Ip4 není služba

Odpovědět
bigrosak
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pon čer 30, 2014 6:20 pm

Ip4 není služba

Příspěvek od bigrosak »

Ahoj všem.
Mám Iphone 4 16GB s IOS 7.1.1 BB:04.12.09 kupovaný zde v ČR u vodafonu. Telefon jsem koupil na inzerát s tím že nebere sim a pán neví co s tím. Můj problém spočívá v tom že když udělám kompletní obnovu přez Itunes tak chce tel aktivovat přez Apple ID které neznám.Toto jsem obešel přez geeksn0w,ale bohužel po vložení sim karty píše místo signálu žádná služba.V IP chci využívat Cydii.Zkoušel jsem vše možné,ale bez úspěchu.Chci se zeptat zda nemá někdo nějaký nápad co s tím? Dle IMEI jsem zjistil že není blokovaný pro žádného operátora,ale je zapnutá služba find my Iphone.
Všem děkuji za nápady

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Ip4 není služba

Příspěvek od Tony1 »

Sorry ale jsi v p.... zkus si něco najít zde na forů k výraz,u Aktivační zámek, zablokování na Apple ID, zapnutí služby Fynd my phone. To co jsi s iPhone udělal je to že jsi obešel Aktivaci a tím nerozjedeš telefonování a máš z iPhone jen iPod. Telefon je pravděpodobně kradený nebo nějaký nalezenec. Původní majitel jej měl spojen se svým účtem a proto nejde aktivovat. Je tu ještě možnost že původní majitel třeba někdy v budoucnu vymaže tento iPhone ze svého účtu a ty po restore budeš moci provést Aktivaci.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

bigrosak
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pon čer 30, 2014 6:20 pm

Re: Ip4 není služba

Příspěvek od bigrosak »

Dnes jsem našel číslo na člověka od kterého jsem tel koupil,volal jsem,ale nebral mě to,poslal smsku,ale neodpovídá :-( na další sms už má tel vypnutý :-( ještě se zeptám. Dá se alespoň zjistit email komu IP patřil? Skusil bych napsat :-( už jsem otestoval vše možné,ale marně.Jináč díky za rady.

viktor66
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: stř črc 14, 2010 12:41 pm

Re: Ip4 není služba

Příspěvek od viktor66 »

Je pekne ze jsi koupil tel bez dokladu(krabicka,prosly zarucak) a usetril peniz.ale bohuzel kupovat takhle tel je podle me jak koupit kradene auto bez technicaku.pokud je blokly na imei tak mas smulu.

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Ip4 není služba

Příspěvek od Tony1 »

Ano je možné pomocí služby kterou nabízí na netu zjistit jméno a kontakt na předchozího majitele.
Ještě svitne naděje v podobě projektu nejmenované skupiny, kde přes host soubor a ip adresu jde iPhone aktivovat a zprovoznit. Nebudu radit dál jak, protože ještě jsem k této službě nezaujal postoj. Z jedné strany je dobré že tu tato možnost bude, ale z druhé je to celkem nemorální, protože těm co byly iPhone odcizeny z této služby nebudou mít nic a to i přesto to že to bude zadarmo a ohání se tam s charitou. Prozatím je kolem toho jen spousty debat.
První službu hledej zde http://www.beijingiphonerepair.com/stor ... d=37440052
A tu druhou najdeš hned v úvodu jako druhou novinku http://www.beijingiphonerepair.com/
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

bigrosak
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pon čer 30, 2014 6:20 pm

Re: Ip4 není služba

Příspěvek od bigrosak »

IP jsem si prověřoval jen na stránkách PČR,k IP mám i krabici,bylo mě řečeno že je tam něco asi se slotem na sim,tak jsem to chtěl zkusit. Doteď mám IP3 GS a spokojenost,jen jsem nevěděl o novince find my iphone :-),skusím tedy podle linku co půjde a skusím i původního majitele.

EDIT:

Tak dnes odpověď,pán je na dovolené a až se vrátí tak zruší službu Find my Iphone,tak doufám že bude vše v pohodě :-) Jináč zatím laboruji bez úspěchu :(

Odpovědět