Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Odpovědět
ssslnieckooo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 163
Registrován: úte zář 30, 2014 4:40 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od ssslnieckooo »

Ja odpoviem takto. Mala som ich už dvakrát. Vždy verzie sport a vždy som sa ich po čase zbavila práve preto, že som mala pocit, že sú tak trocha zbytočné. ALE!! Vždy som zase po nejakom čase cítila, že predsa len mali zmysel. Zrazu som nemala taký pohodlný pocit najmä čo sa notifikácií týka (strašne návyková a veľmi pohodlná vec, pre mňa asi top zmysel celých AW), začala som iPhone opäť častejšie brať do rúk, chýbali mi aj ako motivátor fitness aktivít. A zase som si po tretí krát povedala, keď vyšla druhá generácia s GPS, že to ešte raz skúsim a už mám doma ja aj manžel verzie nike+. Zatiaľ síce len pekne zabalené v krabici, čakajú na "Ježiška", ale už teraz sa teším na používanie a sama sebe verím, že sa ich už nebudem chcieť zbavovať :D Takže áno, je to drahá investícia, preto si treba veľmi dobre rozmyslieť, čo všetko od nich človek čaká, lebo sa môže sklamať a zbytočne prerobiť.
Apple MBP with TouchBar 15" 2016  Apple iMac 27" 2013  iPhone X 64 GB Silver  iPad Pro 12,9 Gold Wi-Fi  iPad mini 4 16 GB Gold  Apple Pencil  Apple Watch Nike + 42 mm

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od pegas »

Yanke píše:Lidi nejsou to vyhozený prachy? Dlouho o nich přemýšlím.. ALE.. nevím jestli to není zbytečnost..

Ptej se sám sebe, co od nich očekáváš a k čemu ti mají sloužit. My to za tebe nevymyslíme. ;-) ale i když ti z toho vyjde, že je nepotřebuješ, neznamená to, že si nemůžeš udělat radost. :-) Takže jestli na ně máš, tak si prostě tu radost udělej a hotovo. Nakonec kdyby tě přestaly bavit, vždycky je může prodat. Nicméně, abych jen nefilozofoval, tak ti řeknu, že jako všechna zařízení od Applu, jsou silně návyková ;-)

lukas001x
Host
Host
Příspěvky: 114
Registrován: pon pro 16, 2013 9:55 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od lukas001x »

Zdravím,
zvažuji koupi AW. Chci se poradit...nejsem žádný velký sportovec a proto si asi na konec pořídím první generaci v hliníku (přece jen pár ušetřených tisícovek).
Za další zvažuji barvu (těla)...líbí se mi černé, ale bojím se malých škrábanců, které podle mě budou na černé více vidět nežli na stříbrném těle.

Jaké máte vy zkušenosti??...nějaká rada?

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

Tak prva generacia je celkom pomala uz dnes. Teda aktualny watchOS 3 je pomaly na tom. Skrabancov by som sa nebal ani na hlinikovom tele. Skor je paradoxne viac vidiet skrabance na lesklom ocelovom - mikro skrabance. Viac by som sa obaval skrabancov na display-i - kedze hlnikove maju len obyc sklo, nie zafirove.

Btw. ale chod do nich - a uvdis. A ked budes spokojny, za pol roka, rok si mozes kupit 3 generaciu :)
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

lukas001x
Host
Host
Příspěvky: 114
Registrován: pon pro 16, 2013 9:55 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od lukas001x »

Napsal jsem to špatně...nemyslel jsem první generaci ale sérii 1..ta by zas tak pomalá být neměla. GPS v hodinkách asi nepotřebuji a plavat s nima taky nechci...

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od pegas »

Tak to budeš spokojený. Pokud jde o barvu, máš to stejné jako s autem, na světlé jsou oděrky méně vidět. Jinak sklíčko je na Sportech OK, je to Ion-X sklo a pokud s nimi nebudeš drbat o zem, neodřou se.

lukas001x
Host
Host
Příspěvky: 114
Registrován: pon pro 16, 2013 9:55 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od lukas001x »

Díky za názor...vidím to stejně.

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od sharkee »

sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

keisak
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: pát úno 17, 2017 9:47 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od keisak »

Ahhoj, mám AW 2 a iPhone 7. Na iPhone používám Siri již dlouho bez problémů. Na hodinkách se mi však stává, že Siri nezná některé mé kontakty. Jako například, když chci volat, psát manželce, Siri správné pozná jméno mé manželky a řekne mi, že nevidí (jméno uvádím ilustrativní) Janu Novotnou v mých kontaktech. V kontaktech ji mám jak na AW tak na iP, na iP funguje. Ještě nepozná moji sestru a matku, ale bratra, otce, šéfa, kolegu pozná. (nevím, zda to má nějakou souvislost, ale nepozná to kontakty s diakritikou - změnil jsem však jméno manželky na bez diakritiky a problém trvá).
Zkusil jsem smazat a znovu přidat kontakt, vypnout a zapnout Siri, restartovat obě zařízení, na AW 2 smazat synchronizovana data a provést znovu.

