skúsenosti s p0sixpwn

Diskuze o možnostech jailbreaku, novinky, dění, problémy.
Odpovědět
bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

skúsenosti s p0sixpwn

Příspěvek od bedo. »

Kto ste niekedy používali tento jailbreak, mali ste s ním nejaké problémy, povedzme nefunkčné aplikácie, padanie, nevyžiadané konekty do Číny a pod.? Ja som ho pokusne nahodil na iPhone 4/iOS 6.1.3 a zatiaľ sa mi celkom pozdáva - hádam ako prvý jailbreak od čias comexovho jailbreak.me a spiritu - je tiež v userlande, telefón beží stabilne, na githube sú dokonca dostupné zdrojáky...

Len sa chcem uistiť, že je všetko ako má byť, rád by som ho na tom telefóne nechal už natrvalo, Activator a SBSettings sú strašne návykové... :)

pablo666
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 668
Registrován: pon pro 28, 2009 1:32 pm

Re: skúsenosti s p0sixpwn

Příspěvek od pablo666 »

Tento JB s p0sixpwn je úplne funkčný,teda čo sa týka podporovaných aplikácii A tweakov.Nemáš sa čoho obávat ;-)
iPhone 11 pro 256gb space grey
iMac 21,5 (Late 2012) osx Mojave
iPhone 7 Black 256gb. O2 sk
iPhone SE Gold 128gb O2
Macbook late 2007,13'3 White,3gb ram ,HDD 250gb,OS X LION
iPhone 4S White 32gb iOS 7.1.2 JB-Pangu 1.0.0
iPhone 3GS 16gb iOS 5.1.1 JB Jailbreakme.com

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: skúsenosti s p0sixpwn

Příspěvek od Tony1 »

Co si teda pamatuji tak tento JB nemají na svědomí číňani ale iH8sn0w klučina z USA winocm nějaká slečna. Několikrát jsem ho použil a hlavně u 3GSka přes Cydii.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: skúsenosti s p0sixpwn

Příspěvek od bedo. »

Nemyslel som tým, že je p0sixpwn od Číňanov, len ma vystrašilo toto:
Obrázek

Tá prvá IP-čka je z Číny. Som zabudol, že po inštalácii sa ssh automaticky spustí (naposledy som robil JB niekedy v roku 2009) a nemal som ešte pomenené heslá. Ale podľa všetkého to bola len zhoda okolností, asi nejaký automatický scanner. JB sa stále správa slušne, mám dokonca pocit, že je telefón svižnejší - teda on je určite svižnejší, lebo kvôli modifikovanému /etc/hosts ťahá teraz podstatne menej reklamy... :)

Odpovědět