Problem se signalem ve standby modu

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Odpovědět
DanDryer

Problem se signalem ve standby modu

Příspěvek od DanDryer »

Prosim o pomoc.. Vcera jsem si koupil iPhone, jsem z nej nadsenej, ale vyskytl se maly, presto megazavazny, problem. Mam 1.1.1 FW, kdyz telefon horním tlacitkem "uspim", tak se mi nikdo nedovola. Pri probuzeni signal a operatora vidim, ale po 3 vterinach mi vsechny carky signalu zmizi a trva asi 5 vterin, nez zase nabehne. Upozornuji, ze to neni problem se slabym signalem, dela mi to porad a vsude. Nepomohl ani restart. Pisi do teto rubriky, protoze se myslim, ze je to problem software. Jedine, co mam nainstalovane je SummerBoard - muze mit na to vliv? Prosím o pomoc. Děkuji.

mylan
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 116
Registrován: pon lis 05, 2007 11:16 am

Příspěvek od mylan »

Summerboard mi s týmto problémi nerobil, aspoň som ich nepostrehol. ale zase summerboard sa u mňa na iphone dlho neohrial. Ako sa tu už niekde píše, je to veľmi problémová aplikácia na FW1.1.1, preto doporučujem summerboard odinštalovať. Spôsobuje pády aplikácii a podobne, tak odinštalovať a skúšať či pôjde vše ok...

DanDryer

Příspěvek od DanDryer »

Summerboard jsem uz odinstaloval a dela to porad. Jediny, kdy se me nekdo dovola nebo muzu prijimat sms je, kdyz mam Autolock nastaveny na NEVER.. Zajimave je, ze kdyz jsem v tom modu s cernou obrazovkou, tak kdyz si zavolam z jineho telefonu, tak slysim, ze to vyzvani a po chvilce se hovor ukonci. Na iPhone ale nevidim, ze mi nekdo vola..

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Příspěvek od spachal »

Zkus jednu vec, vloz telefon do dokovaci kolibky a zkus jestli je problem porad stejny. Neco podobneho reportovali lide v Anglii, treba to je stejny zadrhel ..

DanDryer

Příspěvek od DanDryer »

Myslis umistit telefon do kolibky, propojit s PowerBookem a rucne "uspat"? Zkusim..

DanDryer

Příspěvek od DanDryer »

No tak zatim to funguje bez problemu - bohuzel musim mit iPhone porad v tom docku... Nejake reseni?

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Příspěvek od spachal »

Bohuzel reseni neznam, ja to jenom tipnul, vychazel jsem ze zpravy na http://www.macnn.com/articles/07/11/26/ ... reception/. Reseni tam pokud vim neni.

DanDryer

Příspěvek od DanDryer »

Nevim, je to divny. Pokud ho mam na Autolock Never, tak mam porad plnej signal. Pokud se zamkne, tak jsem bez signalu.. Mam Vodafone, snad TO nebude ten problem... Ale diky!

Sanka

Příspěvek od Sanka »

DanDryer píše:Nevim, je to divny. Pokud ho mam na Autolock Never, tak mam porad plnej signal. Pokud se zamkne, tak jsem bez signalu.. Mam Vodafone, snad TO nebude ten problem... Ale diky!


Vodafone mám taky a funguje mi uplne bez problémů...nechci te strasit, je mozny ze si dostal nejakej poruchovej kousek...

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Singnál

Příspěvek od Julek »

No obávám se že to bude nějaká nemocná série, stejně jako na začátku produkce kusy se špatným displejem. Kontroluj internet, já nenašel o tvém problému žádnou novinku.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

DanDryer

Příspěvek od DanDryer »

Dik za podporu :) Jen pro zajimavost jeste me dalsi poznatky - pokud telefon zamknu rucne (horni tlacitko) nebo se zamkne sam, tak do 20s se jeste da dovolat. Pokud si zavolam potom, tak uz to ani nepipne. Zavolamli si po prvnim nezdarenym zavolani do dalsich 20s, tak telefon opet funguje jak ma. Jakoby se po 20s uvedl do jeste hlubsiho spankovaho rezimu, nez z Autolockem standardne je. Prijde, ze ma dve urovne "spanku". Mozna by pomohlo preinstalovat, ale trochu se toho bojim, kdyz uz mam odbloklou 1.1.1. nevim, co to totiz obnasi (prestoze jsem zarytej MACista)

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Příspěvek od spachal »

Osobne bych to risknul, provedl 'virginizaci' telefonu a znova unlocknul + upgrade na 1.1.2. S timhle 'problemem' je iPhone jako telefon mirne receno na prd ;) ..

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Příspěvek od spachal »

A hele, ted jsem narazil na thread, ktery by asi mohl pomoci. Ale vzhledem k poctu prispevku se tim prokousavat nebudu, je to na Tobe :) ..
* http://www.hackint0sh.org/forum/showthread.php?t=7699

DanDryer

Příspěvek od DanDryer »

Vynikajici thread!! Tak jsem to cele procetl a fakt jim nazavidim, muj problem totiz uz bravurne vyresil pan Novak z Amiga a PC shopu, kde jsem iPhonka koupil. Jakmile jsem se zminil o problemu, tak mi vymenil kus za kus a vse funguje, jak ma. Jinak ten problem ma docela hodne lidi, ale ta reseni jsou dost krkolomna. Napr. pustit iPod na pozadi, ztlumit na minimum a pak to funguje i ve Sleep Mode. Jenze to ma velky vliv na baterku. Dale pak hardwarove upravy atd. Dekuji vsem za podporu a snahu mi pomoci :)

Tukan

iPhone signal ve standby

Příspěvek od Tukan »

Zdravím všehny, tak už jsem se setkal se dvouma iPhonama který mají stejnou závadu se signálem ve stanby modu, u jednoho pomohl kompletní přeflash na 1.0.1 a zpět na 1.1.1 a jsem zvědav jestli to bude případ i u toho druhého, asi nějaká divná serie. Novák Amiga a PC shop.








4.4.08 Úklid v sekci, přesun do archivu. Julek

Odpovědět