Odblokování 1.1.2

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Moren
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 425
Registrován: pát říj 12, 2007 12:08 pm

Příspěvek od Moren »

GEZ: Prinejhorsim udelej RESTORE a znovu odblokni.

Martas06

Příspěvek od Martas06 »

sasaj píše:je nedela a 1.1.3 jeste neni :(

Myslim ze to zatim nebude zadna skoda...FW 1.1.2 seč jeste nepodarilo nikomu SW prolomit a u te nove to bude jeste tezsi...apple haze uzivatelum nelegalne dovezenych iPhonu "klacky pod nohy" :roll:

gez

Příspěvek od gez »

Moren: to je to co se mi chce delat uplne v nejzazsim pripade:) Zvlastni je, ze na brachovym compu to naskoci normalne. Jen u me se to sekne:(

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

Může to být zdrojem v PC, nebo USB vyzkoušej všechny USB ve tvém PC

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

gez

Příspěvek od gez »

Julek: jj, to uz jsem taky vsechno vyzkousel. vcera vecer jsem to na tom stejnym compu odblokovaval...v noci jsem instaloval na iphone nejaky aplikace a dopoledne po pripojeni pc proste pada:(

gez

Příspěvek od gez »

tak stejne muselo dojit na restore

Moren
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 425
Registrován: pát říj 12, 2007 12:08 pm

Příspěvek od Moren »

jj, to bylo nejrozumnejsi reseni.

Herikon

Příspěvek od Herikon »

spachal píše:Tak, sice to neni odblokovani, ale alespon nejak pouzivat OOB 1.1.2 se da, zde je preklad navodu do cestiny:

* http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?p=2902#2902


Znas nekoho komu verze 1.1.2 opravdu fici s Turbosimem? Nam se to podarilo rozchodit pouze pro telofonovani. Nefunguji SMS a Edge.

sergi
Host
Host
Příspěvky: 109
Registrován: stř lis 07, 2007 3:21 pm

Příspěvek od sergi »

No to me pose... Jakoze softwarove to nejde a pokud i pomoci TurboSim se s tim takhle budu muset jeb.t tak ho asi vyhodim z okna..na tohle nemam nervy..

baldy
Host
Host
Příspěvky: 32
Registrován: ned pro 02, 2007 7:44 pm

Příspěvek od baldy »

zatiaľ som nenašiel na tomto fóre žiadnu priamu odpoveď nejakého používateľa iPhonu s verziou bootloadera 4.6 ktorému by s turbosim iPhone plnohodnotne fungovať ako staršie verzie ktoré sú odblokované. Ak niekto funguje s turbosim, tak dajte prosím info.

Ďakujem

PS: zatiaľ sa mi nepodarilo iPhone zohnať, ale aj keď sa podarí tak len 1.1.2, takže by ma táto informácia zaujímala

ďakujem

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

Dělám update na 1.1.2 z 1.1.1 je to peklo.... :evil:

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

sti/b9

Příspěvek od sti/b9 »

Tak jsem koupil ve Státech pro mé dvě děvčátka vědomě dva kousky 1.1.2 v domění,že to do vánoc stihnu odblokovat!Nu ale asi to nestihnu,jak to tak vypadá.......Koupil bych turbosimky,však nemůžu najít nikde větší garance,že to jede..Asi s toho udělám ipody.Děti budou plakat...Nebo je tady někdo kdo by mi pomohl s těmi kartičkami?Ono to asi není o tom jen je tam strčit a na simce kousek vyříznout,nebo se pletu?Ďekuji moc za každou alespoň trochu pozbuzující odpověď.Čas do pláče 14 dní!!!!!!!!! :(

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

Takže hotovo...1.1.2 je funkční.

Všechno proběhlo tak nějak v pořádku až sem :

6. Download iPhuc (Download it here: http://www.webparinc.com/iphone/files/iphuc_windows.zip)
7. Launch the iphuc.exe and type each of these commands on their own line and hit enter for each:

cmd setenv auto-boot true

cmd saveenv

cmd fsboot

exit

Tady jsem skončil protože iphuc se mnou prostě nekomunikoval. Tak jsem se na něj vykašlal a více méně ze zoufalství jsem se pokusil o jailbreakme.com, jenže nešlo mi ani za boha připojit iPhone k mé Wi-fi, DHPC mi přidělovalo nesmyslné IP atd, pokusil jsem se to nastavit ručně, ale zase nic...takže opět restore 1.1.1 a znovu jailbreakme, znovu Wi-Fi, zase to psalo blbosti, vymazal jsem síť a restartoval asi po 1000 iPhone... natvrdo nastavil IP a hle najednou se tel. připojil, bylo to na hlavu :shock: . Dále jsem postupoval podle návodu na iphone.cz.

Nedělal jsem downgrade na 1.0.2 ani nic podobného a to jsem měl po updatu modem firmware 04.02.13_G ...

Děkuji za pomoc uživatelům Chrono Leggionaire a j.v., sice jsem musel použít záhadné metody, ale nakonec se povedlo vše...


To jsou mé zkušenosti...


bwt - funkce hledat je super :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

4 sti/b9, ahoj o Turbo Sim diskutujeme zde :

http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?t=356

pokud máš iPhony nové s FW 1.1.2 tak jsi tak nějak zatím v háji :? . S Turbo Sim ti poradí uživatel j.v. když mu necháš PM, myslím že neodmítne, nikdo z nás nechce vidět smutná uplakaná dětská očička :wink:

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

lofounek
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 476
Registrován: sob pro 08, 2007 6:41 pm

Příspěvek od lofounek »

Tak nejak uz prestavam doufat, ze se nekomu podari zprovoznit plnohodnotne 1.1.2....jak to vidi ostatni???

sergi
Host
Host
Příspěvky: 109
Registrován: stř lis 07, 2007 3:21 pm

Příspěvek od sergi »

No jako není jednoduchý prolomit něco, co vytvořil obrovskej tým lidí, složenej z dobře placených profíků..navíc malou skupinkou dobrovolníků...
Myslím, že se hoši z DevTeamu dost snaží..tak uvidíme.. Nechám se překvapit.. přecejenom stejně každej nějakej ten telefon máme a až doteď jsme to bez iFouna vydrželi..tak snad to ještě chvíli vydržíme..
I když bych lhal, kdybych nepřiznal, že z toho začínám mít špatnej pocit :(

sumtom

Příspěvek od sumtom »

kdyz koupim iphone ve verzi 1.1.2 je mozny to downgradnout na 1.1.1 a pak to odblokovat aby bylo vsechno normalne funkcni?

Clark
Host
Host
Příspěvky: 49
Registrován: stř lis 14, 2007 8:44 pm

Příspěvek od Clark »

sumtom píše:kdyz koupim iphone ve verzi 1.1.2 je mozny to downgradnout na 1.1.1 a pak to odblokovat aby bylo vsechno normalne funkcni?


S turbosim ano, jinak jen jako iPod.
Život se musí žít, né prožít!

sumtom

Příspěvek od sumtom »

Clark píše:
sumtom píše:kdyz koupim iphone ve verzi 1.1.2 je mozny to downgradnout na 1.1.1 a pak to odblokovat aby bylo vsechno normalne funkcni?


S turbosim ano, jinak jen jako iPod.


takze i kdyz ho downgradnu na 1.1.1 tak se bude chovat jako 1.1.2 a nebude to pres jailbreakme?

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

Ať to zkrátíme :), prostě to nejde, zatím...

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Clark
Host
Host
Příspěvky: 49
Registrován: stř lis 14, 2007 8:44 pm

Příspěvek od Clark »

sumtom píše:
Clark píše:
sumtom píše:kdyz koupim iphone ve verzi 1.1.2 je mozny to downgradnout na 1.1.1 a pak to odblokovat aby bylo vsechno normalne funkcni?


