Baterie pred spanim 87%, rano "dead"

Odpovědět
BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Baterie pred spanim 87%, rano "dead"

Příspěvek od BiGFiSh »

Ahoj. Mam watchky tyden. Zatim je nabijim skoro vzdy 1x denne, obcas ale mam pred spanim kolem 60% tak je dam jen k posteli bez nabijeni do polohy budiku a vydrzi v pohode i cely dalsi den.

Vcera jsem je ale nechal v obyvaku na stole (polozene vodorovne na stole, nikoli na boku jak treba v loznici pri spani).
Mely 87% baterii. Rano prijdu a nereaguji, iP je ani nevidi tak je dam nabijet a zjistim, ze jsou uplne vybite.

Loznice od obyvaku je par metru, v dosahu spolecne wifi i bluetooth.
Navic kdyz za cely den kdy jsem je v podstate nepouzil spadly ze 100% na 87%, nechapu proc pres noc, kdy jsem na ne nesahl z 87% na uplne dead..

Nevite proc k tomu doslo?

Jedine co bylo jinak oproti predeslym dnum, kdy se toto nestalo : byly v obyvaku a nelezely v poloze "budiku", pred spanim jsem aktualizoval iP z 9.3 na 9.3.1.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Baterie pred spanim 87%, rano "dead"

Příspěvek od rony »

nemal si zabudnutu spustenu aktivitu?

tazko hovorit co sa ti deje, silne to zavisi ako si to skonfiguroval, ak si zapol resp. vypol niektore nastavenia, ktore by mohli aktivnejsie cerpat zdroje a nedoslo ti to...

pripadne ak podlozka bola taka, ze vyvolavala meranie pulzu, prever si ako casto meralo pulz.

Nemusis sa bat nabojat aj pri 60 %, je to skor lepsie. :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Baterie pred spanim 87%, rano "dead"

Příspěvek od Anndy »

Mne sa toto občas stalo vtedy, keď boli na noc AW na dlhšiu vzdialenosť od iP. Dve miestnosti napr.

Ale ako hovorí Rony, kľudne nabíjaj každý deň. Ja to tak robím tiež. Pred spaním mávam obvykle okolo 60% a pohoda.

Rovnako aj s iP fungujem, čo sa týka nabíjania.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

lofounek
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 476
Registrován: sob pro 08, 2007 6:41 pm

Re: Baterie pred spanim 87%, rano "dead"

Příspěvek od lofounek »

Ja mam stale jiny problem. Watchky vydrzi s updatem na 2.2 opravdu dlouho, ale iPhone muzu po updatu na 9.3 nabijet i 2x denne, baterka byla nedavno nova a v super stavu, zkontrolovana pres Coconut Battery a je naprosto v poradku. Downgrade na 9.2.1 je nemozny, protoze pod nim nefunguje WatchOS 2.2 a downgrade na hodinkach nejde. Nevyresil to ani 9.3.1 ani nastaveni iPhonu po restoru jako novy. Cele me to opravdu vytaci, zlatej iOS 6.1.4, ktery jsem jeste do nedavna mel, ale musel se ho kvuli hodinkam vzdat...podelanej Apple. K cemu je dobra vydrz hodinek, kdyz mi napr. pri delsi jizde na kole chcipne iPhone?

iPhone 7 32GB silver
Apple Watch 42mm Sport
iPad Air 32GB
iPad 2 16GB
iPhone 5 32GB white
iPhone 3GS 16GB black
iPhone 2G 8GB

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Baterie pred spanim 87%, rano "dead"

Příspěvek od rony »

mne takto zral neskonfigurovany iphone.

povypinal som beh na pozadi blbostiam, vypol som notifikacie blbosti a uz bol okej
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

lofounek
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 476
Registrován: sob pro 08, 2007 6:41 pm

Re: Baterie pred spanim 87%, rano "dead"

Příspěvek od lofounek »

Uz jsem takhle zkusil ponastavit snad uplne vsechno, ale porad je to stejne. Nicmene pri predchozim fw to bylo v poradku. Uz mam iPhone opravdu dlouho, ale toto se mi jeste nestalo.

iPhone 7 32GB silver
Apple Watch 42mm Sport
iPad Air 32GB
iPad 2 16GB
iPhone 5 32GB white
iPhone 3GS 16GB black
iPhone 2G 8GB

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Baterie pred spanim 87%, rano "dead"

Příspěvek od rony »

vsechno ma jasne infrmovalo, co si nastavoval. v takom pripade, nemozem poradit uz nic :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: Baterie pred spanim 87%, rano "dead"

Příspěvek od BiGFiSh »

Ahoj,

Za cely cas se mi to stalo poprve, kdyz jsem zakladal toto vlakno, pak jeste dvakrat.

Prijde mi skoda nabijet kdyz mam vecer 65proc. ale asi to budu delat furt, baterii to nic nejspis neudela, daleko horsi pro ni je, kdyz mi to chcipne vybitim..

Jednou jsem se lekl, ze se mi vybily i v praci a to rano byly na 100procent nabite.. Mel jsem je v supliku a najednou nereagovaly.. pomohl hard reset - rano mely 100 a po 2 hodinach a hard res. asi 50procent.. Tzn. asi se nekdy stane, ze nejaka appka po sundani z ruky zustane "viset". Nevim ale jaka .. Dle vytizenosti nevidim nic divneho.

Odpovědět