Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Odpovědět
lofounek
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 476
Registrován: sob pro 08, 2007 6:41 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od lofounek »

Dělal jsem restart hodinek i telefonu, dělalo to i při předchozím fw., myslel jsem si, že 2.2.1 to vyřeší, ale bohužel. Budu je muset teda jedině zkusit hodit do továrního nastavení, což se mi moc nechce :/ Nevím zda by toto bylo na reklamaci :)

iPhone 7 32GB silver
Apple Watch 42mm Sport
iPad Air 32GB
iPad 2 16GB
iPhone 5 32GB white
iPhone 3GS 16GB black
iPhone 2G 8GB

libor.1
Host
Host
Příspěvky: 36
Registrován: ned říj 25, 2015 4:25 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od libor.1 »

Dnes mě zaskočil kalendář v apple watch vymazal jsem událost v iphone 5S ,ale v hodinkách je stále aktuální a to jsem restartoval jak telefon tak hodinky

Renik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 822
Registrován: ned pro 05, 2010 8:53 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Renik »

Ahojte, mám možnosť kúpiť Apple Watch 42mm za 290 EUR. Sú z USA, záruka končí v septembri. Čo myslíte? U mňa by bolo bežné používanie + cyklistika a fitko.
Akurát neviem či sú klasické alebo Sport (majú podlhovasté balenie)
Oplatí sa mi to alebo mám počkať na nové Watch?
MacBook Pro Retina 13” 2016 | 2 GHz Intel Core i5 | 8 GB 1867 MHz LPDDR3 | 256 GB SSD | Intel Iris Graphics 540 | MacOS Sierra
iPhone X 256GB Space Gray
Apple TV 4 64GB

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od rony »

su to sporty.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Renik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 822
Registrován: ned pro 05, 2010 8:53 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Renik »

Mam ich doma, skusam ich, no nevidim pre ne vyuzitie, takze ich nakoniec nekupim
MacBook Pro Retina 13” 2016 | 2 GHz Intel Core i5 | 8 GB 1867 MHz LPDDR3 | 256 GB SSD | Intel Iris Graphics 540 | MacOS Sierra
iPhone X 256GB Space Gray
Apple TV 4 64GB

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od rony »

to uz je asi tvoja vec
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Nadzi
Host
Host
Příspěvky: 75
Registrován: čtv kvě 02, 2013 11:42 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Nadzi »

Hosi bol som dneska v obchode istyle kupit apple watch hodinky ale ked som ich kupil a prisiel domov zapol a dal na nabijacku tak sa vobec nenabijali

proste mi svietilo stale 18 percent a hodinky proste nenabijali a percenta ubudali aj na nabijacke.

ok vratil som to dali mi novy kus a ten novy kus ma rovnaku vadu ze nejdu nabijat.

vratili mi peniaze a teraz je otazka kde kupit taketo funkcne hodinky? :roll:

skusal som volat do mzone alebo istores a tam mi povedali ze dodavatela maju rovnakeho tak teraz neviem co robit a bojim sa ich kupit a zase nepojdu.

vyskusal som ich teda kupit cez alzu a zajtra by mali prist tak uvidime.

zeby niaka vadna seria?

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

Nikto ti nezaruci dobry kus.
Ja som kupoval vo Viedni - McShark.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od rony »

a dal si dole nalepky zovsadial?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Nadzi
Host
Host
Příspěvky: 75
Registrován: čtv kvě 02, 2013 11:42 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Nadzi »

tie hodinky boli uplne vybite a nesli ani zapnut

teraz sa sice nabijaju ale asi tak ze sa nabije 3 percenta a pak to zacne klesat a po 10 minutach sa zase nabija na par percent a zase niake je to divne... ako keby ta bateria nechytala... neviem co robit uz mam 3 apple watch.

a folie no dufam ze ano

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od rony »

apple obvykle vsetko dodava zvacsiny nabite. nieco si este zabudol. je blbost aby si mal tretie aw s rovnakym problemom

preco si uz pri prvych nesiel do nejakej APR predajne, kde nie su idioti a neporadil sa nazivo?

my tu na dialku mozeme s vacsim uspechom vestit z gule

keby si aspon dal fotky nabijacky alebo cokolvek konkretne...
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Nadzi
Host
Host
Příspěvky: 75
Registrován: čtv kvě 02, 2013 11:42 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Nadzi »

Kupoval som 2x tie hodinky v http://www.istyle.sk a ked som im to tam 2x niesol s rovnakou vadou tak nedokazali vysvetlit co zatym moze byt. kde inde este v bratislave mozu byt vacsi odbornici ako v apple predajni?

