iOS8 a R-SIM9 PRO

Diskuze o možnostech jailbreaku, novinky, dění, problémy.
Odpovědět
revolutionSK
Host
Host
Příspěvky: 58
Registrován: pon črc 05, 2010 12:00 pm

iOS8 a R-SIM9 PRO

Příspěvek od revolutionSK »

Dobrý deň, mám iPhone 5 z UK(o2 - tesco), používal som doteraz R-SIM9 aby mi fungoval slovenský T-Mobile no nedávno som prešiel do Orange SK a zrazu mi to prestalo ísť, vypíta si aktivačný kód no potom už len stále pri signále piše že "vyhľadáva" , vyskúšal som už asi všetky patche a všetko čo sa dalo ...
Mám iOS 8 - a momentálne mi už aj vyskočila aktivačná obrazovka čiže mi nejde ani používať lebo ho nemám ako aktivovať. Vie mi niekto pomôcť ? bol by so mveľmi vďačný za každú radu.

pcmisa
Host
Host
Příspěvky: 31
Registrován: sob kvě 08, 2010 9:15 pm

Re: iOS8 a R-SIM9 PRO

Příspěvek od pcmisa »

Ahoj znamí má s tím taky problém r sim 9 pro nefungovala takže jsme koupili r sim 9 plus a jede mu na ios 8.1 má iphone 5s blokovaný na francouzkýho operátora SFR problém je v tom že on volat může..posílat sms a přijmat sms ale pokud chce někdo volat jemu tak to nejde nevíte čím by to mohlo být? hlásíto že je nedostupný jako kdyby byl ten mobil vypnutý přitom není! :) díky za odpověď

Eduardik
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: stř zář 17, 2014 12:59 pm

Re: iOS8 a R-SIM9 PRO

Příspěvek od Eduardik »

Nejde jinak, pokud máš IOS vyšší než 7.0.6 musíš použít R-SIM 9 Gold. Vyzkoušeno iPhone 5C iOS 8.1 operátor SFR.

FallenCZ
Host
Host
Příspěvky: 44
Registrován: pát úno 17, 2012 6:48 am

Re: iOS8 a R-SIM9 PRO

Příspěvek od FallenCZ »

Co napsal Eduardik neni pravda.. on potřebuje Rsim 9 Gold protože má 5C, ta má údajně jiný způsob unlocku..

Ja mam Rsim 9 PRO, iPhone 5 Orange UK, ios 8.0.2 + jailbreak a funguje bez problému

revolutionSK
Host
Host
Příspěvky: 58
Registrován: pon črc 05, 2010 12:00 pm

Re: iOS8 a R-SIM9 PRO

Příspěvek od revolutionSK »

Ja som skúsil aj R-SIM 9 + ale ani to mi nepomohlo objednal som dve a obe boli nejaké zlé tak som ich vrátil.... a stále to nejako nejde... zaplatil som už aj 60€ za odblokovanie lebo vypísalo, že je na blackliste ( neviem z akého dôvodu ), ale neprešlo to tak mi peniaze vrátili a ponúkali ešte unlock za 120€ ale to je nezyslená suma

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: iOS8 a R-SIM9 PRO

Příspěvek od Tony1 »

Zajímavé ale škoda 60E :-) zkus tento postup
- ze stránek http://unlockpro.ru/nano4g nainstaluj ir0se,
- vlož do iPhone Rsim 9+ se sim a musí ti naskočit tabulka z rsim to je ale klasický postup a toto určitě znáš.
- postupuj dál dle známého návodu vyber iOS 7 a iPhone 5 pak vyber operátora na který je iPhone zamčen a potvrď, po zacinkání vypni iPhone a zapni iPhone.
- jak naběhne uvidíš hledání a žádná služba
-teď spusti iR0se a klikni na 2G
- najeď do Nastavení-Telefon-Aplikace sim- a klikni na select carier a vše zopakuj jako na začátku, vyber operátora, potvrď a pokud se ukáže požadavek k výběru iOS vyber iOS 7 a iPhone 5 po zacinkání vypni a zapni, no a po cca 40 sekundách máš signál.
Pozor Rsim může být poškozena častou manipulací a zasouváním a vysouváním a to se projevuje aktivační obrazovkou, nezobrazením se menu z Rsim, prostě s rsim je třeba velké opatrnosti.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

revolutionSK
Host
Host
Příspěvky: 58
Registrován: pon črc 05, 2010 12:00 pm

Re: iOS8 a R-SIM9 PRO

Příspěvek od revolutionSK »

Mne to všetko išlo na RSIM 9, vyskočila tá obrazovka zadal som tie kódy ako vždy potom heslo od SIM ale stále len vyhladával ... skúšal som snáď všetky patche a návody .. potom som tam dal iOS 8 že to možno pomôže ale rbilo to to isté, kúpil som RSIM 9+ ale ako som ju tam dal a vybrala dal tak sa zlomila, tak som objednal ďalšiu a stalo sa to isté ( a to niesom žiadna lama, že to tam neviem dať proste sa to doje*** keď sa to tamstrkalo ) tak som tie dve zlomené karty poslal s5 vzhľadom na 14 dnovú lehotu a povedal som im, že ich už nepotrebujem z nádejou že si to nevšimnú a vrátia mi peniaze....
60€ za unlock mi vrátili, kvôli tomu že to neprešlo cez unlock.

Tak am ešte napadlo, že z nejakého K.O. iphonu zobrať základovku ... ale to je zase také no..

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: iOS8 a R-SIM9 PRO

Příspěvek od Tony1 »

Pozor při použití Rsim bys neměl mít na sim pin.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Odpovědět