Ještě jsem se chtěl zeptat, na notifikace příchozích mailů a zpráv. Když mám hodinky na zápěstí a přijde mi e-mail nebo SMS, notifikace se ozve pouze na hodinkách. Na telefonu, když ho zvednu, je zpráva na displeji vidět. Pokud mám telefon aktivně v ruce a pracuji s ním, notifikace se ozve na telefonu a na hodinkách ne. Takto je to správně, ale nepřišel jsme na to a nevím, zda to jde, aby mi notifikace chodila jak na telefon tak na hodinky?

Děkuji za rady

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od pegas »

Z toho co popisuješ to vypadá, že Siri má k tobě silný citový vztah a žárlí na ženský. :-) Myslím si, že je to ta diakritika. Přepiš všechny kontakty v telefonu a znovu spáruj s AW. Notifikace chodí buď na AW nebo do iP, jak to máš nastavený, pouze vyzvánění je na obou zařízeních.

keisak
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: pát úno 17, 2017 9:47 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od keisak »

No, nevím, můžu se Siri zeptat, co ke mně cítí :D
To jsem právě zkoušel, přepsal jsem jméno manželky, resetoval synchronizaci AW a znovu synchronizoval. Výsledek stále stejný.

Notifikace jsme si myslel, ze to takto je, jen jsem si zatím nezvykl na to, že občas na hodinkách necítím, když mi ťukne mail nebo zpráva.

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od pegas »

Tak s tou Siri teda už nevím. Dej si haptiku na maximum, aby jsi to na ruce cítil.

keisak
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: pát úno 17, 2017 9:47 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od keisak »

OK, každopádně díky za radu. Ono to bude někde uložené, protože i když zadám jméno bez diakritiky a provedu reset plus zpětnou sync., tak sice v kontaktech na AW je jméno aktualizované, ale Siri, když říká, že jméno nezná, tak používá to s diakritikou.

Ty notifikace jsou asi jen o zvyku, mám hodinky dva dny.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od rony »

na iphone v kontaktoch je mozne pri editacii vlozit fonetocke znenie mena.

to by mohlo pomoct rozpoznavat co vyslovujes a sparovat to s kontaktom
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od bedo. »

keisak píše:No, nevím, můžu se Siri zeptat, co ke mně cítí :D

ja som sa to minule dozvedel a ani som to nemal v pláne, len mi zle rozumela :)
Obrázek

keisak
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: pát úno 17, 2017 9:47 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od keisak »

Tak jsem vyzkoušel přidat jmeno fonetickya všelijak upravit, vše znovi nově synchronizovat a pořád to samé. Jen nechápu, proč stále, i když je jméno fyzicky na AW v kontaktech změněno, Siri stále používá jméno původní. Kde to může mít zaháčkované na AW? Na iphonu zménu zaregistruje ihned, ale na AS prostě má moji ženu spojenou s původním jménem s diakritikou.

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od pegas »

A nemáš ji po staru v oblíbených?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od rony »

sku na to ist oklukou, povedz siri call my wife a ona sa spyta kto to je
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

keisak
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: pát úno 17, 2017 9:47 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od keisak »

Z oblibenych jsemji dal prave uplne pryc, abych to co nejvice zjednodusil.

No to ja ji pra reknu, call my wife. A na to mi odpovi, ze nevidi Jana Novotná v mých kontaktech.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od rony »

takze si asi prepisal jej meno v kontakte :-)))
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

keisak
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: pát úno 17, 2017 9:47 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od keisak »

Jenze Siri sice tvrdi, ze ji nevidi v kontaktech, ale ona tam je:) navic toto rika jen na AW, na iP ji normalne zavola. Kontakty na AW nekolikrat resetovany a znovu sesynchronizovany.

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Tony1 »

Zkus se přihlásit na www.icloud.com a tam v kontaktech manželku smaž a znovu ji přes iPhone přidej. Možná když přepisu ješ její jméno nebo upravuješ, tak se to nestačí synchronizovat v iCloudu.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

keisak
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: pát úno 17, 2017 9:47 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od keisak »

