watchOS 5

michalv
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 308
Registrován: čtv lis 17, 2016 12:42 pm

Re: watchOS 5

Příspěvek od michalv »

Jojo, proste od jednoho cloveka kdyz ti prijde vic emailu atd..
Hmm divny, ted jsem to zkousel a funguje to u whatsappu. Ale u emailu, kdyz jsem dostal od O2 6 emailu tak jsem to mel zvlast.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: watchOS 5

Příspěvek od mirmo80 »

A mojim wočkam pre zmenu zase dr...o a opat v nich nemam ziadne kontakty. Skusim ich odparovat a znovu sparovat. Robil som to len 244 krat :( Asi v tom bude chyba. Nebavi ma toto.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

michalv
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 308
Registrován: čtv lis 17, 2016 12:42 pm

Re: watchOS 5

Příspěvek od michalv »

Zkus udelat reset hodinek a znovu sparovat. Pamatuji si, ze jsem mel taky problem s kontakty. Nemel jsem je tam vsechny a potom se to nejak samo nacetlo.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: watchOS 5

Příspěvek od rony »

michalv píše:Jojo, proste od jednoho cloveka kdyz ti prijde vic emailu atd..
Hmm divny, ted jsem to zkousel a funguje to u whatsappu. Ale u emailu, kdyz jsem dostal od O2 6 emailu tak jsem to mel zvlast.


pozri si adresy odosielatela, budu odlisne.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: watchOS 5

Příspěvek od mirmo80 »

michalv píše:Zkus udelat reset hodinek a znovu sparovat. Pamatuji si, ze jsem mel taky problem s kontakty. Nemel jsem je tam vsechny a potom se to nejak samo nacetlo.
Ja viem že toto bude fungovať, ale mne sa to nechce robiť každý nepárny týždeň :( Nebaví ma robiť čisté inštalácie cez DFU, odhlasovať a prihlasovať a resetovať... Chcem aby všetko fungovalo tak, ako pred tým :cry:
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

michalv
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 308
Registrován: čtv lis 17, 2016 12:42 pm

Re: watchOS 5

Příspěvek od michalv »

To mas pravdu no. Ja jsem delal reset jen hodinek, ale je fakt, ze by to chtelo ten firmware v hodinkach opravdu doladit. No myslim si, ze tak jako za Jobse to uz nikdy nebude fungovat. Porad jsou nejaky updaty a vzdycky tam spis pribudou nejake bugy.
Vcera jsem zkusil s mladym tu vysilacku v hodinkach a od te doby kdyz rozsvitim displej na hodinkach tak se mi na chvilku zobrazi nahore zluta vysilacka.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: watchOS 5

Příspěvek od mirmo80 »

Ano, to je v poriadku. Tzn. ze si na vysielacke dostupny.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

michalv
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 308
Registrován: čtv lis 17, 2016 12:42 pm

Re: watchOS 5

Příspěvek od michalv »

Ahaa, tak alespon to, ze je ok. Jsem myslel, ze je to zase nejaky bug.

Odpovědět