iphone par otazecek

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Zamčeno
sasaj
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 211
Registrován: pát lis 09, 2007 7:54 pm

iphone par otazecek

Příspěvek od sasaj »

zdar strejda mi na konci mesice prijede z USA do praglu chci se snim domluvit na koupi iphona aby ho koupil a poslal mi ho(NE ted mi ho koupit a privezd nemuze pac nemam jeste penize abych mu je pak vratil) postou chci se zeptat nevite jestli bude tak jeste 14 dni v USA verze 1.1.1?? abych ji mohl odblokovat?? a jestli yo tak mam jeden dotaz kdyz to koupi za tech 399 dolacu a posle mi to jako on ne aplle tak budu platit kolik?? tim myslim a pocitam tak 600kc postovne... ale jestli budu pak platit treba nejake DPH clo atd vite?? a kolik by to tak bylo jo a jeste jeden blbej dotaz vim ze se to tu resi ta odblokace 1.1.2 tak mam dotaz nejaky ten BOOTSIm 4verze... ten je jen u 1.1.2?? a da se teda uz odblokovat??pac tam kazdej hazi nejaky navody jeden rika ze jde jeden ze nejde.... a kdybych mel tedy 1.1.2 stim extraBOOTSIM VERZER PLASMA EXTREM dal uz nevim tak muzu to hodit aspon O2 sim??? a nebo nejlepe kdybych mel treba 1,1,2 muzu to downubgradnout na 1.1.1 ?? diky

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Příspěvek od j.v. »

1.1.1 ještě za 14 dní - leda ve snu

DPH/clo - myslím že na fóru už se pravděpodobnost platby a způsoby posílání řešily, hledejte (je zde na to dokonce funkce)

bootloader v4 (krabicová fw 1.1.2) odblokovat prozatím nejde, budete mít jen iTouch.

downgradovat můžete, ale bootloader tím nezměníte (downgrade se týká pouze MacOSu, a reflash gsm modemu také nepomůže)
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD

sasaj
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 211
Registrován: pát lis 09, 2007 7:54 pm

Příspěvek od sasaj »

DPH/clo jo to sem hledal naslo mi to jen kdyz mi to posila aplle a ne znamej jako balik bez dobirky pac mu penize pak poslu na ucet

aha takze 1.1.2 parad takze mam po iphonu? a jde aspon o2 sim na to booneco a myslite ze to do vanoc nejaky frajer hackne ?

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Příspěvek od spachal »

Mno, postupne .. fw 1.1.1 za dva tydny bych zase tak problemove nevidel, pokud vim, zatim neni ani naznak toho, ze by se v US mela zacit prodavat verze 1.1.2, ted jsem se dival na hackint0sh a ani zminka. Alespon doufam ze dva kousky prave pred chvili objednane budou mit jeste bootloader 'pod ctyri' :)) .. V kazdem pripadku se se strejdou radeji domluv, at Ti iphone koupi uz ted, a budes v pohode.
Postovne pocitej dle spedicni sluzby, od takovych 25USD az .. no, moc :). Rozebiralo se to uz tady, vcetne par navodu jak se vyhnout proceleni a zdaneni. Bohuzel k cene jeste pripocitej lokalni dan (lisici se US stat od statu), ja to mel (v NJ) za ~22USD/kus.
No a co se tyce odblokovani, pokud jsem to pochopil spravne, dnes neni problem odblokovat i firmware 1.1.2, pri nejhorsim tim, ze se to downgraduje na nizsi. Co je ale problem je cast radia, konkretne bootloader ve verzi 4 a vyssi. Sice tipuji ze to je jen otazka casu nez se i tohle odemkne, ale ted to proste nejde.

//edit: takze preci jen jsem neco nasel, je mozne ze uz se opravdu zacinaji i v US prodavat iphones s bootloaderem 4.x. Pred chvili jsem nasel dva prispevky, ktere to potvrzuji. Takze ted jsem opravdu napnutej, jaky fw/baseband v 'mych' dvou bude ;)

sasaj
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 211
Registrován: pát lis 09, 2007 7:54 pm

Příspěvek od sasaj »

a kdyz mi ho strejda doveze z USA az domu?? bude se neco platit za vic

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Příspěvek od spachal »

To zalezi na tom, jak moc ma Tvuj strejda vyvinute podnikatelske smysleni :P ..
Ale ted vazne, pokud Ti iphone koupi z Apple Store, bude ho to stat 399USD plus VAT (dan, nase DPH), ~22USD. A pokud ho na celni kontrole nevyhmatnou (malo pravdepodobne), budou to jedine naklady ktere bude mit.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

Tak tak k uschování iPhona může strýc využít tělesné otvory, asi to bude trošku bolet ale ušetříte :lol:
Nemám to prosím ze své zkušenosti 8)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

maybe

Příspěvek od maybe »

No mam zkusenost z posilani veci ze zahranici a co se deje na celnici je spis sazka do loterie. Nekdy baliky projdou uplne bez povsimnuti a jindy zase ne. Vse asi zalezi na tom jakou ma celnik naladu a kolik ma prace a jak je balik oznacen - jakym budi dojmem. Sou to taky jen lidi co se snazej praci ojebat kde muzou 8)

sasaj
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 211
Registrován: pát lis 09, 2007 7:54 pm

Příspěvek od sasaj »

no tak mi ho priveze strejda s tetou parada.... takze jaka je sance ze to projde ? jinak myslim ze okolo vanoc budou mit celnici tolik prace ze by bylo fakt zajimave cekat jak balik projde

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

CLO

Příspěvek od Julek »

Odpovídat na otázku zda si myslíme zda to projde nebo zda si celník všimne je hloupost. Takže ti jen popřeji hodně štěstí s iPhonem 8)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

alexxx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 287
Registrován: sob říj 13, 2007 6:04 pm

Příspěvek od alexxx »

Tak na všechny vaše otázky existuje na fóru už odpověd v jiné diskuzi. Například Clo a DPH se řeší zde: viewtopic.php?t=84








4.4.08 Úklid v sekci, přesun do archivu. Julek

Zamčeno