Tak jsem to vyzkoušel, ale stále stejný problém. Smazal jsem svoji ženu přímo z icloud.com, pak jsem smazal i všechny kontakty z telefonu, resetoval synchronizaci na hodinkách = na hodinkách a v telefonu žádné kontakty a na icloud.com v kontaktech manželka není. Pak jsem z icloudu nasypal kontakty do telefonu, pak do hodinek (bez manželky), zeptal se Siri v telefonu a na hodinkách, kdo je má žena, tak v obou případech nevěděla. Pak jsem vytvořil nový kontakt mé ženy (bez diakiritky), opět resetoval synchronizaci na AW, naučil jsem Siri, kdo je má žena a na telefonu funguje opět korektně, tedy call my wife, vola Jana Novotna (bez diakritiky). Na hodinkách ale dál nefunguje, jen s rozdílem, že říká, že nevidí Jana Novotna (tentokrát bez diakritiky) v mých kontaktech. Takže v diakritice to není.
Pak jsem na iphonu přidal diakritiku do manželky příjmení a Siri ihned změnu zaregistrovala. Opět resetoval na AW synchronizaci kontaktů, změna proběhla, ale Siri dále tvrdí, že Jana Novotna (bez diakritiky) není v mých kontaktech...

Takže už fakt nevím, ale štve mě to, protože těch kontaktů, co Siri na AW tvrdí, že nejsou v kontaktech je hodně a na AW má Siri opravdu smysl.

Pochopil bych ještě, že to neprošprudlim u manželky, pač ji mám ve find my friends, rodinné sdílení všeho..a kdo ví kde ještě, ale ostatní kontakty?

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Tony1 »

Ještě jeden nápad zkus kliknout na kontakty-skupiny a tam máš vše zaškrtnuto?? Tak zkus ještě použit jen pro test že ženu (my wife) spojíš s jiným jménem zda to vůbec bude fungovat a pokud jo tak následně bych to jméno přepsal na jméno ženy a přepsání kontakt vytvořil znovu. Samozřejmě ženě bych to předem vysvětlil :-)).
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

keisak
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: pát úno 17, 2017 9:47 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od keisak »

Tak vyreseno:) staci napsat jmeno osoby do jednoho radku. Tedy :
Pred:
Jmeno: jana
Prijmeni: Novotna

Potom:
Prijmeni: jana novotna

docela kravina.. vam ostatnim to funguje? A nerikejte, ze manzelce nevolate

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od pegas »

Mně to funguje se všemi příbuznými, které mám přiřazené ke svému kontaktu, tj. manželka, dcera matka i otec.

EDIT: Tak máš pravdu. Když jsem změnil název kontaktu z Dcera na příjmení: Novakova a jméno: Jana, tak to na AW nešlo, musel jsem dát příjmení: Novakova Jana. Asi bug.

Z jiného soudku ... v nastavení Siri lze aktivovat Viber, ale nemůžu přijít na povel, jak v něm poslat zprávu. Zkoušel jsem snad už všechny možné pokyny, ale nic. Dokážu ho pouze otevřít pokynem Open Viber.
Naposledy upravil(a) pegas dne pát úno 24, 2017 4:16 pm, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od rony »

open app

je uplne bezny povel pre Siri, aby nieco spustila. Aby bolo mozne aj nieco v danej app vykonavat, musia vyuzit API pre Siri. Potom to ale bude asi fungovat tak, ze v dialogu so Siri vyskladavas nieco pre danu app, takze ako keby Siri len na pozadi volala funkcie danej aplikacie.

Pokial vsak nie je mozne aby dana aplikacia vyuzila API Siri, tak nedostanes sa dalej ako po otvorenie aplikacie.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od pegas »

Díky rony. Myslel jsem, že když jde poslat klasickou smsku povelem "send a message to ...." tak s podporou Viberu v Siri bude fungovat "send a message to .... in Viber" nebo tak něco podobného.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od rony »

ved iMessages je v Siri podporovane. Viber nie a musi najprv Viber naprogramovat podporu komunikacie so Siri. Upozornujem ta na nutnost preskumat si kedy bude mozne u aplikacii moznost vyuzivania API v Siri
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Diana123
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pon bře 06, 2017 12:51 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Diana123 »

Ahojte přítel už dlouho touží po apple watch, tak bych mu je chtěla koupit jako dárek, ale problém je v tom, že já se v tom vůbec nevyznám, dívala jsem se na tyto v letáku electro-word, jen jak zjistím, která je to generace, to podle toho series, nebo jak to je?

