Notifikace zmeškaných hovorů

Odpovědět
karlos07
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: úte čer 27, 2017 9:00 am

Notifikace zmeškaných hovorů

Příspěvek od karlos07 »

Zdravím.mám den Apple Watch 2 a chci se zeptat,zdali jde na hodinkach nastavit nějakým způsobem upozornění na nepřijatý hovor,např.když Vás někdo jen prozvoní a vy to nezaregistrujete...myslím tím,aby se mi nepřijatý hovor zobrazil v tý červený tečce,jako třeba zprávy,nebo emaily a dále zda jde na hodinkách mazat historii chatu u FB messengeru.na tyto dvě věci nemohu za boha přijít....děkuji za odpovědi.

karlos07
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: úte čer 27, 2017 9:00 am

Re: Notifikace zmeškaných hovorů

Příspěvek od karlos07 »

Tak na zobrazení zmeškaných hovorů jsem už přišel....Musím mít povolené v telefonu oznámení na zamčené obrazovce a potom to funguje i na hodinkách... :lol:

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Notifikace zmeškaných hovorů

Příspěvek od pegas »

Mně se ten zmeškaný hovor avizuje červenou tečkou, když pak přejdu do oznámení na AW, tak tam vidím zmeškaný hovor, na který můžu odpovědět zprávou, nebo zavoláním.

karlos07
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: úte čer 27, 2017 9:00 am

Re: Notifikace zmeškaných hovorů

Příspěvek od karlos07 »

Jj,mě už taky,ale musel jsem zapnout upozornění na zamčené obrazovce a to jsem nevěděl...jinak mazat historii v messengeru asi přes AW nejde,na to jsem bohužel nepřišel.ikdyž ji vymažu v telefonu,na AW pořád zůstane do doby,než přijde nová zpráva.potom se ta stará vymaže,ale o5 i při vymazáni historie v tel.nová zpráva zůstává,do doby,než přijde další a takle pořád dokola...historie messengeru asi úplně z,AW odstranit nejde,jinak si to neumím vysvětlit..

Odpovědět