a co viac chces vediet? ved nabijacka na apple hodinky plus kabel s gulatou koncovkou tak ake fotky este chces ? coho? :Search:


na displeji sa ukazalo cerveny blesk s kablom . tak som to napojil na nabijacku a asi za 10 minut sa samotne zapli a tak som ich nastavil a sparoval tie zakladne nastavenia a potom tam uz zrazu bolo 18 percent baterie
ok tak nabijam a nic bateria klesa a klesa a pritom na displeji svieti zeleny blesk a hodinky na nabijacke. nabijacka aj konektor aj samotne telo hodiniek je vrele takze prud tam asi ide.

bateria sa za 5 minut nabije o 1 percento viac ako predtym a potom 10 minut nic... hodinky stale na nabijacke

Nadzi
Host
Host
Příspěvky: 75
Registrován: čtv kvě 02, 2013 11:42 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Nadzi »


Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od rony »

ale ukazoval si tam ako to nabojas? skusali ste to? toto som chcel vediet nie ze si to tam 2x vratil :-) citaj co pisem :))

ani za boha neodfotis ten stav ako to nabijas ze nie? :) no holt asi ta Apple nenavidi ked ti nedopraje Apple Watch :-) alebo vlastne co potom chces? na treti raz by som ich na predajni ziadal predviest a preverit si to. vlastne uz na druhy raz v istyle.

pisem vyssie: bez niecoho, co este nevieme a z textovych popisov nikdy nezistime, ti tu nepomoze nik :-) teda ak vobec nieco cakas, ze nas napadne :) mna napadlo vidiet ako to rozbalis a ako to nabijas.

pozri prve podozrenie: a neodpovedal si na to, aj ked to nepisem len tak pre seba, bol postreh ze mas po vybaleni AW uplne vybite, to je divne. vazne divne. takze k tomuto dopln tie detaily ako to bolo resp. potvrd ze vazne novo vybalene hodinky boli fakt vybite. napr. preto ze si si žamerne pytal cojaviem zlacneny kus alebo fakt neviem - nenechaj nas tu vestit z gule :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od pegas »

Nejsem věštec, stejně jako rony, ale Nadziho odkaz na restart by mohl být řešením. Již několikrát se mi restart (jakéhokoliv zařízení a PC), případně hard reset ukázal, jako zázračný lék. Jestli bude i na tvůj problém s nabíjením, to samozřejmě nevím :-)

Nadzi
Host
Host
Příspěvky: 75
Registrován: čtv kvě 02, 2013 11:42 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Nadzi »

tak problem s hodinkami som vyriesil ale len ciastocne

mam teda 4 hodinky a konecne idu nabijat ALE...! iba v kupelni :D

no skratka v ani jednej izbe mi z niakeho dovodu nefunguje nabijanie tychto hodiniek
mna iba velmi nahodne napadlo skusit dat ich nabijat do kupelne kym som sa sprchoval a zrazu za 10 minut pozeram a nabite o 10 percent a uz to islo...
povodne som skusal v 3 izbovom byte do kazdej izby ich nabijat a nikde to nefungovalo...

takze problerm bude niekde doma v elektrike

co sa tyka ostatnych veci ako napriklad ipad iphone tak spolocne sa to nabija ale velmi sa to hreje a ide to pomalsie.

niaky napad?

moze to sposobovat ze mam v jednej izbe zapojenych cca 20 veci v predlzovackach?
mal som uz davnejsie takyto problem ale nie s hodinkami ze mi sucasne viac ako 3 veci nesli nabijat.

Ked vsetko poodpajam a napojim hodinky tak sa nabijaju inak sa vobec nenabijaju.

trminek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 205
Registrován: pon srp 02, 2010 10:14 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od trminek »

Ty máš do jedné zásuvky zapojeno pomocí prodlužovaček cca 20 spotřebičů? Pokud ano, ani bych se nedivil že máš podobné problémy.

Nadzi
Host
Host
Příspěvky: 75
Registrován: čtv kvě 02, 2013 11:42 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Nadzi »

do jednej nie je to rozdelene do 3 zasuviek po celej izbe a v kazdej strane izby 6 portova predlzovacka

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od rony »

A uvedomujes si, ze si dvakrat vratil funkcny vyrobok? :)))))))))))))

Preto som sa ta pytal, ci ste to na predajni skusali nabijat, ked si to vracal ako pokazene....

