mazaní aplikace z Docku a restart hodinek Watch Series 2

Odpovědět
faberex
Host
Host
Příspěvky: 63
Registrován: pon bře 28, 2011 6:50 am

mazaní aplikace z Docku a restart hodinek Watch Series 2

Příspěvek od faberex »

Ahoj,
mám hodinky opravdu chvilku a chtěl bych se zeptat na několik věcí. V Docku mám nastavený 3 aplikace a pořád tam mám i aplikaci PRÁVĚ HRAJE a nejde mi smazat, abch ji tam něměl. Můžete mě prosím někdo napsat podrobný návod, jak se mažou tyto aplikace z docku? V hodinlách nemáme žádnou hudbu a v telefonu nemám nic puštěnýho, ale smazat mě tato otevřená aplikace nejde. Když ji smažu, tak se mě zase hned z prava objeví.
Dále bych se chtěl zeptat, existuje ba hodinkách nějaký zrestartování tak jako na iPhonu, že podržím ty dvě tlačítka do doby, než se telefon vypane a následně ukáže jablíčko? Je něco podobnýho i u hodinek?

Můžete mi prosím někdo pomoct? Moc děkuji, Jirka

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: mazaní aplikace z Docku a restart hodinek Watch Series 2

Příspěvek od pegas »

Ta hudba je v docku defaultne. Dále se tam objevují poslední spuštěné apky, které můžeš ponechat v docku.
HR na AW uděláš současným zmáčknutím korunky a power tlačítka. Ukončení procesu apky uděláš tak, že v dané apce dlouze zmáčknes power až naskočí možnost vypnutí aw a pak znovu zmáčknes power.

faberex
Host
Host
Příspěvky: 63
Registrován: pon bře 28, 2011 6:50 am

Re: mazaní aplikace z Docku a restart hodinek Watch Series 2

Příspěvek od faberex »

Rozumím tomu tak, že tu hudbu (PRÁVĚ HRAJE) tam budu mít pořád danou i když nechci aby tam byla? Jen se ptám, abch věděl.
Telefon ovládat umím, ale Watch je pro mě zatím záhada a pořád se to učím.
Dík.

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: mazaní aplikace z Docku a restart hodinek Watch Series 2

Příspěvek od pegas »

Budeš tam mít poslední použitou apku, vyzkoušej si to.

Odpovědět