iBricker pro FW 1.1.1 a 1.1.2

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Odpovědět
erda

iBricker pro FW 1.1.1 a 1.1.2

Příspěvek od erda »

Postup pro zfunkčnění iBrickeru pro iPhone verze 1.1.1

1. Sosni:

Kód: Vybrat vše

http://rapidshare.com/files/66875515/Services.plist

2. Zazálohuj /System/Library/Lockdown/Services.plist a pak jej přehraj staženým souborem.
3. Resetni telefon a zkus iBricker, mělo by to jet. :idea:

Nebo lze editovat Services.plist ručně a to tak, že se dá následují text za první <dict> a před <key>com.apple.afc</key>

Kód: Vybrat vše

<key>com.apple.afc2</key>
<dict>
   <key>Label</key>
   <string>com.apple.afc2</string>
   <key>ProgramArguments</key>
   <array>
      <string>/usr/libexec/afcd</string>
      <string>--lockdown</string>
      <string>-d</string>
      <string>/</string>
   </array>
</dict>


Pak zkuste něco nainstalovat. Pokud se pak telefon sám neresetne, přidejte si do installeru tento odkaz "http://conceitedsoftware.com/iphone/beta" a nainstalujte PXL nacházející se v System adresáři. Nyní už by mělo být vše ok.
Naposledy upravil(a) erda dne stř lis 14, 2007 2:59 pm, celkem upraveno 1 x.

jirik

iBricker pro FW 1.1.1

Příspěvek od jirik »

v cem se da editovat soubor s priponou .plist ? nejde mi to pres ten rapid sosnou

erda

Příspěvek od erda »

Sosnout to de normálně. Možná přes notepad.

Tomáš

Příspěvek od Tomáš »

Mám asi stupidní dotaz ale jsem celkem odborníkem na symbian ale tohle je jiný svět. Na co je iBrickr? Kam se instaluje atd? Díky

erda

Příspěvek od erda »

Symbian nám sem netahej :lol: 8) . iBricerk se instaluje do počítače a slouží k rychlému posílání melodií a aplikací do telefonu. Přímý odkaz je zde: http://ibrickr.com/downloads/ibrickr_v0.91.zip

nh4k45i
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 175
Registrován: čtv říj 11, 2007 8:53 pm

Diky

Příspěvek od nh4k45i »

Tak jsem to udelal presne jak pises a funguje.....diky moc ;-)

erda

Příspěvek od erda »

NZ, hlavně že ti to jde.

szoustal
Host
Host
Příspěvky: 135
Registrován: úte říj 16, 2007 5:43 am

Příspěvek od szoustal »

A dá se do verze 1.1.1 přes iBrick přidat melodie na vyzvánění v mp3 jako ve verzi 1.0.2? Slyšel jsem, že to nejde.

treidcz

Příspěvek od treidcz »

Pro editaci souboru plist doporucuju treba PSPad http://www.pspad.com
Je to super prehledny :)

Sedy

...

Příspěvek od Sedy »

Já jsem asi tupec ale nechápu postup to s tím zálohováním a pak přeisovaním může mi to někdo prosím objasnit??
Předem děkuji

Tomáš

Příspěvek od Tomáš »

Mám takovej problém omylem jsem v iPhone vytvořil složku a ted jí potřebuju smazat protože mi tam dělá bordel a padá mi díky tomu aplikace na MMS, nevíte někdo jak se to dá smazat? Přes iBricker to asi nejde co?

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

přes iBricker složka smazat opravdu nejde, jen jednotlivé soubory..použij tohle, odzkoušeno a ok

http://drsny.net/?id=559
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

Tomáš

Příspěvek od Tomáš »

Super díky moc :o)) pekně jsem to vymáznul.

Martas06

Příspěvek od Martas06 »

Potvrzuji pri popsanem postupu,ze instalace aplikaci pres iBricker funguje i na FW 1.1.2 :P :wink:

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

Protože ti věřím tak jsem upravil název diskuze.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

erda

Příspěvek od erda »

Tak co je zas známo mně, je to, že FW 1.1.2 podporuje iBricker defaultně a tahle maškaráda není třeba....

Stanlly

rada o pomoc s pripojenim ibrickeru s iphonem

Příspěvek od Stanlly »

mam 1.1.1 verzi a stahl sem ibrick 0.91 spojil iphone s pc kabelem stahl ibricker a rozbalil do adresare na c:\ ibricker a posleze open ibricker.exe ale ten se jen otevre ale vubec se nespoji s iphonem nevim proc zkousel sem uz dva ruzne pocitace a na obouch stejne? pokud mate nejake zkusenosti pls diky za radu

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

no a zkoušel jsi postup uvedený na předchozí stránce v prvním příspěvku?
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

Stanlly

Příspěvek od Stanlly »

Chrono Leggionaire píše:no a zkoušel jsi postup uvedený na předchozí stránce v prvním příspěvku?
jop zkousel ja mam trochu problem s pc neni moje ale cinanky tak si umis predstavit jak lehky je s nim delat :cry: sry pisu z ip mozna jinej program nez ibrickr bych mohl pouzit na natahnuti filmu a muziky do ip :wink:

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

hudbu a video lze dostat do iPhone jen přes iTunes,jiná alternativa není...a čínskou robku pozdravuj :)
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

stora-k

Příspěvek od stora-k »

Hudba asi naozaj nejde inak dostat do fonu a prehrat ako cez iTunes, ale video prehram napr. cez MNPlight. Tak mam ulozene napr.videa, ktore nechcem aby niekto objavil priamo v iPode... :lol:

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

děkuji za za informaci 8) ta "skrytá" videa se můžou hodit
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

stora-k

Příspěvek od stora-k »

Nemas za co. To vies, mam doma ziarlivu manzelku a male zvedave deticky... :roll: :P

FuntomCZ

Příspěvek od FuntomCZ »

ku**a bud sem de**l nebo to nejde :D spis to prvni,vim :) ale ten soubor sem nahradil,PXL mam taky,instaluju cokoli pres ibricker, telefon se resne, ovsem nikde zadna nova aplikace - ma byt na plose ne ? nic tam nemam :?

erda

Příspěvek od erda »

Resetnou telefon se má myslím dvakrát během instalace, stačí pozorně sledovat instrukce

FuntomCZ

Příspěvek od FuntomCZ »

:evil: porad mi tam pres ibrick nejde nic dat, navod co je tu sem pouzil, ale furt nic. telefon se resne jednou,pak nic...nic se nestane ani za 5 min ^^ zkousel sem i vypnout iTunesHelper nebo co apod. ale nic... :x sem odkazanej jen na installer pres wifi :lol:






4.4.08 Úklid v sekci, přesun do archivu. Julek

Odpovědět