Watch OS 2.0 beta 2: Zaseknutí po nabootování/hard resetu

Odpovědět
jerrry
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 239
Registrován: pon zář 01, 2008 11:53 am

Watch OS 2.0 beta 2: Zaseknutí po nabootování/hard resetu

Příspěvek od jerrry »

Ahoj, nahrál jsem do svých Apple Watch vývojářskou verzi systému Watch OS 2.0 (beta 2). Upgrade proběhl úspěšně – v aplikaci na iPhonu (iOS 9 beta 2) dokonce vidím spárované hodinky s Watch OS 2.0 beta 2. Nicméně vždy po startu po zobrazení bílého jablíčka mi hodinky cca na 1 vteřinu ukážou hlavní obrazovku a pak naskočí ten "white circle", tedy bílé kolečko s čárkami po obvodu, které se má postupně vybarvovat.

Jenže se mi to pokaždé v nějaké části zasekne. Někdy hned po dvou čárkách, jindy to dojede třeba do 1/4, jednou skoro k polovině. Ale pak to stojí a nic se neděje. Vždy dělám hard reset a takhle se to opakuje pořád dokola.


Zobrazit video na http://youtu.be/_ututel9bRY
Kód do fóra: [youtube]_ututel9bRY[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov

Na YouTube i Apple fórech jsem našel řadu dalších uživatelů a řešením je prý jen "neustále opakovat hard reset a třeba to vyjde". To mi přijde jako hodně divný řešení. Nesetkal jste se s tím někdo a případně nemáte tip, co by mohlo pomoci?

Pokud jste někdo na Watch OS 2.0 (beta 2) aktualizoval – jak dlouho cca vám trvalo, než se ten white circle progress bar celý vybarvil? Já bych věděl, jak dlouho vždy po hard resetu čekat a doufat…

edit: tak vyřešeno - asi po 30. resetu hodinek najednou progress dojel (během několika vteřin) a objevila se zpět funkční hlavní obrazovka.
iMac 27" 5k Retina, 4,0 GHz, Core i7, 24 GB RAM
MacBook 12", 256 GB SSD
Apple Watch Sport, 42mm
iPhone 6s Plus, 64 GB

PATLEN
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: pát říj 17, 2008 8:49 pm

Re: Watch OS 2.0 beta 2: Zaseknutí po nabootování/hard reset

Příspěvek od PATLEN »

Ahoj. Prosím tě. Můžeš mi prozradit postup jak si tam dostal betu? Já si stáhl normálně profil. V Iphonu v aplikaci pro Watch ten profil vidím, ale hodinky se mi neaktulazijí na betu jako to udělal po resetu Iphone 6 na betu ios 9 ?!
Co si použil za nástroj? Díky

Odpovědět