iWatch a ostatní hodinky spolupracující s iOS

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

iWatch a ostatní hodinky spolupracující s iOS

Příspěvek od 2L8 »

Tak toto by bolo super! Apple uz pol roka pracuje na svojich vlastnych hodinkach, ktore by dokazali spolupracovat s iPhonom, respektive s iOS, dokonca by sa cez ne mohlo dat aj volat. Co vy na to?

Zdroj:
http://jablickar.cz/koncept-hodinky-apple-iwatch/
A
http://www.[BULVAR: odkazujte na jiné zdroje]/2013/01 ... e-hodinky/
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iWatch

Příspěvek od mike-biker »

Já jsem měl od Sony Ericssonu hodinky MBW a naprstá spokojenost. Fungovaly bohužel jen pod Windows Mobile a Androidem, nyní čekám na Pebble, které mám objednány. Měly být letos a budou prý v únoru. :)
Docela se divím, že to není rozšířenější? :(
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Pavell23

Re: iWatch

Příspěvek od Pavell23 »

A cena bude zase opět astronomická

Lukáš Valenta
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 512
Registrován: stř bře 21, 2012 1:23 am

Re: iWatch

Příspěvek od Lukáš Valenta »

Pokud bude cena pod 4k a busou lehké - a budou zajímavé fce, tak hned kupuju :)
iPhone 5 64GB černý - iOS 8
iPad Mini s retina displejem 64GB cellular bílý - iOS 8
iMac 21.5" 2012 i5 4x2.9Ghz, Fusion drive, 8GB RAM - 10.9.3/10.10
Píšu si svůj blog o podnikání a využívání Apple produktů.

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: iWatch

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

Já bych je bral, kdyby měly snímač tepu a data z něj by byla dostupná aplikacím třetích stran. Jinak nevidím v "chytrých" hodinkách využití (aspoň prozatím).
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

Petr1
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 636
Registrován: pon lis 01, 2010 7:01 am

Re: iWatch

Příspěvek od Petr1 »

Mě by spíš zajímalo jak vyřeší vodotěsnost ? nevím jak vy ale když si myji ruce tak se někdy dostane voda na hodinky

Jinak se mi na těch hodinkách líbí asi jen to dálkové ovládání iPhonu.
Omlouvám se,za trapné dotazy nebo příspěvky,prosím :), mějte se mnou strpení !?
Co vím, napovím.
Co nevím, vymyslím !

[iPhone 4 black 16GB, iOS 5.0.1 JB]
[iPhone 5 black 16GB|iOS 8.1|JB|02|Monster beats tours]
Citizen Eco-Drive Skyhawk Flight Chrono JY0000-53E
ASUS G55V|WIN7

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iWatch

Příspěvek od mike-biker »

Já jsem SmartWatch použival i do spelečnosti, díky robustnosti nevypadaly zšenštile a je jasné, že znalcům a High society budou připadat nevkusné. Ale ani do jedné skupiny nepatřím, tak to neřeším.
Pebble budou super třeba při sportu, když jedu na kole, nebo jiných sportovních aktivitách.
Určitě si je nevezmu, až mě prezident Zeman pozve na večeři. :D

Promazáno od OT příspěvků, držte se tématu. MG
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: iWatch

Příspěvek od 2L8 »

Tak mame tu oficialne hodinky, ktore podporuju iOS. Volaju sa Cookoo. Hodinky zobrazuju:

Příchozí hovory
Zmeškané hovory
Zprávy a příspěvky na sociální síti Facebook
Upomínky iCal
Když je iPhone, iPod nebo iPad mimo rozsah
Když je iPhone, iPod nebo iPad téměř vybitý

A stoja cca. 105 €.

