iOS 8 iPhone 5 - aktivácia

Diskuze o možnostech jailbreaku, novinky, dění, problémy.
Odpovědět
revolutionSK
Host
Host
Příspěvky: 58
Registrován: pon črc 05, 2010 12:00 pm

iOS 8 iPhone 5 - aktivácia

Příspěvek od revolutionSK »

Zdravím, mám iPhone zo zahraničia doteraz používaný s RSIM, dával som ale novší iOS8 a tiež som obnovil nastavenia no tým pádom mi nejde aktivovať. Je nejaká možnosť ako ho aktivovať aj bez anglickej SIM ?

Pretože, pri vložení RSIM pri tomto štádiu mi nedáva ponuku na vloženie IMSI, preto by som potreboval dostať sa na plochu.

ďakujem

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: iOS 8 iPhone 5 - aktivácia

Příspěvek od Tony1 »

Pokud jsi měl rsim se svou sim před aktualizací vloženou v iphone a měl jsi signál tak teď po aktualizaci znovu vlož rsim se stejnou sim do iPhone a pokračuj v aktivaci Čeština-česká republika-wifi vyplň heslo a iPhone se ti aktivuje. Rsim si vše pamatuje tak že není třeba opakovat postup odblokování. Odzkoušeno z Rsim 9pro a 8+
Sorry oprava Slovenčina-Slovenská republika ..... :D Druhá omluva bratrům ze Slovenska a pablo666 opraveno.
Naposledy upravil(a) Tony1 dne ned led 25, 2015 3:34 pm, celkem upraveno 2 x.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

pablo666
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 668
Registrován: pon pro 28, 2009 1:32 pm

Re: iOS 8 iPhone 5 - aktivácia

Příspěvek od pablo666 »

Tony1 : ot -Slovenčina a nie Slovenština ;-)
iPhone 11 pro 256gb space grey
iMac 21,5 (Late 2012) osx Mojave
iPhone 7 Black 256gb. O2 sk
iPhone SE Gold 128gb O2
Macbook late 2007,13'3 White,3gb ram ,HDD 250gb,OS X LION
iPhone 4S White 32gb iOS 7.1.2 JB-Pangu 1.0.0
iPhone 3GS 16gb iOS 5.1.1 JB Jailbreakme.com

revolutionSK
Host
Host
Příspěvky: 58
Registrován: pon črc 05, 2010 12:00 pm

Re: iOS 8 iPhone 5 - aktivácia

Příspěvek od revolutionSK »

Skúšal som a mám tam na sieti stále iba " searching ". Tak som napísal do O2-UK či mi vedia nejako pomôcť a keď som im nadiktoval IMEI tak mi ten týpek povedal, že iPhone je blokovaný Orange-om čo nedáva zmysel. Ešte predtým keď som chcel zaplatiť za unlock som dal carrier check a tam dalo že to je blokované na O2-UK (Tesco). A tak mi povedali, že mi nevedia pomôcť a ja netuším ako sa môže z O2-UK zrazu zmeniť blokácia na Orange ?

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: iOS 8 iPhone 5 - aktivácia

Příspěvek od Tony1 »

Napiš imei a prověřím, pokud je to teda jiný operátor tak a nejsi si jist ta postupně zkus všechny možnosti pro UK a vše v Rsim nastav v jiném iPhone který je aktivovaný a dostaneš se k menu Rsim. Nastavení-Telefon-Aplikave sim- Select carrier popřípadě other carrier a zadat cod imsi.
United Kingdom 3 2342091, 2342073
United Kingdom O2/Tesco 2341091
United Kingdom Orange/T-Mobile 2343320, 2343091, 2343302
United Kingdom Vodafone 2 2341590
United Kingdom O2/Tesco - 2 2340211
United Kingdom Orange33 2343334
United Kingdom T-Mobile/Orange 2343091, 2343302
United Kingdom Vectone 2340100
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

revolutionSK
Host
Host
Příspěvky: 58
Registrován: pon črc 05, 2010 12:00 pm

Re: iOS 8 iPhone 5 - aktivácia

Příspěvek od revolutionSK »

Tak som dal Rsim do druhého telefónu ale ako sa snažím tak to IMSI mi nejako nejde zmeniť, proste tam to číslo napíšem ale keď dám "odoslať" tak sa nič nedeje ani cez ponuku Select carrier - other carrier, taktiež neviem presné, ktoré možnosti mám voliť ak som skúšal cez Select carrier - O2-UK potom som dal i5 a tam vyskočia ďalšie 4 možnosti ...


Obrázek
Obrázek

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: iOS 8 iPhone 5 - aktivácia

Příspěvek od Tony1 »

- Číst umíš ne a číslice poznáš ne, je tam psané že musíš zadat 7 čísel a máš zadaných 8 čísel (navíc číslo 2), zadej první toto imsi 2341091 pokud nepůjde tak toto 2340211.
- pokud toto děláš v jiném iPhone tak vyber volbu druhou iOS6-iOS8(2G/3G SIM card) a potvrď jak iPhone zacinká vyndej sim s rsim a vlož ji do neaktivovaného iPhone a proveď aktivaci. Pokud aktivace nepůjde tak, znovu sim s rsim do druhého iPhone a jdi do Nastavení-Telefon-Aplikace sim- Select carirer-tam vyber O2 a stejnou druhou volbu. pokud nepůjde tak zase a veybet Orange UK a zse zkus aktivaci. Napiš co zabralo a zda máš iPhone aktivovaný. Pokud nenaskočil signál tak jsi na tyto stránky v safari v iPhone www.unlockpro.ru/nano4g a tam nainstaluj první odkaz, na ploše se ti ukáže aplikace a tu spusti a tapni a 2g první odkaz.
- znovu proveď celý odblok Nastavení-Telefon-Aplikace sim- Select carirer-tam vyber O2 a stejnou druhou volbu toto už v aktivovaném iPhone nevytahuj sim s rsim. Po zacinkání a vypnutí a zapnutí iPhone by měl cca po jedné až dvou minutách naskočit signál.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

revolutionSK
Host
Host
Příspěvky: 58
Registrován: pon črc 05, 2010 12:00 pm

Re: iOS 8 iPhone 5 - aktivácia

Příspěvek od revolutionSK »

SUPEEER ! ide to, skúšal som to stále pre O2-Tesco potom na O2-Uk sa to už chytilo a aktivovalo, signál nabehol hneď po patchi, nebol nutný ani reštart. Zvláštne no, na R-SIM9 s iOS7 som robil toto isté a nešlo to, teraz s RSIM10 a iOS8 to už ide, existuje ešte aj nejaký patch pre 3G ?

Inak ďakujem moc, iPhone mi tu ležal asi 3 mesiace lebo som sa nevedel pohnúť ďalej a zrazu to ide :)

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: iOS 8 iPhone 5 - aktivácia

Příspěvek od Tony1 »

3G ti půjde jen v místech kde je silný 3G signál tam normálně spustíš aplikaci a tupneš na ten druhý odkaz, když ale pujdeš na místo ke 3G už není tak signál zmizí a předem musíš přepnout na 2g. K používáni internetu je třeba ještě nastavit APN jdi na stránky www.m.apnchanger.org a tam vyber manual a zadej nastavení apn pro svého operátora následně ulož a v iPhone budeš mít tento profil nainstalovaný, pak stačí zapnout datový roaming a data by měla fungovat.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

revolutionSK
Host
Host
Příspěvky: 58
Registrován: pon črc 05, 2010 12:00 pm

Re: iOS 8 iPhone 5 - aktivácia

Příspěvek od revolutionSK »

Ano ano nastavenie internetu už poznám z prechádzajúcich R-SIM. Na to 3G neexistuje niečo pohodlnnejšie čo by v prípade výpadku 3G preplo samo na EDGE ?

http://q-unlocks.com/pages/ir0sepatch našiel som niečo takéto ale neviem či to je funkčné ?

lukas.hery
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: pon zář 30, 2013 8:38 pm

Re: iOS 8 iPhone 5 - aktivácia

Příspěvek od lukas.hery »

Přesně, chtělo by to nějakou aplikaci, která sama přepne 2G/3G. Taky jsem to řešil tou aplikací gpp 2g/3g, ale stává se, že když už nenajde signál na 3g a následně přepnu 2g tak už signál vůbec nenajde a je zapotřebí vypnout/zapnout telefon a ještě dokud telefon vyhledává sít tak zapnout patch na 2g... možná by se to dalo řešit zapnutím režimu letadlo -> patch 2g -> vypnout režim letadlo... pak znova vyhledává a 2g už by našel... ale komu by se to chtělo pořád takhle přepínat...

Odpovědět