kontakty v Apple Watch 2

Odpovědět
faberex
Host
Host
Příspěvky: 63
Registrován: pon bře 28, 2011 6:50 am

kontakty v Apple Watch 2

Příspěvek od faberex »

Ahoj, mám problém s kontaktama v hodinkách Apple Watach 2.
Na hodninkách se mi bez problémů objeví kontakty, které mám v oblíbených a nebo pak i hostorii, ale pokud dám kontakty, kde by měl být celý seznam, tak mě to vždy naskočí zpět do uvodní obrazovky, kde jsou všechny aplikace.
Mám hodinky cca 14 dní a hned jak jsem je spároval a zjistil jsem tuto chybu, dal jsem je hned zpět reklamovat a oni to poslali do servisu, kde jim vše fungovalo, alespoň to trvdí.
Nyní jsem je přinesl "opravený" z iStylu a závada je pořád.
Můžete mi prosím někdo poradit, jestli nedělám třeba někde nějakou chybu?
Díky moc za pomoc, Jirka

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: kontakty v Apple Watch 2

Příspěvek od pegas »

Jelikož AW zrcadlí kontakty z iP a v servise to bylo OK, hledal bych chybu v kontaktech v iP. Zkusil bych je smazat (samozřejmě až po záloze), odpojit od cloudu apod., nevím, jak je tam máte. A pak začít znovu.

faberex
Host
Host
Příspěvky: 63
Registrován: pon bře 28, 2011 6:50 am

Re: kontakty v Apple Watch 2

Příspěvek od faberex »

Kontakty mám přes iCloud, když se přihlásím třeba na PC na www.icloud.com a tam zadám svoje ID a heslo, tak tam v kontaktech mám všechny kontakty co mám v telefonu, to jsem se zž díval včera.

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: kontakty v Apple Watch 2

Příspěvek od pegas »

Zkus tedy synch kontaktů v telefonu vypnout a znovu zapnout, případně se kompletně odhlaš z iCloudu a znovu se přihlaš.

DD_
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1321
Registrován: čtv srp 12, 2010 12:48 pm

Re: kontakty v Apple Watch 2

Příspěvek od DD_ »

No to, ze to naskoci na seznam aplikaci znamena, ze ta aplikace na AW spadne (tj. ukonci se nestandartne). Videl bych to na problem s nejakym jednim konkretnim kontaktem se kterym se applikace na AW neni schopne nejak poprat. V servisu to nezkouseli s tvym seznamem kontaktu, ale proste nejspis s nejakym svym / testovacim, kde se tento problem neprojevi.

Zkusil bych udelat nejakou zalohu kontaktu a pak zkusil kontakty smazat a vytvorit tam treba nejakej jeden 2 kontakty jestli to bude fungovat. Pokud ano tak pak nejakou vylucovaci metodou najit kontakt, ktery zpusobuje problem (nejake puleni intervalu).
---
iPhone 7
iPad Mini Retina / iPad Pro 9.7" + Apple Pencil
Macbook Pro 13" 2017
iMac 21.5" late 2012
Apple Watch 3 Sport 42mm

faberex
Host
Host
Příspěvky: 63
Registrován: pon bře 28, 2011 6:50 am

Re: kontakty v Apple Watch 2

Příspěvek od faberex »

Chlapi, díky moc za rady, vyzkouším a dám vědět.
Jirka

ananas
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 249
Registrován: čtv črc 29, 2010 11:17 am

Re: kontakty v Apple Watch 2

Příspěvek od ananas »

Chyba nieje u teba. Je to nejaky bug, ked je telefon v čestine.
Rieši to viac ludí. Napriklad tu.

http://macforum.cz/viewtopic.php?f=46&t=25411

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: kontakty v Apple Watch 2

Příspěvek od pegas »

Tak to nemůžu potvrdit, mám 800+ kontaktů a žádný takový problém nemám.

faberex
Host
Host
Příspěvky: 63
Registrován: pon bře 28, 2011 6:50 am

Re: kontakty v Apple Watch 2

Příspěvek od faberex »

Ahoj všem, tak je to tak jak píše ANANAS.
Pokud mám hodinky v češtině, tak kontakty se nenačtou, ale pokud je přpnu do angličtiny, tak vše funguje jak má. Je to docela častý problém (nevyskytuje se ale u všech, manželece to třeba funguje bez problémů). Tento problém mě potvrdil i přímo na podpoře Apple, kde jsem nahrával dokoce i nějaký videa, aby to měli jako důkaz pro další úpravu upgrade pro hodinky. Měl jsme dokonce i přímý telefonát s někým s Applu (se servisáke), naštěsí mě česky překládal v Apple servidu, kde jsme měli konfernční hovor.
Jestli máte ten samý problém, tak kontaktujte Apple podporu tel: 800 700 527 , kde vám snad pomůžou taky. Teď jsem ve fázi , že čekám přímý mail s Apllu, jak se bude postupovat. Jakmile budu mít další info, ozvu se. Jirka

Odpovědět