Link: http://www.[BULVAR: odkazujte na jiné zdroje]/2013/01 ... zi-na-trh/
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: iWatch

Příspěvek od cuting »

Hodinky jsem nosil naposledy před dlouhými asi třiceti lety ale na toto jsem skutečně zvědavý. Jen se trochu obávám, aby to designově nevypadalo , jako iPod nano v náramku. to byl děs. Snad to Ive nějak nepřepískne. Osobně by se mi líbil koncept klasických kulatých hodinek s ručičkami (nebo podle výběru v nastavení s více druhy ciferníků) , zkrátka klasika , s výběrem koženého řemínku a nebo kovovým náramkem. Cena pro mne nebude podstatná. Pokud se tomuto budou přibližovat, pak si rád na nové hodinky zvyknu :)
 Apple hračky 

Mattthewww
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 407
Registrován: úte říj 12, 2010 6:30 pm

Re: iWatch

Příspěvek od Mattthewww »

Né, hodinky od Applu prosím né. Nevim, na co mám šetřit dřív :D Jinak bych je určitě uvítal, pokud by vypadaly designově, jako všechny věci od Applu, byly za nějakou přijatelnou cenu a měly nějaké využitelné funkce, tak bych o tom i přemýšlel :)
- iPhone 5S 16GB - silver - 19.11.2013
- iPhone 4 16GB - black - VÝHRA
- The New iPad 16GB - white + modrý SmartCover - VÝHRA
- iPod Shuffle 4. Gen. 2GB - silver
- reproduktor Jawbone Jambox - black

FilemoniCZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 220
Registrován: pát úno 25, 2011 10:44 am

Re: iWatch

Příspěvek od FilemoniCZ »

ty Cookoo hodinky se mi libi a rad bych si je koupil.. nasel jsem je na www.pcmobil.cz ale ty stranky nejdou.. nemate nekdo na ty stranky kontakt? ze bych si je objednal aspon po telefonu. diky

carlooser
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 183
Registrován: stř zář 16, 2009 8:02 am

Re: iWatch

Příspěvek od carlooser »

Cookoo jdou objednat i do CZ, ale je potřeba k ceně z jejich stránek připočítat $39 za tracking air mail.
___________
iPhone 4 16GB, MacBook Pro (+8GB & SSD), newiPad, GameCenter Nick: carlooser

FilemoniCZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 220
Registrován: pát úno 25, 2011 10:44 am

Re: iWatch

Příspěvek od FilemoniCZ »

prave ze po pricteni jsou cca o 400Kc drazsi nez v pcmobil.cz ale ty stranky jsou porad dole psal jsem jim na mail a taky bez odpovedi :-( - nikde jide v cz sem je nevidel

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: iWatch

Příspěvek od 2L8 »

iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

FilemoniCZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 220
Registrován: pát úno 25, 2011 10:44 am

Re: iWatch a ostatní hodinky spolupracující s iOS

Příspěvek od FilemoniCZ »

dneska sem ty cookoo objednal z jejich webu napisu az dorazi..

[mod=Metalgirl]Jelikož se téma zvrhlo od novinek o iwatch k hodinkám podporující iOS obecně, tak přesunuto z novinek do příslušenství.[/mod]

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: iWatch a ostatní hodinky spolupracující s iOS

Příspěvek od 2L8 »

Tieto hodinky nabijete vlastne len raz za rok, no nie je to parada?? :)

http://www.mobilmania.cz/bleskovky/cook ... fault.aspx
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

Bl4de
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 279
Registrován: stř zář 23, 2009 10:23 pm

IWatch

Příspěvek od Bl4de »

Ahoj, tak co mam si je koupit co vy na to? http://www.imsmart.com/en/i-m-watch/overview

Téma už tu je, příště před založením tématu hledej, jestli tu už takové není. Sloučeno. MG
iPhone Xs Max 256GB • iOS 12
iPad Air 2 128GB + LTE • iOS 12
Macbook Pro 13 2017 Touch Bar a Touch ID 3,1GHz procesor
Vždy jsem uměl milovat, ale až
APPLE mi ukázal pravou lásku!

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: IWatch

Příspěvek od kotelník »

Pockal bych, jestli s necim takovym neprijde Apple...


Taky tady http://spravodaj.madaj.net/ HD
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Bl4de
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 279
Registrován: stř zář 23, 2009 10:23 pm

Re: iWatch a ostatní hodinky spolupracující s iOS

Příspěvek od Bl4de »

Tak todle vypada ze funguje luxusne:( strasne na to cekam:( myslis si ze to je skoda penez?:) poradte;) penize za to dam jen me zajima vas nazor;) nebo http://metawatch.myshopify.com/pages/specs ( u techto se mi libi ze maji vodotestnost) ty italsky asi jsou "jako hodinky" k nicemu a myslite si ze na tich MetaWatch budu moci menit pisnicku atd aniz bych vyndaval mobil z kapsy a ma to nejakou budoucnost tyto hodinky jelikoz nejsou nejlevnejsi ;)
iPhone Xs Max 256GB • iOS 12
iPad Air 2 128GB + LTE • iOS 12
Macbook Pro 13 2017 Touch Bar a Touch ID 3,1GHz procesor
Vždy jsem uměl milovat, ale až
APPLE mi ukázal pravou lásku!

FilemoniCZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 220
Registrován: pát úno 25, 2011 10:44 am

Re: iWatch a ostatní hodinky spolupracující s iOS

Příspěvek od FilemoniCZ »

tak cookoo mam prave na ruce.. zatim se seznamuju ale vypadaji moc hezky a vse bezi. pasek je cely gumovy a moc prijemny. Zatim jsem moc nepochopil na co a jak funguje facebook check-in a nebo na co je dobry drop pin v mape. Napisu vic pozdeji

EDIT1: tak uz toho testovani mam vice zacnu tema negativnima vecma

1 - hodinky momentalne neumi upozorovat na mail a sms - ted umi jen prichozi hovor, zmeskany hovor, facebook zprava a prispevek a kalendar upozorneni. Bude pridano v nove verzi ktera ma vyjit v unoru
2 - vibrace jako upozorneni je slaba a da se snadno "prehlednout" - udajne upravy v nove verzi
3 - displej v me verzi black/black je hure citelny - mohl by mit upozorneni lepsi - svetlejsi barvu - ted je to sede
4 - svetlo sviti strasne kratce po zmacknuti - upravy v dalsi verzi
5 - mel jsem hodinky na ruce pres noc a telefon na nocnim stolku a i tak doslo 2x k rozpojeni - hodinky zacnou pipat a vibrovat - nechapu proc, tento stav se ma dit v pripade ze telefon nekde zapomenete - jeste to budu zkoumat

jinak hodinky dobre sedi na ruce a moc se mi libi. az bude nova verze aplikace, ktera snad opravi 90% veci co se mi nelibi tak bude moje spokojenost daleko vetsi. Dale bych jeste upozornil ze jsem musel zaplatit clo cili jsem hodinky se vsemi poplatky nakonec poridil za 4200kc

Pokud by nekde chtel vedet vic tak mi napiste

vikic
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: úte bře 10, 2009 6:38 pm

Re: iWatch a ostatní hodinky spolupracující s iOS

Příspěvek od vikic »

Tak uz mam Cookoo taky na ruce a potvrzuji vse co napsal FilemoniCZ. Jen nevim jak s tim rozpojenim, mam je teprve 3h :-)
Jinak ja je kupoval zde "http://www.mastersintime.com/hodinky/?search=cookoo" a naprosta spokojenost, cena cca 3500,- i s postovnym protoze to je nad 50€ zdarma. Po platbe prevodem jsem je mel za 9dni doma.
Tesim se na SMS a Emaily po aktualizaci.

FilemoniCZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 220
Registrován: pát úno 25, 2011 10:44 am

Re: iWatch a ostatní hodinky spolupracující s iOS

Příspěvek od FilemoniCZ »

jsem zvedavej jestli to rozpojovani budes mit taky.. deje se mi ze mam telefon na stole napr v praci a z niceho zacne pipat ze se rozpojil.. pustim cookoo aplikaci a zase se chyti.. musim rict ze tohle me fakt otravuje.. uz aby byla nova verze a pridala smsky a emaily a taky zvetsila intenzitu vibrace protoze ted musim byt uplne v klidu abych poznal ze ty hodinky neco delaj :-( zatim me to pripada jako skoda penez, ale verim ze po updatu budu mluvit jinak

abroBA
Host
Host
Příspěvky: 74
Registrován: ned zář 07, 2008 4:16 pm

Apple iWatch - dohady, nazory, novinky

Příspěvek od abroBA »

V spoločnosti Apple údajne pracuje na novom pripravovanom produkte, počítačovom zariadení formátu náramkových hodiniek, tím približne sto ľudí.

Tvrdí to zvyčajne spoľahlivá agentúra Bloomberg na základe informácií dvoch osôb oboznámených s plánmi Apple.

Veľkosť tímu má naznačovať, že produkt je vo vývoji už za experimentálnou fázou a potenciálne sa tak teda vyvíja už konkrétny produkt pre uvedenie na trh.