S turbosim ano, jinak jen jako iPod.


takze i kdyz ho downgradnu na 1.1.1 tak se bude chovat jako 1.1.2 a nebude to pres jailbreakme?


Ano to pujde, ale aby ti sla SIM tak musis mit program ANYSIM kterej nemaka s novym iPhonem (a ikdyz najdes verzi anysim 112 a 112u tak je to jen na upgradnuty iphony ne na ty novy)
Proste to jeste nejde :-D
Život se musí žít, né prožít!

sumtom

Příspěvek od sumtom »

diky za trpelivost :))

alanisko

Příspěvek od alanisko »

Tohle to je reseni od myho prodejce...



Brand New 1.1.2 iPhone
Unfortunately, you are currently in a sticky situation. Because your iPhone has come with Firmware 1.1.2 already installed, you have an iPhone with the new 4.6 Bootloader. For many people, this goes way over their heads but we'll try and simplify it here for you.

The old Bootloader (3.9) had a bug which allowed us to run unlocking software without the need for the code being digitally signed, the new Bootloader has closed this loophole and as of yet, we have no new way "in". The problem we face now however is a bit trickier than it seems, the old bootloader was included in the Firmware 1.0.2 Update file and was decrypted so that we could test the unlocking software on it and thus find the loophole that allowed us to run the unsigned code. The new bootloader is NOT included in any of the update files and is hard-coded into the iPhone. Therefore, to get a copy of the new Bootloader to find a new loophole, we first need to hardware dump the new bootloader from a new 1.1.2 iPhone.

The good news is, we are progressing fast on this front and should have something concrete very soon. However, for the moment, the only thing you can do with your New iPhone is get it ready for the new unlocking solution. To do that, you can JailBreak and Activate your new iPhone on 1.1.2 Firmware and have it ready to just run the unlocking software once it becomes available. By following the following steps, you will be able to use the iPhone as an iPOD and an Internet and E-Mail Device.

Also, for those of you who live in the UK, you will be able to put ANY O2 Sim Card into the phone and use it without a contract.

wipi

1.1.2.

Příspěvek od wipi »

Ahoj všichni!

Tak se mi včera podařilo koupit dva nové iPhony a pak jsem až zjistil co je to za dáreček mít tu nejnovější verzi. Slyšel jsem, že v Německu to plně odblokovávají za 180 ?. Slyšel o tom někdo také? Taky jsem to koupil jako dárek k Vánocům, ale nevypadá to zatím moc slibně. Snad se brzy dozvíme jak poslední verzi iPhonu odblokovat.

Mějte se. wipi

sasaj
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 211
Registrován: pát lis 09, 2007 7:54 pm

Příspěvek od sasaj »

wipi: misto 180 euro kup radsi dve turbo simky :)) treba

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Příspěvek od spachal_tmp »

Ach jooo, tak zase dokolecka:

- iPhone koupeny s fw 1.1.2 (tzv. OOB1.1.2) NEJDE jednoduse odblokovat
- jsou tri zpusoby jak si z oob1.1.2 zavolat: turbosim/stealthsim, hw zasah do telefonu, vymena zakladni desky
--- TurboSIM je drahej spas, bratru 2kKc bez dane
--- hw zasah je HODNE pracny, spociva v odpajeni urcitych casti telefonu a externim preprogramovani
--- vymena zakladni desky s bootloaderem, ktery umozni odblokovani, take neni zas az tak levna a jednoducha cesta

A to je vse. Smirte se s tim. Jakmile se neco zmeni, najisto se to zde obratem a velkymi pismeny objevi :) ..

wipi

Příspěvek od wipi »

Ahoj spáchale pochopil jsem z tvého příspěvku správně, že se dá ver. 1.1.2. při použití Turbo simky používat také na telefonování?