Neskusal, a doteraz si na to ani neodpovedal :)

ANO, moze to byt tym divnym rozvodom elektriny. Pan boh vie v ako starom byte/dome byvas atd.

Myslim, ze problem je mimo Apple Watch, takze tak :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

A to v iStyle nevyskusali ked si s tym prisiel?
V izbe vsetko poodpajaj z elektriky a skus. Vylucis tak problem v predlzovackach.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Jadro »

A nejlip mas zapojenou prodluzku do prodluzky ne :-)
Presne jak pise mirmo80

RiKy
Host
Host
Příspěvky: 28
Registrován: úte říj 22, 2013 4:52 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od RiKy »

Nadzi píše:do jednej nie je to rozdelene do 3 zasuviek po celej izbe a v kazdej strane izby 6 portova predlzovacka
Ale ty zasuvky v jedne mistnosti bejvaj prosmyckovany a napojeny na jeden jistic. Takze je jedno jestli je to vsechno v jedne nebo rozdeleny do vsech.

proste_ja
Host
Host
Příspěvky: 93
Registrován: pon dub 18, 2016 2:05 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od proste_ja »

Nadzi: Díky za humorné počtení. :lol:
A to tě nenapadlo zkusit hodinky nabít jinde než ve svém bytě? Třeba v práci, škole, u babičky, ..... kor když víš že máš problémy s nabíjením i u jiných přístrojů. Jako 3x za sebou reklamovat funkční hodinky je fakt na přeshubu :D Navíc nabíjení 10% za 10 minut mi přijde stejně dost pomalé. Mám pocit, že já mám hodinky nabité za cca hodinu.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

OT: a najlepsie cez rozdvojku z ktorej ide dalsia predlzka ;-)
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Renik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 822
Registrován: ned pro 05, 2010 8:53 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Renik »

Ahojte, tak opäť riešim dilemu, tentokrát si hodinky kúpiť chcem, no neviem či 1st gen. alebo 2nd. V 2kách je rýchlejší CPU atď.. Využiteľnosť u mňa bude bežná. Dennodenné nosenie, cyklistika, fitko. Tak čo myslíte? Mal som doma 1st gen, ale otváranie aplikácií bolo hrozne pomalé..
MacBook Pro Retina 13” 2016 | 2 GHz Intel Core i5 | 8 GB 1867 MHz LPDDR3 | 256 GB SSD | Intel Iris Graphics 540 | MacOS Sierra
iPhone X 256GB Space Gray
Apple TV 4 64GB

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od pegas »

Sám jsi si odpověděl. :-) Pokud je budeš používat aktivně (sport) a vadí ti pomalost jedničky, tak kup dvojku.

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od mrzic »

Nová jednička má novější procesor oproti staré jedničce. To je na upřesnění
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

DD_
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1321
Registrován: čtv srp 12, 2010 12:48 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od DD_ »

Jj, novej procesor a taky s watchOS 3 zapracovali na zrychleni spousteni aplikaci.
Kazdopadne pokud chces treba jezdit na kole ci behat bez telefonu, tak Series 2 s GPSkou je lepsi volbou.
---
iPhone 7
iPad Mini Retina / iPad Pro 9.7" + Apple Pencil
Macbook Pro 13" 2017
iMac 21.5" late 2012
Apple Watch 3 Sport 42mm

Renik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 822
Registrován: ned pro 05, 2010 8:53 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Renik »

Tak bicykel neuvidim tak skoro, kedze leto skoncilo momentalne skor bezne nosenie (fitko nepocitam), ale asi sa priklonim k novym. Pockam kym budu u nas, snad to bude coskoro.
MacBook Pro Retina 13” 2016 | 2 GHz Intel Core i5 | 8 GB 1867 MHz LPDDR3 | 256 GB SSD | Intel Iris Graphics 540 | MacOS Sierra
iPhone X 256GB Space Gray
Apple TV 4 64GB

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od sharkee »

Na kole se jezdí celý rok, ale na kolo jedině Garmin Edge ;-) I kdyz shodou okolností jsem teď jel naposled přes AW na Stravu, neboť jsem Garmina nenabil. Šlo to jako náhrada, ale na pořad nic moc. Na běhání naopak AW pro mě stačí.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od rony »

Stale plati, ze priputanie k telefonu je vyzadovane (v zmysle, ze funguju aj po vzdialeni sa ale vratit sa k telefonu musis).

kto to kupuje s cielom vyhradne sportovym, tak aj verzia s GPS (moj nazor este nie je zalozeny na vlastnictve), tak nekupuje uplne najvhodnejsie zariadenie.