Hodinky, ktoré by sa predpokladane podľa doterajších zvyklostí Apple mohli volať iWatch, poskytujú podľa agentúry časť funkčnosti iPhonu a iPadu. Aké všetky funkcie by hodinky mali mať nie je jasné.

Podľa informácií zdrojov Bloomberg spoločnosť Apple v minulosti už vyvíjala zariadenie podobného typu ako hodinky, malo ísť o zariadenie určené najmä ako fitness senzor. Nakoniec toto zariadenie ale neuviedla na trh.

Hodinky s podporou komunikácie a počítačových funkcií by boli z pohľadu spôsobu a intenzity využívania na ďalšom stupni vývoja po smartphonoch. V minulosti mali ľudia k dispozícii počítače len v podobe desktopových PC a neskôr notebookov, ktoré mohli využívať len v pevnom mieste respektíve v prípade notebookov po ich rozložení. Smartphony priniesli zmenu v podobe možnosti mať počítačové zariadenie vždy pri sebe a využívať ho dostatočne pohodlne takmer v každej situácii, smartphony stále vyžadujú ale ich vedomé nosenie a nie je ich možné používať v úplne každej situácii.

Hodinky s počítačovými funkciami posúvajú všadeprítomnosť počítačov na ďalší stupeň, keď ich človek automaticky nosí priamo na tele.

zdroj: http://www.dsl.sk/article.php?article=13718
Naposledy upravil(a) Metalgirl dne stř úno 13, 2013 2:04 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Příště než tady horlivě založíš téma, tak hledej, jestli tu už je, sloučeno.
iPhone 7 64GB black
iPhone 5E 64GB white
Ipad mini 4 64GB silver
iPhone 6s 64GB white
iPhone 5 32GB black
iPhone 5C 16GB white
iPhone 4S 16GB
iPhone 4 32GB black
iPhone 3G 8GB black

Martin J
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 162
Registrován: sob led 01, 2011 11:14 am

Re: iWatch a ostatní hodinky spolupracující s iOS

Příspěvek od Martin J »

No, uz by fakt mohli cookoo watch updatnut. Zatial len polovicata funkcnost....


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?
iPhone 5S 32GB + iPad Air 128GB + iPod nano 5g 8GB + iPod Classic 80GB
MacBook pro 17' + iMac 21' + MacBook Air

FilemoniCZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 220
Registrován: pát úno 25, 2011 10:44 am

Re: iWatch a ostatní hodinky spolupracující s iOS

Příspěvek od FilemoniCZ »

jo to by mohli..nejvic me stve to rozpojovani. deje se ti to same? mam hodinky na ruce telefon na dosah 50cm a zacnout pipat ze nemaji spojeni. pokud nespustim aplikaci tak se to samo nespoji. to same plati i kdyz od telefonu opravdu odejdu. Ocekaval bych ze kdyz se s telefonem objevim v blizkosti tak se zase spoji..

na strankach supportu pisou ze nova verze bude na konci unora

Martin J
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 162
Registrován: sob led 01, 2011 11:14 am

Re: iWatch a ostatní hodinky spolupracující s iOS

Příspěvek od Martin J »

JJ aj mne sa same rozpojuju. Tak som to vyriesil tak, ze som vypol vybracie a pipanie. Cize novu udalost vidim len na display. A na noc vypinam BT na hodinkach.
( mam ich od vcera, takze sommmoc este nevypinal).
Mam black variantu a co ma stve je slaba viditelnost ruciciek v sere. Kolega si kupil biele ( ma biely iP) a tam mam pocit ze ich ( rucicky) vidiet lepsie...