Četl jsem totiž v jiných článcích, že 1.1.2. funguje pouze jako iPod, ale volat nejde. Pokud by to šlo a vy znáte a poradili by jste mi postup, jak na to, tak bych si klidně tu Turbo simku koupil a moje sestra bude mít o 90 ? dražší dárek. Co se dá dělat.

Díky za rady

gez

Příspěvek od gez »

Tak po 3 dnech bezproblemoveho fungovani iPhonu (po opetovnem nedelnim downgrade/restore na 1.1.1) zase prisla neprijemna chyba...po pripojeni k pocitaci se pocitac sekne..zase:( Co ted? Nemuze to byt nejakou nainstalovanou aplikaci? USB jsem zkousel vsechnny, 3 dny to slapalo normalne, synchronizace atd. A ted najednou kolaps. Pomohl by treba upgrade na 1.1.2?

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

Zkus připojit iPhone na jiném PC a budeš v tom mít jasno zda je to PC nebo mobilem.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

gez

Příspěvek od gez »

Julek: k jinymu PC jsem to uz zkousel pri tom prvnim kixu a bylo to v pohode, zadnej kolaps...ale divny, ze to tri dny fungovalo v pohode, vcera v noci jsem si instaloval nejaky blbustky a rano uz to mrzlo...

Edit: lidi, nekdo jste mi psal na ICQ a ja jsem to nejak nepochytil a nevim ten kontakt, ozvi se pls znovu, thx
Naposledy upravil(a) gez dne stř pro 12, 2007 10:12 pm, celkem upraveno 2 x.

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Příspěvek od spachal_tmp »


tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Příspěvek od tvosi »

tak na hackint0sh se objevila zprava o "nadeji na odblok"...je tam citovan kus zpravy nejakyho uzivatele;-)

Hello all, i manage to dissamble the itunes and iTunesmobiledevice.dll and a particular functions came up functions like activatebaseband, deactivatebaseband, flashbaseband in the dll file and in itunes.exe found functions like unlockstatus and simstatus i also when to the function that are calling them and put some watch and breakpoints on it but for somehow reason i can run itunes in debbugin mode with "ida" i need to do this in order to se what values they are getting and hardcore them in the main file so if any of you guys can help me with this i will appreciate it a lot.
Grettings from Mexico, you must excuse my bad english.


jinak odkaz primo na hackint0sh:
http://www.hackint0sh.org/forum/showthread.php?t=19229

Myslite, ze to bude mozny timhle zpusebem udelat?
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

Ono by to hlavně chtělo aby se někdo s novým iPhonem obětoval a všechno vyzkoušel...protože jinak se tu budeme bavit pořád dokolečka dokola a bude to k ničemu.. :roll:

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Příspěvek od j.v. »

Jenomže kdo tady bude riskovat iCihlu? Vzhledem k vloženým financím a úsilí asi málokdo...
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Příspěvek od Paly »

Zdravim, nenasiel sa este nikto kto by prisiel s nejakym softikom na unlock pre 1.1.2? Vysiel vobec novy iPhone s verziou 1.1.3?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Příspěvek od rony »

nič a tak skoro s tým nepočítaj.

TurboSIM mimochodom ZDRAŽELI o niekoľko stoviek.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

Stále ty samé otázky :roll: , jakmile se najde softwarový způsob jak 1.1.2 odemknout určitě se to tu objeví.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

gez

Příspěvek od gez »

Lidi, tak ja uz nevim. Vcera jsem udelal treti nebo kolikatej Restore iPhone kvuli te chybe pripojeni k PC a bylo to zase chvili ok. Ale dnes opet stejna chyba. Neni tady vazne nekdo, kdo by mi to pomohl vyresit??? iPhone OOB 1.1.2 downgrade na 1.1.1 a jailbreakme.com

Diky za jakoukoliv radu!!!

erda

Příspěvek od erda »

V threadu už bylo vše řečeno a neustále se zde vše opakuje, dokud nebudou nové informace, tak zamykám toto téma.








Úklid v sekci, přesun do archivu. Julek

Zamčeno