R sim 9 pro padá ve městě

Diskuze o možnostech jailbreaku, novinky, dění, problémy.
Odpovědět
airus
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: sob úno 21, 2015 12:23 pm

R sim 9 pro padá ve městě

Příspěvek od airus »

Zdravím,
nedávno jsem koupil iPhone 5 s iOs 8.1.2., blokovaný na US Tmobile, dal jsem do něj rsim a všechno šlapalo v pohodě (byla to sobota), pak jsem jel v pondělí do školy a jak jsem dojel tak to vyhodilo "žádná služba". Jak jsem dojel zpátky domů (asi 12km od školy) tak jsem ji vydělal, nainstaloval znovu a signál byl zase plný. Ale to samé se stalo druhý den a dělá to pořád... Nevíte někdo co s tím? Pomohla by novější rsim, popř. jailbreak?

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: R sim 9 pro padá ve městě

Příspěvek od Tony1 »

Pomůže jen aplikace co ti vypne 3G v iPhone a pojedeš jen na 2G do safari zadej www.unlockpro.ru/nano4G klikni na pravý odkaz potvrď hlášky a do iPhone se ti nainstaluje GPP aplikace po otevřeni klikni na 2G patch a následně proveď postup k odblokování iPhone. Signál ti naskočí a budeš mít je EDGE. Pokud budeš v místech kde jsi jist že je silný signál 3G tak můžeš otevřít aplikaci a kliknout na 3g patch se zresetuje a naskočí 3G.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Te342
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pon úno 23, 2015 8:09 am

Re: R sim 9 pro padá ve městě

Příspěvek od Te342 »

Dobrý den, nedávno jsem si pořídila iPhone 5 s iOs 8.1.3. také blokovaný na US T-mobile, který byl už dříve používaný s rsim mým známým. Vložila jsem svoji simku a vše fungovalo asi den. Problém nastal, když jsem kvůli odhlášení jeho účtu iTunes obnovila všechna nastavení. Telefon se mě pustí jen na výběr země a jazyku, dále mi už hlásí, že sim karta je neplatná. Používám rsim 9+. Je možné, že je pouze chyba v rsim a je nutné koupit novější? Nebo se budu muset obrátit na odbornější pomoc?

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: R sim 9 pro padá ve městě

Příspěvek od Tony1 »

Několikrát zmiňováno musíš Rsim se svou sim vložit do jiného iPhone který je aktivovaný a tam nastavit dle postupu T-mobile US po zacinkání rsim se sim vyndat a vložit do zablokovaného tvého iPhone a pokračovat v aktivaci tak jak tě povede iPhone. Po aktivaci je možné že budeš muset postup odblokování ještě jednou zopakovat, ale to už budeš mít iPhone aktivovaný.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

airus
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: sob úno 21, 2015 12:23 pm

Re: R sim 9 pro padá ve městě

Příspěvek od airus »

Ok, díky už to funguje. (y)

airus
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: sob úno 21, 2015 12:23 pm

Re: R sim 9 pro padá ve městě

Příspěvek od airus »

Ještě jedna věc,
když potřebuju zjistit kredit, jaký mám zadat kód? Mám mobilCZ a když zadám *146# tak to normálně připojuje jako hovor a řekne že volané číslo neexistuje. Má na to nějaký vliv to, že je telefon blokovaný a stav kreditu s neoriginální sim zjistit nelze?

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: R sim 9 pro padá ve městě

Příspěvek od Tony1 »

Pro mobil cz je kód *145#
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Odpovědět