Odoslané z iPad pomocou Tapatalk HD
iPhone 5S 32GB + iPad Air 128GB + iPod nano 5g 8GB + iPod Classic 80GB
MacBook pro 17' + iMac 21' + MacBook Air

sidlas
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 261
Registrován: úte čer 15, 2010 8:59 am

Re: iWatch a ostatní hodinky spolupracující s iOS

Příspěvek od sidlas »

Tak sem si je taky dnes koupil a bylo to trapeni na cely den, po prvnim pripojeni mi je pak uz telefon nechtel najit co sem ale nevedel je ze nesmim zmacknout tlacitko connect na dyl nez ty 3 vteriny jinak se hodi do parovaciho rezimu a vse se musi delat znova, pomohl az hard reset vyndani baterky a spojeni pruzinky s tim zlatym kouskem. Jinak sms me taky stvou doufam ze to bude co nejdriv rozpojovani otestuju az zitra pote doplnim.
Iphone 6 128gb 8.4 Jailbroken + Ipad mini retina 32GB Wifi

Martin J
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 162
Registrován: sob led 01, 2011 11:14 am

Re: iWatch a ostatní hodinky spolupracující s iOS

Příspěvek od Martin J »

Ake verzie pani mate a ako ste spokojny s citatelnostou hodiniek.
Tak daleko aby som ich resetoval vybranim baterky som sa nedostal.
Podla mna stacilo v telefone dat "forget device" a sparovat znova. Aspon kamosovi to zafungovalo, mne sa manualna synchro podarila vzdy.

Ale verim ze to dajundo kopy. Ako ste spokojny s designom?


Odoslané z iPad pomocou Tapatalk HD
iPhone 5S 32GB + iPad Air 128GB + iPod nano 5g 8GB + iPod Classic 80GB
MacBook pro 17' + iMac 21' + MacBook Air

MINICOOPER
Host
Host
Příspěvky: 30
Registrován: úte říj 05, 2010 8:48 pm

Re: iWatch a ostatní hodinky spolupracující s iOS

Příspěvek od MINICOOPER »

Tak jsem si je dneska pořídil na iConprague od Appletips a zatím jsem spokojený, až bude upozornění na mail a sms tak to bude super pecka...
Až vydají novou verzi tak to snad bude o dost lepší....

Jaké máte další zkušenosti co se vydrže telefonu týká atd... pry tak o 30% vetši spotřeba a tím pádem všude nabíječku sebou...

Martin J
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 162
Registrován: sob led 01, 2011 11:14 am

Re: iWatch a ostatní hodinky spolupracující s iOS

Příspěvek od Martin J »

Zere to baterku ako sialene. Do updatu som vypol BT modul... Pockame a uvidime.


Odoslané z iPad pomocou Tapatalk HD
iPhone 5S 32GB + iPad Air 128GB + iPod nano 5g 8GB + iPod Classic 80GB
MacBook pro 17' + iMac 21' + MacBook Air

MINICOOPER
Host
Host
Příspěvky: 30
Registrován: úte říj 05, 2010 8:48 pm

Re: iWatch a ostatní hodinky spolupracující s iOS

Příspěvek od MINICOOPER »

Jako hlavně to pořád saha do GPS a to bude podle mě ten problém už jste někdo zkoušel zrusit přístup aplikace k GPS?

kenvele

Re: iWatch a ostatní hodinky spolupracující s iOS

Příspěvek od kenvele »

Cookoo Watch ..mám ich druhý deń a akosi sa strácam v tych nastaveniach, respektíve v upozorneniach. Budík ma ráno nezobudil, mal som vypnutý iPhone, aj ked som mal info že budí aj pri vypnutom iPhone. Ked vidím upozornenie na hodinkách potvrdzuje sa tlačidlom mode? Ako je to aktuálne s tým update na emaily a sms? Každé info tip alebo trik poteší:)

Kobrovnik

Re: iWatch a ostatní hodinky spolupracující s iOS

Příspěvek od Kobrovnik »

Zdravím, dneska jsem opět vytáhl asi po 3 dnech hodinky z budky. Umístil jsem je tam,protože ztráta signálu mě štvala. Dnes vyšel update a musím říct jen jediné DOKONALÉ. Hodinky že se spárují když odejdu od tel to je už samozřejmost, při hovoru když mi někdo volá dokud nezvednu tak nepřestanou blikat/pipat/vibrovat. Světlo bylo prodlouženo ať svítí delší dobu.
Aplikace taky vylepšena, návod co a jak, zkrátka určitě hodinky teď využiju o hodně více. Vše šlape podstatně luxusně, hlavně signál a komunikace mezi iP 5 a CooKoo :-)

kenvele

Re: iWatch a ostatní hodinky spolupracující s iOS

Příspěvek od kenvele »

Kobrovnik, ako si nastavil tie tokeny ma preposielanie na email ? notifikuju ti emaily a sms?

