Foto volajícího na AW

Odpovědět
proste_ja
Host
Host
Příspěvky: 93
Registrován: pon dub 18, 2016 2:05 pm

Foto volajícího na AW

Příspěvek od proste_ja »

Zdar členi, chtěl bych se jen zeptat.... neexistuje nějáká apka která umí zobrazit při volání fotku volajícího (na Vočkách)? :good:
Iphone X + Apple Watch Sport 42mm

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Foto volajícího na AW

Příspěvek od rony »

nie
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

proste_ja
Host
Host
Příspěvky: 93
Registrován: pon dub 18, 2016 2:05 pm

Re: Foto volajícího na AW

Příspěvek od proste_ja »

OK, myslel jsem si to. Ale nechápu že už to někdo nevytvořil. Tak složité to přece být nemůže. :D
Iphone X + Apple Watch Sport 42mm

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Foto volajícího na AW

Příspěvek od rony »

Pretoze nemoze. Je to presne ako na iOS, niektore casti systemu su nedostupne - je na to velmi dobry dovod.

Ilustrujem to prikladom:

na Androide sa mi nepacil Launcher. Tak som si nasiel taky, co je podobny rozhraniu iOS. Vsetko pekne. Zralo to baterku snad aj vo vypnutom stave. Tuto vymozenost teda ma tento system, doprajem mu ju :-) no a naopak nechcem, aby mi dementny programator kdesi z detskej izby nakodil blbost, o ktorej sa az po dlhsom case dozviem, ze zlikvidoval stabilitu, vydrz a pripadne este ine pre mna dolezitejsie veci :-)

Neber to ako vyzvu na diskusiu o Androide, ten som si vzal ako priklad, ktory som sam zazil :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět