Customize a SMB

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Odpovědět
Sanka

Customize a SMB

Příspěvek od Sanka »

Zdravim, mám nainstalovaný v iphonu customize a summerboard a obcas se stane kdyz chci v customize neco zmenit, ze telefon se sekne a nejde s tim nic delat a nebo se z niceho nic sam sekne, kdyz chci volat, mate nekdo podobny problem? nebo zkusenosti s tim to odstranit? mam verzi fw 1.0.2

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

1.1.1

Příspěvek od Julek »

Ve fw 1.1.1. zlobil summerboard, když jsem měl 1.0.2. měl jsem také obě aplikace nainstalovány a šlapalo mi vše, zbavte se summerboardu a uvidíte.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Sanka

Re: 1.1.1

Příspěvek od Sanka »

Julek píše:Ve fw 1.1.1. zlobil summerboard, když jsem měl 1.0.2. měl jsem také obě aplikace nainstalovány a šlapalo mi vše, zbavte se summerboardu a uvidíte.


zbavil jsem se customize, tak uvidim co to udela...nebo co je lepsi mit za aplikaci?

mylan
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 116
Registrován: pon lis 05, 2007 11:16 am

Příspěvek od mylan »

Zbavenie sa customize nepomôže, treba odinštalovať summerboard. Skúšal som obe aplikácie a blbol mi len summerboard. Je to výborná aplikácia, avšak ako píše Julek na FW 1.1.1 blbne...

Sanka

Příspěvek od Sanka »

mylan píše:Zbavenie sa customize nepomôže, treba odinštalovať summerboard. Skúšal som obe aplikácie a blbol mi len summerboard. Je to výborná aplikácia, avšak ako píše Julek na FW 1.1.1 blbne...


dobre, zkusim to, díky

Sanka

Příspěvek od Sanka »

Sanka píše:
mylan píše:Zbavenie sa customize nepomôže, treba odinštalovať summerboard. Skúšal som obe aplikácie a blbol mi len summerboard. Je to výborná aplikácia, avšak ako píše Julek na FW 1.1.1 blbne...


dobre, zkusim to, díky


jeste mam jeden problemek - kdyz dam hodiny a chci pridat nejake mesto ve svetovem case, tak mi to skoci do hlavni nabidky, to samy kdyz dam settings - general - date&time...nevim co s tim...ne ze by me to nejak jako vylozene vyvadelo z miry, ale proc mi to nefunguje?






4.4.08 Úklid v sekci, přesun do archivu. Julek

Odpovědět