stale plati, ze Apple Watch su pre kancelarske lemry, ktore potrebuju pomocnika, ktory im pripomenie, ze by sa mohol trosku rozhybat a zaroven pomocnika na to, cim sa zaoberaju celodenne (komunikacia, socialne siete, notifikacie...)

s vydrzou pri zapnutej GPS by som sa netrapil - ak to vyberas ako hodinky pre bezneho cloveka, nie masinu, co denne 2x beha/lieta/slape po x hodin nepretrzite, tak budu v pohode :-) ostatni vrcholovi sportovci si holt kupia garminy a pod :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Renik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 822
Registrován: ned pro 05, 2010 8:53 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Renik »

U mna je vyuzitie: 20% sport, 80% vsetko ostatne. Ako som pisal, skor ich chcem na bezne nosenie, takze ci tam GPS je alebo nie mi je uplne jedno. Ide mi hlavne o rychlost
MacBook Pro Retina 13” 2016 | 2 GHz Intel Core i5 | 8 GB 1867 MHz LPDDR3 | 256 GB SSD | Intel Iris Graphics 540 | MacOS Sierra
iPhone X 256GB Space Gray
Apple TV 4 64GB

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

Mne sa páči zrýchlenie pôvodných AW a zatiaľ asi nemá zmysel upgradeovat. Ale ak by som kupoval nové - šiel by som do 2-ký. Kvôli plávaniu.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Milan
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: sob říj 08, 2016 6:45 am

Apple Watch Unboxing & Setup

Příspěvek od Milan »

Ak sa Vám video bude páčiť môžte dať like a odber. Myslím že vo voľnom čase si každý nájde čas pozrieť si nejaké video kde sa otvárajú Apple watch.

Zobrazit video na http://youtu.be/JMc6pMJpW3w
Kód do fóra: [youtube]JMc6pMJpW3w[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov

musa
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: stř čer 22, 2016 4:34 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od musa »

Ahoj, jsem čerstvým majitelem AW sport 1 a zajímalo by mně, zda jde při modulárním ciferníku, když tam mám ikonu email nějak nastavit, aby to ukazovalo počet přijatých - nepřečtených emailů. Dále to, aby každá událost (email, sms, kalendář) měla jiný zvuk. Ještě by mě zajímalo, zda jde z AW psát novou sms nebo email, ne jenom odpovídat na příchozí.

Díky

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od rony »

1. komplikacia email: pocet prijatych/neprecitanych mailov. Ak nema nastavenia, ak ti teraz nezobrazuje nic ine len ikonku, tak NIE.

2. Kazda udalost iny zvuk: nie. Teda nie konfigurovatelne. Treba si pomalicky vsimat, ze kazde ma trosku ine ozvucenie, trosku ine vibrovanie. Po par tyzdnoch intuitivne rozpoznas, co je co a ci sa oplati dvihat ruku, ci dokonca mobil.

3. Ano na AW ide "psat" sms, email atd. v skutocnosti to vsak robis DIKTOVANIM. Tj. svojim jazykom povies, on to rozpozna, prevedie na text. Alebo posles zvukovy zaznam. Treba si to len samozrejme nastavit :) Rozpoznavanie je genialne jednoduche a ucinne. Nie zasa na sialene dlhikansky prejav ale je DOSTATOCNE na konverzacie resp. na rychle odpovede. PS: tym padom samozrejme ide vytvorit novu Message.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

musa
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: stř čer 22, 2016 4:34 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od musa »

Diky. Jen k te posledni otazce jsem to myslel tak, jestli jde napsat uplne novy email nebo sms. Odpovidat mluvenim vim ze jde. Uplne nova sms jde pres ulozene nontakty. Ale pokud chci psat novou sms nebo email na cislo co nemam ulozeno?

Diky.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od rony »

Nezabudaj, ze existuje Force Touch. Takze spusti Messages, priloz a pritlac prst. Polozka, co sa zobrazi je to, na co sa pytas. Vyskusaj si to u dalsich aplikacii, budes prekvapeny.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Yanke
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: čtv pro 08, 2016 12:38 pm

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od Yanke »

Lidi nejsou to vyhozený prachy? Dlouho o nich přemýšlím.. ALE.. nevím jestli to není zbytečnost..

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti

Příspěvek od rony »

co chces pocut? Klikni sem Apple Watch - dostupnost, reakce, zkušenosti keď dolistujes prejdi si aj Smysl tzv. chytrých hodinek ? , a potom nam ty povedz.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět