguje mit swisscom a tak T-mobile....nevim jak to ti kluci zmakli ale zmakli to...a neprozradej to stalo mne to sto franu jak jsem rikal bezi na tom software 1.1.2 a tkay spousta novych doplnku ....tak ze jde to ....

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Příspěvek od spachal »

Pak jsou tri varianty:
- bud to nebyl OOB1.1.2, pak 1.1.2 neni problem, ma starsi bootloader a pak slape na jine SIMky bez problemu
- nebo mas simku vlozenou do TurboSIM a nasledne do iPhone, take reseni
- nebo provedli hw upravu telefonu, i to se da ..
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

makovice
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 335
Registrován: sob pro 01, 2007 1:15 pm

Příspěvek od makovice »

Asi blbej dotaz, ale pred TurboSIM je potreba jeste Jailbreak???

Merlin_CZ
Host
Host
Příspěvky: 48
Registrován: úte pro 04, 2007 8:23 am

Příspěvek od Merlin_CZ »

jestli jsem to pochopil správně, tak ano. Turbo sim pouze oblbne telefon, že je v něm AT&T, ale aktivaci telefonu která probíhá přes iTunes to neudělá.

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Příspěvek od spachal »

Ad. TurboSIM: http://www.hackint0sh.org/forum/showpos ... ostcount=2 . Tak uplne primitivni jako po vybaleni zasunout do iPhone a telefonovat to opravdu neni ..
Naposledy upravil(a) spachal dne pát pro 07, 2007 12:47 pm, celkem upraveno 1 x.
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

makovice
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 335
Registrován: sob pro 01, 2007 1:15 pm

Příspěvek od makovice »

Dik moc ... ted jenom otazka jestli sezenu nekoho kdo ho priveze ;) Snad mam pilota letadla, co lita do New-Yorku ;), akorat aby mel US Visu ;)

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

Proto ty iPhony máme rádi, musíme si každou věc, update, prostě cokoli pořádně vybojovat :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Odpovědět