[AW] aplikace zdarma

Odpovědět
sickboy4000
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: stř bře 07, 2018 12:45 pm

[AW] aplikace zdarma

Příspěvek od sickboy4000 »

Priznam se, ze mi tady chybi rozcestnik na aplikace, ktere jsou zdarma s nejakou kratkou recenzi. Nejak se v tom vsem neorientuju a napriklad hledam jednoduchy GPS tracker trasy, ktery zaznamena naslapane km, pripadne ujete na kole. Bude umet exportovat .gpx a idealne i v telefonu ukaze detaily trasy, v horsim pripade v telefonu.
Par aplikaci jsem zkousel, ale zadna nevyhovuje. Bud se musim registrovat, nebo se aplikace chova nestadnardne v hodinkach.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: [AW] aplikace zdarma

Příspěvek od ls8 »

Odpor k registraci bude asi problém, prakticky každá aplikace potřebuje nějaký online účet, na který ti záznamy ukládá. Naprosto drtivá vetšina běžců, cyklistů a vůbec sportovců a turistů používá aplikaci Strava. I v bezplatné variantě umí všechno důležité.

Jediná slušná aplikace, kterou si vybavuju, a která s daty pracuje lokálně bez nutnosti registrace (ale umí data automaticky nahrávat na online účty třetích stran, pokud chceš), je iSmoothRun. AppleWatch aplikaci má taky. AppleWatch ale nemám, tak nevím, jak na hodinkách funguje. Navíc není zdarma.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Georf
Host
Host
Příspěvky: 37
Registrován: úte dub 20, 2010 6:38 pm

Re: [AW] aplikace zdarma

Příspěvek od Georf »

Zkus aplikaci Walkmeter

sickboy4000
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: stř bře 07, 2018 12:45 pm

Re: [AW] aplikace zdarma

Příspěvek od sickboy4000 »

Díky moc, Strava funguje dobře, včera jsem vyzkoušel u špacíru. Ten Walkmeter vypadá taky slibně a zřejmě umí přesně to, co jsem potřeboval. Vyzkouším.

tatamuk
Host
Host
Příspěvky: 80
Registrován: stř zář 28, 2011 7:09 am

Re: [AW] aplikace zdarma

Příspěvek od tatamuk »

Nejlepší je Routie (ale za peníze)
MacBook Air - iPhone 2,3,4,5,6,7,8 - iPad Mini - ATV - iPod Shuffle - Apple Watch - AirPods

Koks
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 407
Registrován: ned pro 25, 2016 12:11 pm

Re: [AW] aplikace zdarma

Příspěvek od Koks »

OT: Drive jsem jeste z dob nokie pouzival SportsTracker

Pak to predelali a pak uz to chtelo ucet

sickboy4000
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: stř bře 07, 2018 12:45 pm

Re: [AW] aplikace zdarma

Příspěvek od sickboy4000 »

Takže po delším testování jsem se Stravou (free verzi) velmi spokojen. Webové rozhraní v PC je OK a umí ten export do *.gpx, se kterým pak dále pracuji v jiných webových mapách.
Ještě chci vyzkoušet záznam trasy běhu se záznamem Stravou a Nike+ Run zároveň.

Odpovědět