UDID registrace & appleID

Diskuze o možnostech jailbreaku, novinky, dění, problémy.
Odpovědět
cczero
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 790
Registrován: pát říj 21, 2011 12:01 am

UDID registrace & appleID

Příspěvek od cczero »

Nevěděl by někdo, zda pokud jsem provedl UDID registraci, je to nějak propojené s appleID? Protože apple ID to nikde po mě nechtělo.

Jde mi o to, že když dělám JB, používá se ipa, která je certifikována na 7 dní, snad to chápu dobře, že pokud se registruje UDID, tak je pak certifikát platný rok, ovšem není mi vůbec jasné, jakou v tom hraje roli appleID, protože při JB, samozřejmě nedávám své oficiální, ale jiné, pro tento účel vytvořené a pak v telefonu mám své oficiální.

Hledal jsem zde, ale nějaké relevantní vlákno o tomto jsem nenašel.

mefistos
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: sob kvě 16, 2015 12:03 am

Re: UDID registrace & appleID

Příspěvek od mefistos »

chapes to spatne... UDID registraci provadi clovek, ktery ma Developersky (vyvojarsky) ucet, a ten ma moznost svojim uctem podepsat ruzne [zakázáno] soubory a ty pak muzes pouzivat na telefonu rok bez podepisovani... ale to by ti to musel podepsat ten u koho sisi to UDID registroval... bejt tebou tak to neresim... Saurik (pak ktery vytvoril Cydii a Cydia Impactor) pracuje spolecne s par lidma na tom abys to nemusel podepisovat kazdejch 7 dni... a udajne to je velmi blizko :))) vydrz prtka vydrz :)

Aparat
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 256
Registrován: stř srp 19, 2009 2:32 pm

Re: UDID registrace & appleID

Příspěvek od Aparat »

Nenašel by se zde někdo s dev účtem, kdo by mi pod sebe zaregistroval moje UDID ?


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?

Odpovědět