Orientace Apple Watch při nošení

Odpovědět

Jak máte orientovány Apple Watch při nošení?

Standardně, tj. korunkou vpravo nahoře.
3
75%
Alternativně, tj. korunkou vlevo dole.
1
25%
 
Celkem hlasů: 4

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Orientace Apple Watch při nošení

Příspěvek od pegas »

Já jsem ze začátku nosil AW standardně, tj. na levém zápěstí a korunkou vpravo nahoře. No nicméně teď je mám obráceně, tj. korunkou vlevo dole a řekl bych, že v tom spatřuji 2 výhody.

1. Korunka na levé straně není vystavována takovým tlakům při ohýbání zápěstí nahoru. AW nosím ne zcela přitažené na ruku, takže jsou mírně sjeté k zápěstí a když se o něco opřu, samozřejmě jsem cítil korunku vmáčknutou do ruky. To se teď neděje.

2. Repro + mikrofon je umístěn na protilehlé straně korunky. Takže pokud je korunka vlevo, tak repro + mikrofon jsou na pravé straně hodinek, tj. směrem z ruky ven, tzn. že při telefonování stačí mírně zvednout ruku a repro + mikrofon máte přímo proti hlavě, což s ohledem na hlasovou a zvukovou reprodukci je určitě lepší, než když jsou na levé straně hodinek.

A jak jste na tom vy?

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Orientace Apple Watch při nošení

Příspěvek od sharkee »

Mám klasicky nošené AW na levé ruce. Tlak korunky na zápěstí necítím. S AW nevolám.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Orientace Apple Watch při nošení

Příspěvek od rony »

potom ale si ich zapinas nejako divne a tym padom ti bude zle merat aj pulz. ked sa pozries na ruku, tak by hrana hodiniek mala byt az za tym zapastnym klbom, nie na nom.

tu je http://images.anandtech.com/doci/9069/DSC_0584.JPG

zly priklad, ma ich ma o kusok viac vlavo.

napr. tu je to asi spravne

http://media.idownloadblog.com/wp-conte ... ge-003.jpg

lebo zarucene nedokaze preklopit dlan tak, aby sa dotkol korunky. vpravo od hodiniek aj vidis ten zapastny klb.

remienok hodniek nie je NARAMOK, ktory je volne na ruke ale ma obopinat ruku tak, aby sa hodinky na ruke nedali volne posuvat hore dole.

ja som zacal nosit AW na pravej ruke, ale ja som lavak :))) je mi to proti srsti na pravej ruke ale pravou sa mi zle kresli :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Orientace Apple Watch při nošení

Příspěvek od pegas »

rony, já mám všechny ty zdravotní a fitness fičury na AW i v iP vypnutý, nepoužívám to ;-)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Orientace Apple Watch při nošení

Příspěvek od rony »

no a?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Orientace Apple Watch při nošení

Příspěvek od pegas »

rony píše:ti bude zle merat aj pulz

takže mně je jedno, jak to bude měřit

crusader
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 432
Registrován: úte pro 04, 2007 8:03 am

Orientace Apple Watch při nošení

Příspěvek od crusader »

Zde musím souhlasit s pegasem, také nesnáším utažené hodinky a mám je na volno. Korunku sice nechávám vpravo nahoře a když se hodně nudím a chci si změřit puls, tak prostě rukou hodinky přitlačím na zápěstí :) Jinak veškeré vibrace cítím i přesto, že mám pásek opravdu na volno.

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Orientace Apple Watch při nošení

Příspěvek od pegas »


Odpovědět