Zaujimave aplikacie pre watchOs2

Odpovědět
Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Zaujimave aplikacie pre watchOs2

Příspěvek od rony »

pre zaciatok

https://www.reddit.com/r/AppleWatch/com ... lications/

ide o to, aby sme zdielali appky, ktore maju v sebe podporu pre wOS2 a javia sa vam uzitocne (napiste cim) a maju aj komplikacie do cifernikov. oboje sa teraz tazsie hlada, takze cokolvek, na co ste narazili, vyskusali sme zvedavi :)


iTranslate = je uz skoro ako tlmocnik na ruke :) v bezplatnej verzii mozem slovensky nahovorit, prelozi to cez Google Translate a naviac aj prehra. Skoro idealne pre nahodny kontakt.

Pre istotu: v AW sa toho az tak moc neda nastavit. V iPhone vsak nastavte vychodzi jazyk. V AW potom vyberate cielovy. Tu je slabina, ak by vam mal cudzinec nieco povedat, cez hodinky to bude kostrbate. Chyba prepinac "otocit".
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

vrty
Host
Host
Příspěvky: 127
Registrován: pon zář 07, 2009 1:06 pm

Re: Zaujimave aplikacie pre watchOs2

Příspěvek od vrty »

Tak co jsem zatim ja vypozoroval tak uz jsou celkem pouzitelne i aplikace

LastPass
super je i aplikace DataMen ktery se snazi v rozku hodinek zobrazovat i predpoved stahovani dat a za pomoci krizku ci zatrzitka vam davat najevo jak moc cerpate mobilni data v danem obdobi

Co me prijde zajimave je aplikace mobile-pocket, ale v praxi jsem jeste nezkusil.
A pak abych vedel v jake nalade je manzelka, tak na to mam Clue

A co me prijde jeste fajn je Arrive, ale mozna Glympse chysta taky nejakou aktualizaci pro hodinky
A pak taky FastSquare prijde mi lepsi a rychlejsi jak Checkie a [urlhttps://itunes.apple.com/cz/app/swarm-by-foursquare/id870161082?l=cs&mt=8]Swarm[/url]

No kazdopadne co je uplne nejvic super v watchOS2 je ze vsude se da pouzit diktovani a rozumi cesky, tak jeste ceskou Siri a bude to dokonaly..
iPhone 5S 32GB | Watch Sport Grey | iPad Air 2 128GB | MacBook Pro Retina 15" 2014 512GB | Apple TV 1st

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Zaujimave aplikacie pre watchOs2

Příspěvek od pegas »

Internet banking od Komerční banky.

lofounek
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 476
Registrován: sob pro 08, 2007 6:41 pm

Re: Zaujimave aplikacie pre watchOs2

Příspěvek od lofounek »

Pro rodiče, kteří shání šikovnou chůvičku s podporou Apple Watch, zaujala mě tato appka:
Baby Monitor by Annie.
Hodinky upozorní, pokud se dítě probudí a mnoho dalších informací.
P.S.: Podobných chůviček s podporou Apple Watch je v App Store ještě několik.

iPhone 7 32GB silver
Apple Watch 42mm Sport
iPad Air 32GB
iPad 2 16GB
iPhone 5 32GB white
iPhone 3GS 16GB black
iPhone 2G 8GB

Odpovědět