Edicz
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pon črc 15, 2013 4:19 pm

Re: iWatch a ostatní hodinky spolupracující s iOS

Příspěvek od Edicz »

Zdravim, chtěl jsem se zeptat zda někdo náhodou nemá hodinky MetaWatch? Docela hodně se mi zamlouvaj :oops:

jard4
Host
Host
Příspěvky: 32
Registrován: stř pro 10, 2008 4:56 pm

Re: iWatch a ostatní hodinky spolupracující s iOS

Příspěvek od jard4 »

Ahoj lidi. Jak vám chodí cookoo watch s iPhone 5s na iOS 7.0.3? Mě se kazdou chvilku rozpoji a hned zase spoji s telefonem. Když odejdu z dosahu a vrátím se zpět tak se kolikrát ani znovu nepripojí k telefonu a musím provést nové sparovani.

macodk3
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1583
Registrován: úte pro 15, 2009 4:45 pm

Re: iWatch a ostatní hodinky spolupracující s iOS

Příspěvek od macodk3 »

Tiež mám tie cookoo, čakám na iPhone 5S ale na iPade 3rd Gen. s iOS 7.0.3 strašne všetko blbne, nefunguje, rozpája a násladne nepripája. Proste nedoladené pre iOS7, treba len čakať.. keďže som si ale túto hračku doniesol až z Dubaja asi pred troma týždňami, čakal som že to bude aktualizované každú chvílu.. no stále nič.
Obrázek iPhone 6 Plus
Obrázek iPad Air
Obrázek Macbook Air 13"
Obrázek iPod Nano 7G

jard4
Host
Host
Příspěvky: 32
Registrován: stř pro 10, 2008 4:56 pm

Re: iWatch a ostatní hodinky spolupracující s iOS

Příspěvek od jard4 »

V AppStore je ke stažení cookoo life. Nová aplikace pro ip5s iOS 7. Bohužel mi kukačky s telefonem pořad zlobí. Tak mi to nedalo a dál jsem pátral. Našel jsem zmínky o nutnosti upgradovat software přímo v hodinkách ale na tom jsem se taky zastavil. Aplikace mi totiž zádný update nenabízí.

Edit:10.11.2013 tak jsem našel toto.
https://connectedevice.zendesk.com/entr ... experience

Mám to chápat tak že pokud mám v kukačkách software 01.00.0004 a nebo 01.01.0004 jedná se o neupgradovatelnou verzi softu a hodinky tak můžu vyhodit???


Edit: 19.11.2013
Takže cca po 9 dnech se mi ozvali na supportu.
Cituji:
Thanks for your message.

Fortunately we do have a solution for customers with outdated version of the firmware. You can choose from one of two options:

1) You can receive a 50% coupon for a brand new, iOS 7 compatible watch.

2) You can send your watch in to us for an upgrade. The fee to cover handling, return shipping and insurance is $20 USD. In Europe, the fee is 20 Euros.

Please let me know what you'd like to do. I'm standing by to help.

Kind regards,
Ethan Bass

Freaders
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2588
Registrován: pát lis 06, 2009 4:31 pm

Re: iWatch a ostatní hodinky spolupracující s iOS

Příspěvek od Freaders »

Zdar, seznamuji se s Cookoo a pár věcí nechápu. Máte v Cookoo life v tom nastavení buttonů víc věcí než find my iphone? Když se mi hodinky rozpojí, tak mi zhasne ta ikona vibrací a zvuku, ale když se zas spojí, tak se nerozsvítí. Musím do aplikace a kliknout na hodinky a tak. Není na to nějaký trik?
iPhone SE 64GB Space Gray
MacBook Pro 13" Retina late 2013 i5 256GB SSD 8GB RAM 10.10.2
Moto 360
Xiaomi Mi Band
iPhone 5C 32GB Blue
iPhone 4S 8.1.3

holotik
Host
Host
Příspěvky: 22
Registrován: stř pro 10, 2008 6:27 pm

Pebble steel

Příspěvek od holotik »

Ahoj všem,
tak nakonec po dlouhým rozmýšlení jsem se rozhodl pro PEBBLE STEEL. :D Už jsou na cestě.
Máte taky někdo objednané, nebo dokonce už někomu přišly?
Nějaké zkušenosti s prvními Pebble?

Odpovědět