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od pegas »

Takovýchto přítelkyň více ;-)

Ano, jsou to AW 1. série, provonání viz http://www.apple.com/cz/watch/compare/ doporučuji ti je jít koupit na AS, stojí tam stejné peníze, ale bez problému je můžeš do 14-ti dnů vrátit/vyměnit. Reklamace AS taky řeší rychleji a výhodněji, než EW.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od rony »

asi netusi, co je AS, takze je to http://www.apple.cz a naozaj ich kup tam alebo prinajmenej oficialny predajca Apple (najdes tam ich zoznam).

dobre si zvaz ake prevedenie:

teraz su v predaji:

povodna prva generacia, potom Series 1, to je akoby vylepsena prva generacia a nakoniec druha generacia Series 2.

s kludom si vyber hociktoru z nich, ak je trosku viacej fanda alebo ak by nahodou chcel v nich merat plavanie, tak jedine Series 2. osobne by som radil Series 1.

hlinik alebo pcel. to druhe je drahsie ale kvalitnejsie. to prve zasa viac sportove a na sportovanie.

aj farba je dolezita. hlinikove maju voacero farieb ale pre muza pripadaju do uvahy asi iba dve farby. tie maju aj ocelove.

su bud striebriste alebo cierne. ja osobne a asi aj vacsia cast ludi ma radsej bledsie, najma ocelove bledosove leskle su velmi elegantne a tym padom sa hodia na viac prilezitosti.

pamataj, ze remienky sa lahko vymienaju, takze na ne nemusis hladiet, vacsina z nas si ich dokupuje a naozaj vymiename.

Podla mna poradie dolezitosti:

material (hlinik, ocel)
farba (siva, cierna)
model: prva gen, series 1 alebo series 2.
remienok
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

trminek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 205
Registrován: pon srp 02, 2010 10:14 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od trminek »

Pokud vybereš ocelové, tak ty se dělají jen v Series 2.
U těch ocelových je zcela zásadní rozdíl v povrchové úpravě mezi klasickými stříbrnými a černými. Ty černé mají takzvaný DLC povrch což v překladu znamená povrch s daleko vetší odolností proti poškrábání než klasické stříbrné. Ty se ale zase dají při poškrábání leštit.
Záleží jak se přítel obléká a kam chce hodinky nosit. Klasické ocelové stříbrné se navíc asi nejlépe ze všech modelů párují s různými řemínky. Pokud by je měl opravdu jen na sport tak asi budou lepší sportovní, ale ty zase nejsou tak pěkné... Mimo to je rozhodující cena. Já osobně bych určitě series 1 nekupoval, je tam oproti 2 celkem malý rozdíl v ceně a hodinky nemají GPS, mají horší jasnost displaye, nemají keramickou zadní stranu ale jen plast atd..
Je to fakt jen o penězích které do toho chceš dát. A jak je psáno výše, pokud se koupí přímo u Apple, není vůbec žádný problém je do 14 dnů zdarma vrátit a případně si přítel může objednat jiný model kdyby se mu ten daný nelíbil.

ananas
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 249
Registrován: čtv črc 29, 2010 11:17 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od ananas »

Este dodam ze su 2 velkosti. V tom letaku je 38mm, co je pre chlapa male. Kup mu v kazdom pripade 42mm.

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od sharkee »

Vždyť nabízí i za 9.289 Kč i 42mm, je to tak uvedeno červeně.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od sharkee »

sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od HOFA »

Já bych z dovolením tady v tom vlákně,abych zbytečně nerozdělával další ,měl dotaz.
Poradte mě jakožto uplnému čerstvému majiteli Apple watch 2,jaké aplikace bych si měl do hodinek naaplikovat,dle vašich zkušeností.
A ještě jeden dotázek, používám k ovládání na Iphone 6 apku AV Controller k ovládání svého riceiveru Yamaha ,můžu tuto apku používat i v hodinkách ,nějak se mi nedaří jí tam dostat.
Děkuji za jakoukoliv radu.
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

Odpoveď na prvú otázku je ťažká. Záleží čo používaš a čo z toho chceš na hodinkách používať.

Druhá je ľahšia. Vseobecne - aplikácia musí podporovať AW. Ak nie, do hodiniek ju nedostaneš. Podpora AW danou apkou je vždy uvedená v AppStore pri danej apke. Ďalšou podmienkou je, že apka musí byť nainštalovaná v telefóne.
Ak existuje podpora a apka je nainštalovaná v Tel. - tak v iPhone spustíš apku Watch a hneď v prvej záložke "hodinky" máš zoznam apiek ktoré máš v telefóne a ktoré zároveň podporujú aj AW. Nájdi si tú svoju klikni na ňu a zapni prepínač "inštalovať".
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od pegas »

Těžko říct, ale AW jsou tzv. prodloužená ruka iPhonu. Takže obecně apky, které používáš na iPhonu, pokud jsou podporované pro AW, budeš mít i na AW. Ale pozor ne všechny apky mají podporu pro AW, např. ten AV Controller tam nedostaneš. Poznáš to tak, že u každé apky v app store je napsáno, zda je i pro AW.
"Offers Apple Watch App for iPhone".

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od HOFA »

Aha tak díky za objasnění ohledně AW tam bude zakopanej pes,no zase tolik to ovládání reciveru v hodinkám nepotřebuji nadruhou starnu byla by to taková hezká věc :):)
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

Odpovědět