Jailbreaknutý iPad bez Cydie?

Odpovědět
Dynamix
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 267
Registrován: ned srp 14, 2011 5:16 pm

Jailbreaknutý iPad bez Cydie?

Příspěvek od Dynamix »

Zdravím, v lete som mal jailbreaknutý iPad 2 7.1.1 a nainštaloval som si iLEX RAT a urobil semirestore. Tento proces som na staršom OS robil pravidelne no v toto leto mi po semirestore zmizla cydia. Neriešil som to, jailbreak som nutne nepotreboval tak som si povedal že ked ho budem potrebovat tak ho jailbreaknem. Teraz prišiel ten čas kedy by som chcel jailbreak, stiahol som teda pangu ale ked pripojím iPad k PC tak pangu píše Already Jailbroken.

Može byt jailbreaknutý a pritom nemať v sebe cydiu? Prosim poradili by ste mi ako ju tam možem dostať? jediný sposob čo ma napadol a ten som aj našiel na nete je restore v itunes a následný jailbreak ale to by mi nahralo ios 8 a ten ja nechcem ja chcem zostať na tomto čo mám. za každú radu dakujem

edit

Tak ipad sa správa ozaj divne, zistil som že ked do safari napíšem cydia:// tak mi spustí cydiu ako keby bola nainštalovaná možem stahovat tweaky vymazávať aj všetko ale ked niečo nainštalujem tak sa to nezobrazí na domovskej obrazovke jednoducho ako keby to na ipade nebolo ale je to tam, príkazom ifile:// zas môžem spustiť ifile pritom na ploche ho nevidím
iPhone 3G 8GB Black Error - Item not found (Sold)
iPad 2 16GB Wifi White Error - Item not found (Christmas gift)
iPhone 6S 64GB Space Grey Item 100% working
iPad Air 2 16GB Wifi White Item 100% working

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Jailbreaknutý iPad bez Cydie?

Příspěvek od Metalgirl »

Udělej restore a pak znova JB. Nic dalšího zdlouhavého a zbytečného nevymýšlej.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Dynamix
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 267
Registrován: ned srp 14, 2011 5:16 pm

Re: Jailbreaknutý iPad bez Cydie?

Příspěvek od Dynamix »

Spravil som semirestore cez PC, ipad mi vyčistilo aj ikona cydie je späť ale po jej otvorení hned spadne. Asi jediná možnosť teda bude ozaj len restore a jailbreak nanovo ale práve toto som nechcel lebo mám iPad 2 a ten vraj iOS8 nezvláda už tak dobre preto som chcel zostať na sedmičke.

Prípadne ak sa najde niekto kto má ešte iPad 2 a má tam 8.1.2 tak budem rád ak sa podelí o skúsenosti či je to ozaj také zlé, dakujem
iPhone 3G 8GB Black Error - Item not found (Sold)
iPad 2 16GB Wifi White Error - Item not found (Christmas gift)
iPhone 6S 64GB Space Grey Item 100% working
iPad Air 2 16GB Wifi White Item 100% working

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Jailbreaknutý iPad bez Cydie?

Příspěvek od Metalgirl »

V tom případě zůstaň jak si i s problémy nebo holt budeš muset na nejnovější. Jinou možnost mezi tím nemáš.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Odpovědět