watchOS 5

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

mirmo80 | úte říj 02, 2018 11:52 pm

watchOS 5

Tak ako ste spokojní s novým watchOS? Funguje vám všetko ako má? Mňa celkom štvú tie emaily, ako sú momentálne divné notifikované. Neviem či je to funkcia, alebo bug. Buď zrkadlím nastavenia iPhone, čo je nechcem, alebo notifikácia nemá zvuk.
Ale čo ma dostalo tak niektoré maily sa mi zobrazia ako keby v plnej html verzii - ako keby som pozeral do Outlooku v ntb. Celý text je úplne malý a takmer nečitateľný. Nechápem načo je toto dobré. Už v iPhone od iOS 10 ma to s***e pretože mám kvôli tomu tak zväčšené systémové písmo, že keď mi niekto vidím menu, tak si musí myslieť, že som asi retardovaný. Niektoré featury fakt nechápem.
iPhone 8, iPhone SE, iPhone 5C, iPad mini 4, iPad Air, iPad 2, iPod Touch 5th, AW 3 42/38mm, ATV 4
iPhoneHolik
iPhoneHolik

michalv | stř lis 14, 2018 5:47 pm

Re: watchOS 5

Ahoj, taky mam problem s oznamenim emailu. Od nove verze systemu v hodinkach mi nechodi zvukove oznameni emailu. Vse mam nastavene OK, ale zvuk oznameni nefunguje, jinak u vseho zvuk. oznameni funguji.
Postu mi to take stahuje s obrazkama, ale to mi v celku vyhovuje.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

mirmo80 | stř lis 14, 2018 6:57 pm

No moje AW sa najnovšie rozhodli, že nebudú synchronizovať kontakty z iP. Takže ak mi niekto volal, alebo poslal sms tak len čísla. Resetovať synchronizované dáta pomohlo len raz. Na druhý krát pomohlo už len odpárovať a znovu spárovať. Som zvedavý do kedy to zase bude fungovať.
Nebavia ma tielo faily. Bol som zvyknutý, že všetko šlapalo ako malo.
iPhone 8, iPhone SE, iPhone 5C, iPad mini 4, iPad Air, iPad 2, iPod Touch 5th, AW 3 42/38mm, ATV 4
iPhoneHolik
iPhoneHolik

michalv | čtv lis 15, 2018 2:12 pm

Taky mi pripada ze je ten system nejaky nedotazeny. Hlavne pred aktualizaci mi upozorneni na email normalne chodil
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Apple Watch