Počet synchronizovanych zprav

Odpovědět
fana1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 165
Registrován: stř srp 27, 2008 6:42 pm

Počet synchronizovanych zprav

Příspěvek od fana1 »

Ahoj. Predevcirem jsem koupil AW2 a vse je OK, jen mam 3 otázky.

1) nesesynchronizovaly se mi všechny zprávy a jen ty cca mesic staré. Nikde v nastavení nevidim, ze by byla nějaká moznost nastavit čas jako treba u kalendáře. Je to Ok a mate taky synchronizovány jen poslední zprávy, nebo celou historii treba rok zpátky?

2) kdyz dam u nove sms nový kontakt, nebo chci najet u volání na kontakty, aplikace vzdy spadne.

3) nabíjení trvá cca 2 hodiny. Na netu jsem četl v recenzích, ze nabíjení je kolem hodiny. Jak dlouho nabijíte vy?

Moc diky za info

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Počet synchronizovanych zprav

Příspěvek od rony »

2. odpojit, restartnut oba pristroje.

3. dve hodiny je ok. v principe je lepsie ak sa nabijaju dlhsie ako ked sa nabiju PODOZRIVO rychlo. To byva znak toho, ze predosly majitel znicil baterku (napr. tym, ze ich nechaval casto vybite a pouzival ich na hranici). Lepsie je teda nechat ich nabijat VZDY vecer pred spanim. To odporucam.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

fana1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 165
Registrován: stř srp 27, 2008 6:42 pm

Re: Počet synchronizovanych zprav

Příspěvek od fana1 »

A k tomu času, po který se zpětne synchronizuji zprávy? Je to nejak casove omezeno? V iphonu mam zprávy za poslední rok a půl zpátky, ale v hodinkách jen poslední mesic.

A s tim jak píšeš odpojit a restartovat, tak jsem se tady v jiném tématu dočetl, ze to děla téměř všem a je to chyba v systému. Děla to pri zapnuté češtině. Takze asi jen cekat, zda to nejaky update opraví.

Odpovědět